Preliminary fundraiser result: 92 143 798 PLN
Result of the 27th Grand Finale:
175 938 717 PLN
Zgłoszone instytucje

We are overwhelmed with the response we have received to our call to action! People from all walks of life are coming together to show how easy and fun it can be to learn CPR. We want to promote CPR training and to celebrate European Restart a Heart Day by attempting to set a new Guinness World Record - we would like to organize the largest CPR training session held simultaneously in different locations in Poland. 

Check if there's a record attempt taking place near you! 

Miejscowość Nazwa Instytucji Miejsce przeprowadzenia rekordu Dane Kontaktowe Rodzaj wydarzenia Internet
Różewo Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Różewie Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Różewie
Różewo 8
78-627 Różewo
SP Różewo
Zamknięte
Andrychow Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie
Ul. Dąbrowskiego 2
34-120 Andrychòw
Piotr Trojak
Otwarte
Andrychów Szkoła Podstawowa nr 5 w Andrychowie Szkoła Podstawowa nr 5 w Andrychowie
ul. Lenartowicza 26
34-120 Andrychów
Iwona Smaza
Zamknięte
BANINO Szkoła Podstawowa im.księdza prałata Józefa Bigusa Szkoła Podstawowa im.księdza prałata Józefa Bigusa
ul.Tuchomska 15
80-297 Banino
Anna Borowicz
Zamknięte
Baranowo Publiczna Szkoła Podstawowa Akademia Pitagorasa Publiczna Szkoła Podstawowa Akademia Pitagorasa
ul.Platynowa 1
62-081 Przeźmierowo
Elżbieta Huchrak
Zamknięte
Barczewo Ochotnicza Straż Pożarna w Barczewie SP nr 1 w Barczewie
Wojska Polskiego
11-010 Barczewo
Adam Dowgiałło
Otwarte
Barczygłów Szkoła Podstawowa im. prof. Zbigniewa Religi w Barczygłowie sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Generała Józefa Bema
ul. Szkolna 11
62-571 Stare Miasto
Jolanta Krakowska pedagog szkolny Joanna Kucharczyk dyrektor szkoły
Otwarte
BARDZICE Publiczna Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Bardzicach Publiczna Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Bardzicach
Bardzice 2c
26-624 Kowala
Wanda Węgrzycka
Otwarte
Bażyny Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bażynach Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bażynach
17A
11-130 Orneta
Elżbieta Mielczarek
Otwarte
Bągart Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha
Bągart 3
82-440 Dzierzgoń
Iwona Szulga
Otwarte
Będzin Szkoła Podstawowa nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3
Ul. Kołłątaja 63
42-506 Będzin
Iwona Sochacka
Zamknięte
Biała Piska Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskej Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskej
Moniuszki 7
12-230 Biala Piska
Magda Gentek
Zamknięte
BIAŁA PODLASKA FALE LOKI KOKI FALE LOKI KOKI
ul.PLAC RUBINA 17 A
21-500 BIAŁA PODLASKA
DIANA BAJKO
Otwarte
Białki Dolne Publiczna Szkoła Podstawowa w Bialkach Dolnych Publiczna Szkoła Podstawowa w Bialkach Dolnych
Białki Dolne 24
08-504 Ułęż
Robert Pyrka
Otwarte
Białogard Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Fizycznej i Bezpieczeństwa Pożarowego Ronin Plac Wolności w Białogardzie
Plac Wolności
78-200 Białogard
Marcin Rynkiewicz
Otwarte
Białowola Szkoła Podstawowa w Białowoli Szkoła Podstawowa w Białowoli
Białowola 20
22-400 Zamość
Bożena Radlińska
Otwarte
Białystok VIII Liceum Ogólnokształcace im Króla Kazimierza Wielkiego w Białymstoku VIII Liceum Ogólnokształcace im Króla Kazimierza Wielkiego w Białymstoku
Białystok ul Piastowska 5
15-207 Białystok
Agnieszka
Zamknięte
Białystok Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku
ul. Kamienna 15
15-021 Białystok
Ewa Borowska
Zamknięte
Białystok Szkoła Podstawowa nr 34 w Białymstoku Szkoła Podstawowa nr 34 w Białymstoku
ul. Pogodna 12
15-354 Białystok
Przesmycka Małgorzata
Zamknięte
Bielsko-Biała Szkoła Podstawowa nr 29 Szkoła Podstawowa nr 29
Czereśniowa 20
43-346 Bielsko-Biała
Katarzyna Mruczek
Zamknięte
Bierzwnica Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierzwnicy Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierzwnicy
Bierzwnica 52
78-324 Cieszeniewo
Monika Kisiel
Zamknięte
Bobrowice Szkoła Podstawowa im. gen. Augusta Emila Fieldorfa ps. ,,Nil" w Bobrowicach Szkoła Podstawowa im. gen. Augusta Emila Fieldorfa ps. ,,Nil" w Bobrowicach
Bobrowice 22
76-100 Sławno
Elżbieta Oleś
Zamknięte
Bolechowice Zespół Placówek Oświatowych im. Pierwszej Kompanii Kadrowej w Bolechowicach Zespół Placówek Oświatowych im. Pierwszej Kompanii Kadrowej w Bolechowicach
Bolechowice 10
26-052 Nowiny
Urszula Wierzbicka
Otwarte
Boleścin Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Boleścin 23
55-100 Trzebnica
Dominika Surma
Zamknięte
Bolkowo Skoła Podstawa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Bolkowie Skoła Podstawa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Bolkowie
Bolkowo 10
78-320 Połczyn - Zdrój
Stanisława Szabrońska
Zamknięte
Boronów Zespół Placówek Oświatowych im Unii Europejskiej Zespół Placówek Oświatowych im Unii Europejskiej
ul. Poznańska 2
42-283 Boronów
Irena Brol
Otwarte
Borzechowo PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. O. FLAWIANA SŁOMIŃSKIEGO W BORZECHOWIE PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. O. FLAWIANA SŁOMIŃSKIEGO W BORZECHOWIE
Szkolna 3a
83-224 Borzechowo
Monika Tomana
Zamknięte
Borzęciczki ZSP im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach ZSP im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach
Borzęciczki 9
63-720 Koźmin Wlkp.
Jolanta Goździela
Otwarte
Boże Szkoła Podstawowa w Bożem Szkoła Podstawowa w Bożem
Boże 18
11-700 Mrągowo
Kowalczyk
Otwarte
Brańsk Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Brańsku Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Brańsku
UL. Armii Krajowej 7
17-120 Brańsk
Katarzyna Sokołowska
Zamknięte
Brwinów Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „Słoneczko” Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „Słoneczko”
Kraszewskiego 18a
05-840 Brwinów
Agata Bladosz
Otwarte
Brzezia Łąka Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Brzeziej Łące Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Brzeziej Łące
ul. Szkolna 10
55-095 Mirków
Małgorzata Dziki
Zamknięte
Brzyska Wola Szkoła Podstawowa im. Józefa Świątoniowskiego w Brzyskiej Woli Szkoła Podstawowa im. Józefa Świątoniowskiego w Brzyskiej Woli
Brzyska Wola 169
37-304 Brzyska Wola
Andrzej Domagała
Zamknięte
Bukowno Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie
ul. Szkolna 8
32-332 Bukowno
Maria Wojdyło
Zamknięte
Bydgoszcz Zespół Szkół nr 30 Zespół Szkół nr 30
Jesionowa 3a Bydgoszcz
85-149 Bydgoszcz
Beata Haber
Otwarte
Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 30 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Dwujęzycznymi Szkoła Podstawowa nr 30 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czackiego 8
85-138 Bydgoszcz
Andrzej Pyszka
Zamknięte
Bydgoszcz Zespół Szkół nr 18 Zespół Szkół nr 18
Hutnicza 89
85-873 Bydgoszcz
Renata Wądołowska
Otwarte
Bydgoszcz Szkoła Podstawowa Nr 55, BZPOW Szkoła Podstawowa Nr 55, BZPOW
Traugutta 5
85-122 Bydgoszcz
Maria Kaczmarek
Zamknięte
Bydgoszcz Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Dwernickiego 10
85-675 Bydgoszcz
Aleksandra Majewska
Zamknięte
Bystra Szkoła Podstawowa im.Juliusza Słowackiego w Bystrej Szkoła Podstawowa im.Juliusza Słowackiego w Bystrej
Bystra156
38-300 Gorlice
Magdalena Fugiel-Czapka
Zamknięte
Byszew Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Byszewie Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Byszewie
Byszew 31
99-300 Kutno
Iwona Zawadzka
Otwarte
Bytom Szkoła Podstawowa nr 6 w Bytomiu Szkoła Podstawowa nr 6 w Bytomiu
Ul. Królowej Jadwigi 2
41-902 Bytom
Anastazja Pogoda
Zamknięte
Bytom Szkoła Podstawowa nr 54 im.Wacława Kuchara Szkoła Podstawowa nr 54 im.Wacława Kuchara
Reptowska 86
41-923 Bytom
Joanna Bilińska -Karasek
Zamknięte
Bytom Szkoła Podstawowa nr 5 im. Poli Maciejowskiej Szkoła Podstawowa nr 5 im. Poli Maciejowskiej
Aleja Legionów 6
41-902 Bytom
Agnieszka Kass
Zamknięte
Bytom Szkoła Podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara Szkoła Podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara
ul. Nowa 72/3
41-908 Bytom
Joanna Bilińska-Karasek
Otwarte
bytyń Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bytyniu Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bytyniu
Ul. Szkolna 55
64-542 bytyń
Łukasz dorocinkowski
Otwarte
Chabówka Szkoła Podstawowa w Chabówce Szkoła Podstawowa w Chabówce
Chabówka 232
34-720 szkoł[email protected]
Sylwia Jabłońska
Otwarte
Chajew PSP SPSK im. św. Mikołaja w Chajewie PSP SPSK im. św. Mikołaja w Chajewie
PSP SPSK im. św. Mikołaja Chajew 44
98-277 Brąszewice
Anna Chrostek
Zamknięte
Chechło Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Chechle Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Chechle
ul. Szkolna 1
44-172 Chechło
Anna Miozga
Zamknięte
Chełm Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej ARKA NASZ DOM Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych ARKA
Wojsławicka 8a
22-100 Chełm
Dariusz Polny
Otwarte
Chełmno Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chełmnie Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chełmnie
Chełmno 89 B
62-660 Dąbie
Alicja Rzepka
Otwarte
CHMIELÓW PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W CHMIELOWIE PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W CHMIELOWIE
ul. Spacerowa 2, Chmielów
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Anna Kryszczyńska
Otwarte
Chojna Centrum Kultury Centrum Kultury
Plac Konstytucji 3Maja
74-500 Chojna
Barbara Andrzejczyk
Otwarte
Chorzów Szkoła Podstawowa nr 14 Szkoła Podstawowa nr 14
ul. Podmiejska 62
41-506 Chorzów
Izabela Klarenbach
Otwarte
Chorzów Szkoła Podstawowa nr 17 ul. Łagiewnicka 18, Chorzów Szkoła Podstawowa nr 17 ul. Łagiewnicka 18, Chorzów
Lagiewnicka 18
41-500 Chorzów
Małgorzata Kondej-Kapłon Miejska Szkoła Podstawowa nr 13
Zamknięte
Chorzów Szkoła Podstawowa nr 15 Szkoła Podstawowa nr 15
ul. 3 Maja 78
41-500 Chorzów
Agnieszka Grochla-Tarka
Zamknięte
Chwiram Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie
Chwiram 1
78-600 Wałcz
Justyna Monicka
Zamknięte
Ciachcin Nowy Zespół Szkół nr 2, Szkoła Podstawowa im. Noblistów Poslich w Ciachcinie Nowym Zespół Szkół nr 2, Szkoła Podstawowa im. Noblistów Poslich w Ciachcinie Nowym
Ciachcin Nowy 54
09-230 Bielsk
Katarzyna Kłosińska
Otwarte
Ciechanów Społeczna szkoła podstawowa STO z oddziałami dwujęzycznymi Społeczna szkoła podstawowa STO z oddziałami dwujęzycznymi
Wyspiańskiego 11a
06-400 Ciechanów
Monika Kwiecien-Karch
Otwarte
Cieciułów Publiczna Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie Publiczna Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
Cieciułów 19
46-325 Rudniki
Grażyna Kasprzycka
Zamknięte
Ciekocino Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciekocinie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciekocinie
Ciekocino 11
84-210 Choczewo
Anna Drzazgowska
Zamknięte
Cierchy Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Cierchy 1
26-080 Mniów
Krystyna Gawel
Zamknięte
Cząstków Mazowiecki Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Gabriela Narutowicza Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Gabriela Narutowicza
-
05-152 Czosnów
Karolina Bartold
Zamknięte
Czechowice-Dziedzice Szkoła Podstawowa nr 10 Szkoła Podstawowa nr 10
ul. Polna 33
43-502 Czechowice-Dziedzice
S. Gola
Zamknięte
Czepielowice Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów II Wojny Światowej w Czepielowicach Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów II Wojny Światowej w Czepielowicach
Czepielowice 31
49-314 Pisarzowice
Joanna Staroń
Otwarte
Czernikowo Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 15
87-640 Czernikowo
Mariola Wasilewska
Otwarte
Czerników Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernikowie Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernikowie
Czerników 11
99-120 Piątek
Agnieszka Bartczak
Zamknięte
Czerwieńsk Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Graniczna 5a
66-016 Czerwieńsk
Jacek Gębicki
Otwarte
Częstochowa Szkoła Podstawowa nr 47 im. Marii Konopnickiej w Częstochowie Szkoła Podstawowa nr 47 im. Marii Konopnickiej w Częstochowie
ul. Przestrzenna 68/70
42-280 Częstochowa
Magdalena Lankamer - Bubacz
Zamknięte
Darłowo Zespół Szkół Morskich Zespół Szkół Morskich
ul.Szpitalna 1
76-150 Darłowo
Agnieszka Mickiewicz
Zamknięte
Dąbie Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Ul. Pocztowa 39
42-504 Będzin
Mieczysława Szymalska
Otwarte
Dąbki Gmina Darłowo Gmina Darłowo
Darłowska 6
76-156 Dąbki
Emil Gawęda
Otwarte
Dąbroszyn Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Dąbroszyn 22
66-460 Witnica
Roman Miciak
Zamknięte
Dąbrówka Wisłocka Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Dąbrówka Wisłocka 115
39-315 Ruda
Joanna Wolak
Otwarte
Dębówiec Szkoła Podstawowa im. T. Halika w Kaliskach z siedzibą w Dębówcu Szkoła Podstawowa im. T. Halika w Kaliskach z siedzibą w Dębówcu
Dębówiec 19
62-550 Wilczyn
Ilona Michalska
Zamknięte
Długopole Dolne Szkoła Podstawowa w Długopolu Dolnym Szkoła Podstawowa w Długopolu Dolnym
Długopole Dolne 36
57-520 Długopole Zdrój
dorota pokrątka
Zamknięte
Dobrodzień Zespół Placówek Edukacyjnych Zespół Placówek Edukacyjnych
ul. Piastowska 35
46-380 Dobrodzień
Izabela Wojsa - Felisiak
Otwarte
DOLICE SZKOŁA PODSTAWOWA W DOLICACH SZKOŁA PODSTAWOWA W DOLICACH
UL. OGRODOWA 46
73-115 DOLICE
Robert Lewandowski
Otwarte
Domaradz Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. Jakuba Kani w Domaradzu Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. Jakuba Kani w Domaradzu
Domaradz 3
46-034 Pokój
Natalia Walczok, Roman Orzeszyna
Otwarte
Droszew Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie
Droszew 20
63-460 Nowe Skalmierzyce
Małgorzata Urbańska
Otwarte
Dziembowo Szkoła Podstawowa w Dziembowie Szkoła Podstawowa w Dziembowie
Dziembowo 148
64-810 Kaczory
Dorota Giedrys
Otwarte
Elgnówko Szkoła Podstawowa im. Erwina Kruka w Elgnówku Szkoła Podstawowa im. Erwina Kruka w Elgnówku
Elgnówko 27
11-015 Olsztynek
Katarzyna Rosa-Fieducik
Otwarte
Furmany Szkoła Podstawowa w Furmanach Szkoła Podstawowa w Furmanach
Furmany ul. Kościelna2
39-400 Tarnobrzeg
Zofia Walska
Zamknięte
GALEWICE SZKOŁA PODSTAWOWA W GALEWICACH SZKOŁA PODSTAWOWA W GALEWICACH
MARII KONOPNICKIEJ 20
98-405 GALEWICE
BOŻENA KOWALIK
Zamknięte
Garwolin Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
Aleja Legionów 21
08-400 Garwolin
Magdalena Czajka
Zamknięte
Gdańsk Szkoła Podstawowa nr 80 w gdańsku Szkoła Podstawowa nr 80 w gdańsku
Opolska 9
80-395 gdańsk
Krzysztof Markiewicz
Zamknięte
Gdańsk Szkoła Podstawowa nr 52 Szkoła Podstawowa nr 52
ul. Kościuszki 111
80-427 Gdańsk
Bogdan Obszański
Otwarte
Gdeszyn Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Z. Pisarskiego Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Z. Pisarskiego
139
22-455 Miączyn
Maryla Tyminska
Otwarte
Gdynia Szkoła Podstawowa nr 35 Szkoła Podstawowa nr 35
Uczniowska 1
81-647 Gdynia
szkoła podstawowa nr 35 w gdyni
Zamknięte
Gdynia Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3 Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3
Nagietkowa 73
81-589 Gdynia
Bożena Wensierska
Otwarte
Gliwice Hirschwogel Components Poland Hirschwogel Components Poland
Jana Gutenberga 2
44-109 Gliwice
Anna Paluszka
Zamknięte
Gliwice Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych Nr 7 Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych Nr 7
Gierymskiego 7
44-109 Gliwice
Beata Słowik
Zamknięte
Głogów Zespół Szkół Przyrodniczych i Branżowych Zespół Szkół Przyrodniczych i Branżowych
ul. Folwarczna 55
67-200 Głogów
Iwona Ptaszyńska
Zamknięte
Głogów Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie
Pl Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
Barbara Mastej-Zaorska
Zamknięte
Głogów I Liceum Ogólnokształcące w Głogowie I Liceum Ogólnokształcące w Głogowie
Jednosci robotniczej 10
67-200 Głogów
Janusz Kosałka Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie
Zamknięte
Głotowo Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Głotwie Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Głotwie
Głogów 17
11-040 Dobre Miasto
Elżbieta Macutkiewicz
Zamknięte
Głuchołazy Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 ; im. Józefa Wybickiego Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 ; im. Józefa Wybickiego
Kraszewskiego 30
48-340 Głuchołazy
Joanna Szczeblowska
Zamknięte
Gniewczyna Łańcucka Szkoła Podstawowa w Gniewczynie Łańcuckiej Szkoła Podstawowa w Gniewczynie Łańcuckiej
608
37-203 Gniewczyna Łańcucka
Joanna Tytuła
Zamknięte
Gniewino ZSP Gniewino ZSP Gniewino
Szkolna 1
84-250 Gniewino
Iwona Ciechanowska
Otwarte
GNIEWKÓWIEC SZKOŁA PODSTAWOWA W GNIEWKÓWCU SZKOŁA PODSTAWOWA W GNIEWKÓWCU
GNIEWKÓWIEC 25
88-170 ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
Magdalena Drożdż
Otwarte
Gniezno III Liceum Ogólnokształcące Im. Jana III Sobieskiego III Liceum Ogólnokształcące Im. Jana III Sobieskiego
Sobieskiego 20
62-200 Gniezno
Kosicki
Otwarte
Gniezno Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Gnieźnie Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Reakreacji
ul Bł. Jolenty 5
62-200 Gniezno
Izabela Maćkowiak
Otwarte
Godziesze Zespół Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich Zespół Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich
ul. Kordeckiego 8
62-872 Godziesze Małe
Angelika Banasiak
Zamknięte
Godziesze Małe Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich
ul. Kordeckiego 8
62-872 Godziesze Małe
Agnieszka Sitko
Zamknięte
Golczewo Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie
ul.Szkolna 2
72-410 Golczewo
Urszula Szukalska
Zamknięte
Golice Zespół Oswiatowy w Golicach Zespół Oswiatowy w Golicach
Golice, ul. Szkolna 2
08-110 Siedlce
Zespół Oswiatowy w Golicach
Zamknięte
Gołuchów Szkoła Podstawowa im.Izabeli z Czartoryskich Działyńskiej w Gołuchowie Szkoła Podstawowa im.Izabeli z Czartoryskich Działyńskiej w Gołuchowie
ul. Czartoryskich 53
63-322 Gołuchów
Barbara Wojtczak
Zamknięte
Gorzów Wielkopolski Centrum Handlowe NoVa Park Centrum Handlowe NoVa Park
Przemysłowa 2
66-400 Gorzów Wielkopolski
Anna Krajczyńska
Otwarte
Gosań Niepubliczna Szkoła Podstawowa Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Gosań 150
26-220 Stąporków
Zofia Sosnowska
Zamknięte
Gościejewice Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gościejewicach Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gościejewicach
Gościejewice 31
63-940 Bojanowo
Anna Ratajczak
Zamknięte
Gościkowo Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Świebodzin
66-200 Świebodzin
Elżbieta Orzechowska
Otwarte
Gotelp Szkoła Podstawowa w Gotelpiu Szkoła Podstawowa w Gotelpiu
Gotelp 12
89-651 Gotelp
Dorota Pazda
Otwarte
GOWIDLINO SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GOWIDLINIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GOWIDLINIE
UL. KARD.WYSZYŃSKIEGO 5
83-341 GOWIDLINO
KAROLINA GILMAJSTER-SZYMIKOWSKA
Otwarte
Góra Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Prusa w Górze budynek Szkoły przy ulicy M.Konopnickiej 2
ul. M. Konopnickiej 2
56-200 Góra
Helena Radoszko
Otwarte
Grabie Szkoła Podstawowa im. Macieja Szarka w Grabiu Szkoła Podstawowa im. Macieja Szarka w Grabiu
Grabie 2
32-002 Węgrzce Wielkie
Beata Sroka
Otwarte
Grabków Szkoła Podstawowa w Kopaninach Szkoła Podstawowa w Kopaninach
Grabków 16c
26-200 Końskie
Elżbieta Basiak
Zamknięte
Grodzisko Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grodzisku Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grodzisku
Główna 35
47-100 Strzelce Opolskie
Agnieszka Kała
Otwarte
Grodzisko Publiczne Przedszkole w Lenartowicach oddział w Grodzisku Publiczne Przedszkole w Lenartowicach oddział w Grodzisku
Grodzisko77
63-300 Pleszew
Barbara Briske
Otwarte
Grojec Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu
Al. Ogrodowa 2
32-615 Grojec
Małgorzata Chwierut
Zamknięte
Grudziądz Szkoła Podstawowa nr 12 im. Synów Pułku Szkoła Podstawowa nr 12 im. Synów Pułku
ul. Moniuszki 14
86-300 Grudziądz
Alicja Kuziemska-Machowska
Zamknięte
GRUDZIĄDZ III SZCZEP ZHP PRZY SP NR 21 W GRUDZIĄDZU III SZCZEP ZHP PRZY SP NR 21 W GRUDZIĄDZU
NAUCZYCIELSKA 19
86-300 GRUDZIĄDZ
EDYTA OGONOWSKA
Otwarte
Grybów Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Szkolna 1
33-330 Grybów
Grażyna Orlewicz
Zamknięte
Gubin Szkoła Podstawowa nr 2 im.73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich Hala Sportowa
ul. Krakowska 1
66-620 Gubin
Dorota Balczyńska
Otwarte
Hajnówka Szkoła Podstawowa nr2 w Hajnówce Szkoła Podstawowa nr2 w Hajnówce
ul. Wróblewskiego 2
17-200 Hajnówka
Joanna Rejent
Otwarte
Hołubla ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W HOŁUBLI ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W HOŁUBLI
Unitów Podlaskich 35
08-107 Paprotnia
Maciej Tomaszewski
Otwarte
Hołubla Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hołubli Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hołubli
Unitów Podlaskich 35
08-107 Paprotnia
Maciej Tomaszewski
Otwarte
Imbramowice Szkoła Podstawowa im.UNICEF w Imbramowicach Szkoła Podstawowa im.UNICEF w Imbramowicach
ul. Żarowska 45
58-130 Żarów
Jolanta Anusz
Zamknięte
Iwanowice Duże Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych
ul. Częstochowska 63, 42-152 Opatów
42-152 Opatów
Knysak Dorota
Zamknięte
Iwiny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iwinach Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iwinach
6
59-720 Raciborowice
Anna Piwowarska
Otwarte
Jangrot SZKOŁA PODSTAWOWA w JANGROCIE SZKOŁA PODSTAWOWA w JANGROCIE
Jangrot 83
32-353 Trzyciąż
Lucyna Grzywa
Zamknięte
Janków Zaleśny Szkła Podstawowa im. Powstania Wielkopolskiego w Jankowie Zaleśnym Szkła Podstawowa im. Powstania Wielkopolskiego w Jankowie Zaleśnym
Janków Zaleśny 77
63-440 Raszków
Łukasz Weckwerth
Otwarte
Janów Szkoła Podstawowa w Janowie Szkoła Podstawowa w Janowie
Janów 40
98-311 Ostrówek
Leonarda Spychała
Zamknięte
Jaświły Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Jaświłach Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Jaświłach
Jaświły 71
19-124 Jaświły
Beata Komosa
Otwarte
Jaworzno Szkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego Szkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego
ul. Zwycięstwa 30
43-608 Jaworzno
Angelika Gierek
Zamknięte
Jedlnia Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Jedlni Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Jedlni
Jedlnia 93
26-670 [email protected]
Justyna Hyży
Zamknięte
Jeziorsko SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁ. REYMONTA W JEZIORSKU SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁ. REYMONTA W JEZIORSKU
43
98-290 Warta
Urszula Pietrzak
Otwarte
Kaczyna Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Kaczynie. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Kaczynie.
Kaczyna 50
34-123 Chocznia
Iwona Zaremba
Zamknięte
Kadłub Publiczna Szkoła Podstawowa w Kadłubie Publiczna Szkoła Podstawowa w Kadłubie
ul. Powstańców Śląskich 26
47-175 Strzelce Opolskie
Ewa Łuczak
Zamknięte
Kalisz Szkoła Podstawowa nr 21 w Kaliszu Szkoła Podstawowa nr 21 w Kaliszu
25 Pułku Artylerii 4-8
62-800 Kalisz
Monika Niewiadomska
Zamknięte
Kamieniec Wrocławski Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Kolejowa 8
55-002 Kamieniec Wrocławski
Agata Boratczuk
Otwarte
Kamienna Góra Szkoła Podstawowa nr 2 Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Jeleniogórska 7
58-400 Kamienna Góra
Marcin Trela
Zamknięte
Kamieńsk Zespół Szkolno - Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kamieńsku Zespół Szkolno - Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kamieńsku
ul. Sportowa 8
97-360 Kamieńsk
Magdalena Golis i Agnieszka Sikorska
Otwarte
Kaszów Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Kaszów 185
32-060 Liszki
Jolanta Piwowarczyk
Zamknięte
Katowice ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 Im.EDWARDA ABRAMOWSKIEGO ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 Im.EDWARDA ABRAMOWSKIEGO
Harcerzy Września 1939 nr 2
40-659 Katowice
Adriana Ptak -Zawadzka
Otwarte
Kaźmierz Szkoła Podstawowa im. M. Dąbrowskiej w Kaźmierzu Szkoła Podstawowa im. M. Dąbrowskiej w Kaźmierzu
ul Gimnazjalna 3
64-530 Kaźmierz
Karolina Kozłowska
Zamknięte
Kąkolówka Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kąkolówce Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kąkolówce
Kąkolówka 466
36-030 Błażowa
Marta Kruczek
Zamknięte
Kąty Wrocławskie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich
ul. 1-go Maja 59
55-080 Kąty Wrocławskie
Szram Alicja
Zamknięte
Kąty Wrocławskie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka
ul. Żeromskiego
55-080 Kąty Wrocławskie
Iwona Gidzińska
Zamknięte
Kędzierzyn-Koźle I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu
ul. Piramowicza 36
47-200 Kędzierzyn-Koźle
Iwona Frączek
Otwarte
Kędzierzyn-Koźle Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza w Kędzierzynie-Koźlu Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza w Kędzierzynie-Koźlu
ul. Kościuszki 41
47-224 Kędzierzyn-Koźle
Monika Nadolna-Stephan
Zamknięte
Kęty Ochotnicza Straż Pożarna w Kętach Podlesiu Rynek
Rynek
32-650 Kęty
OSP Kęty Podlesie
Otwarte
Kielce Szkoła Podstawowa nr 39 im. Stanisława Moniuszki w Kielcach Szkoła Podstawowa nr 39 im. Stanisława Moniuszki w Kielcach
ul. Marii Krzyżanowskiej 8
25-435 Kielce
Agnieszka Żelichowska oraz Joanna Łata
Zamknięte
kielce szkola podstawowa nr 14 specjalna szkola podstawowa nr 14 specjalna
szkolna 29
25-604 Kielce
Anna Lesiak
Zamknięte
Kiełków Szkoła Podstawowa w Kiełkowie Szkoła Podstawowa w Kiełkowie
Kiełków 57a
39-320 Przecław
Łukasz Muniak
Otwarte
Kleszczyna Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie
Kleszczyna 28
77-400 Złotów
Barbara Igman
Otwarte
Kłomnice Gminny Ośrodek Kultury w Klomnicach Gminny Ośrodek Kultury w Klomnicach
ul. Czestochowska 96
42-270 Kłomnice
Paweł Leśniak
Otwarte
Kobierzyce Szkoła Podstawowa im. Polskich Odkrywców i Podróżników w Kobierzycach Szkoła Podstawowa im. Polskich Odkrywców i Podróżników w Kobierzycach
Parkowa 7
55-040 Kobierzyce
Szkoła Podstawowa im. Polskich Odkrywców i Podróżników w Kobierzycach
Otwarte
Kobylniki Zespół Szkół Weterynaryjno-Przyrodniczych w Kobylnikach Pałac w Kobylnikach
Kobylniki 2
88-150 Kruszwica
Monika Grabowska
Otwarte
Kolno Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Kolnie Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Kolnie
Kolno 33
86-200 Chełmno
Tomasz Drąg
Zamknięte
Koło Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kole Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kole
ul. Toruńska 315 a
62-600 Koło
Izabela Tomankiewicz
Zamknięte
Kołobrzeg Szkoła podstawowa MORSKA KRAINA Szkoła podstawowa MORSKA KRAINA
ul. Jedności Narodowej 86
78-100 Kołobrzeg
Ewa Makedońska-pedagog
Otwarte
Konary Publiczna szkoła podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w Konarach Publiczna szkoła podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w Konarach
Konary 20
05-660 Warka
Anna wieczorek
Zamknięte
Koniewo Publiczna Szkoła Postawowa w Koniewie Publiczna Szkoła Postawowa w Koniewie
Koniewo 9
72-510 Wolin
Agnieszka Brzezicka
Otwarte
Konin Szkoła Podstawowa nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4
Błaszaka 4
62-510 Konin
Anna Poniedziałek
Otwarte
Konopnica Szkoła Podstawowa im. 72 Pułku Piechoty "Radom" w Konopnicy Szkoła Podstawowa im. 72 Pułku Piechoty "Radom" w Konopnicy
ul. Szkolna 18
98-313 Konopnica
Michała Janik
Zamknięte
Końskie Marcin Pytlos Ratownik Medyczny. Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Końskich. Marcin Pytlos Ratownik Medyczny. Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Końskich.
Ulica Partyzantów 12
26-200 Końskie
Marcin Pytlos
Otwarte
Końskie Szkoła Podstawowa nr 2 w Końskich Szkoła Podstawowa nr 2 w Końskich
Polna 6
26-200 Końskie
Jolanta Adamczyk
Zamknięte
Końskie Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Słoneczko Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Słoneczko
ul. Partyzantów 12
26-200 Końskie
Katarzyna Popęda
Otwarte
Kopki Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Kopkach Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Kopkach
ul. Podborze 1
37-420 Rudnik nad Sanem
Marzena Grzybowska
Zamknięte
Korlino Zespół Szkół Społecznych w Korlinie Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
Korlino 4 A
76-113 Postomino
Barbara Ansel
Zamknięte
Korzkiew Szkoła Podstawowa im. Jerzego Kukuczki Szkoła Podstawowa im. Jerzego Kukuczki
ul. Podzamcze 11
32-088 Korzkiew
Małgorzata Kruczek
Zamknięte
Kostrza Publiczna Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Publiczna Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II
ul.Żeromskiego 22
58-150 Strzegom
Krystyna Chmielowiec
Zamknięte
Koszyce Małe Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych
Oświatowa 1
33-111 Koszyce Wielkie
Bartłomiej Miecznik
Otwarte
Kościelec Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kościelcu Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kościelcu
Szkolna 9
62-604 Kościelec
Liliana Anastaziak
Otwarte
Kotomierz Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul.Koronowska 2
86-022 Dobrcz
Żabicka
Zamknięte
Kowalków Publiczna Szkoła Podstawowa im. płk. /jana T. Sońty "Ośki" w Kowalkowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. płk. /jana T. Sońty "Ośki" w Kowalkowie
Kowalków Kolonia 17
26-713 Kazanów
Agnieszka Michalik
Otwarte
Kozienice Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego
ul. Stanisława Konarskiego 4
26-900 Kozienice
Alicja Kowalczyk
Zamknięte
Krajno Pierwsze Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Krajno Pierwsze 153a
26-008 Górno
Magdalena Ziemba
Zamknięte
Kraków Harcerskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe ZHR Okręg Małopolski Rynek Główny
Rynek Główny
31-008 Kraków
Agata Kułach
Otwarte
Kraków Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul.Golikówka 52
30-723 Kraków
Teresa Palonek
Otwarte
Kraków Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 105
os. Słoneczne 12
31-957 Kraków
Danuta Repetowska
Zamknięte
Krasna Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Krasna 108
38-420 Korczyna
Jolanta Kubit, Adam Kubit
Otwarte
Krasnowo Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Krasnowie Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Krasnowie
Krasnowo 17
16-500 Sejny
Barbara Nowikowska
Otwarte
Krasocin ZPO im. rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie ZPO im. rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie
ul. Floriańska 1
29-105 Krasocin
Monika Dąbrowska
Zamknięte
Krojczyn SzkołaPodstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Krojczynie SzkołaPodstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Krojczynie
Krojczyn 17
87-610 Dobrzyń nad Wisłą
Izabela Masłowska
Otwarte
Krotoszyn Szkoła Podstawowa nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3
plac Szkolny 19
63-700 Krotoszyn
Marta Woźny
Zamknięte
Kruszewiec Szkoła Podstawowa w Kruszewcu Szkoła Podstawowa w Kruszewcu
Kruszewiec 20
11-400 Kętrzyn
Elwira Żukowska
Otwarte
Kruszwica Zespół Szkół Samorządowych nr 1 Zespół Szkół Samorządowych nr 1
Kujawska 22
88-153 Kruszwica
Grażyna Dziwnik
Otwarte
Krzepice Zespół Szkół w Krzepicach Zespół Szkół w Krzepicach
ul. Ryły 26
42-160 Krzepice
Agnieszka Borowska
Zamknięte
Krzeszów Górny Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzeszowie Górnym Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzeszowie Górnym
Krzeszów Górny 109
37-413 Harasiuki
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzeszowie Górnym
Otwarte
Krzyżanowo Szkoła Podstawowa im. Wł. Reymonta w Krzyżanowie Szkoła Podstawowa im. Wł. Reymonta w Krzyżanowie
Krzyżaowo 44
63-100 Śrem
Agnieszka Przywara-Kapturek
Zamknięte
Książ Wielkopolski Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Chwałkowie Kościelnym Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Chwałkowie Kościelnym
Chwałkowo Kościelne 54
63-130 Książ Wielkopolski
Elżbieta Kapcińska
Otwarte
Książnice Wielkie Szkoła podstawowa Szkoła podstawowa
Ksiąznice Wielkie 37
32-130 Koszyce
Agata Głuszek
Otwarte
Kutno Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Kutnie Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Kutnie
Kutno, ul. Narutowicza 22
99-300 Kutno
Lilianna Woźniak
Otwarte
Kwidzyn Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza
ul. Warszawska 13
82-500 Kwidzyn
Joanna Modzelewska
Zamknięte
Lasocice Publiczna Szkoła Podstawowa Publiczna Szkoła Podstawowa
Lasocice 82
48-315 Jasienica Dolna
Anna Cisowska
Otwarte
Legbąd Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul.Szakolna 5
89-504 Legbąd
Bernadeta Borysiuk
Otwarte
Leśna Podlsaka ZPO Leśna Podlaska ZPO Leśna Podlaska
ul. Bialska 25
21-542 Leśna Podlaska
Anna Ostaszewska
Zamknięte
Leśniowice Szkoła podstawowa Szkoła podstawowa
Leśniowice 24b
22-122 Leśniowice
Katarzyna Kamińska
Otwarte
Lewin Brzeski Publiczna Szkoła Podstawowa Publiczna Szkoła Podstawowa
ul. T. Kościuszki 61
49-340 Lewin Brzeski
Małgorzata Łozińska-Szemelak
Otwarte
Lębork Szkoła Podstawowa nr 7 Szkoła Podstawowa nr 7
Piotra Skargi 52
84-300 Lębork
Alicja Świtka
Zamknięte
Licze Szkoła Podstawowa w Liczu Szkoła Podstawowa w Liczu
Licze 34
82-500 Kwidzyn
Ewa Kemprowska
Otwarte
Ligota Szkoła Podstawowa w Ligocie Szkoła Podstawowa w Ligocie
63-440 Raszków ul. Kaliska 2
63-440 Raszków
Łukasz Weckwerth
Otwarte
Ligota Polska Szkoła Podstawowa w Ligocie Polskiej Szkoła Podstawowa w Ligocie Polskiej
Ligota Polska 3
56-400 Oleśnica
Leszek Witkowski
Otwarte
Lindów Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lindowie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lindowie
Lindów 42
42-165 Lipie
Anita Zyna
Otwarte
Lipsko Szkoła Podstawowa w Lipsku Szkoła Podstawowa w Lipsku
Ul. Lipska 126
22-400 Zamość
Piotr Szklarz
Otwarte
Liski Szkoła Podstawowa imienia ks. Jerzego Popiełuszki w Liskach Szkoła Podstawowa imienia ks. Jerzego Popiełuszki w Liskach
Liski 22
12-200 Pisz
Bożena Dębska
Otwarte
Lisów Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lisowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lisowie
Szkolna 2
42-714 Lisów
Alicja Kulicka
Zamknięte
Lotyń Zespół Szkół w Lotyniu Zespół Szkół w Lotyniu
Polna 9
64-918 Okonek
Andrzej Miłoszewicz
Zamknięte
Luban Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
ul. Kopernika 1
59-800 Lubań
Iwona Klatka
Zamknięte
Lubanowo Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Lubanowo 53
74-111 Lubanowo
Katarzyna Lesiewicz
Otwarte
Lubań Zespół Szkół ponadpodstawowych im.A Mickiewicza w Lubaniu Zespół Szkół ponadpodstawowych im.A Mickiewicza w Lubaniu
ul. Wł. Łokietka 2
58-900 Lubań
Anna Witukiewicz
Otwarte
Lubań Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im Kombatantów Ziemi Lubańskiej Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im Kombatantów Ziemi Lubańskiej
Kopernika 31
59-800 Luabń
Eliza Sławińska
Otwarte
Lubawka Zespół Szkolno -Przedszkolny w Lubawce Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Sybiru Zespół Szkolno -Przedszkolny w Lubawce Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Sybiru
ul.Mickiewicza 4
58-420 Lubawka
Krzysztof Jawor
Zamknięte
Lublin Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka
Tetmajera 2
20-362 Lublin
Katarzyna Złotnik
Zamknięte
Lubliniec Danuta Kuciejczyk pod patronatem Burmistrza Miasta Lubliniec Rynek Lubliniec
Plac Konrada Mańki
42-700 Lubliniec
Danuta Kuciejczyk
Otwarte
Lubocino Szkoła Podstawowa im. Jana Drzeżdżona w Lubocinie Szkoła Podstawowa im. Jana Drzeżdżona w Lubocinie
Lubocino 10
84-110 Krokowa
Barbara Zimolzak
Otwarte
Luboń Szkoła Podstawowa nr 1 im. bł. E.Bojanowskiego Szkoła Podstawowa nr 1 im. bł. E.Bojanowskiego
Poniatowskiego 16
62-030 Luboń
Maria Sleboda
Zamknięte
Lubrza Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera
os. Szkolne 14
66-218 Lubrza
Beata Banaś
Otwarte
LUDÓW POLSKI CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO nr 2 W LUDOWIE POLSKIM CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO nr 2 W LUDOWIE POLSKIM
LUDÓW POLSKI 16
57-100 STRZELIN
Andrzej Sadko
Otwarte
Lutowiska Szkoła Podstawowa Lutowiska Szkoła Podstawowa Lutowiska
Lutowiska 45
38-713 Lutowiska
Halina Zołądź
Zamknięte
Łask Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy
Mickiewicza 6
98-100 Łask
Małgorzata Foszpańczyk
Zamknięte
Łaszewo Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Łaszewo 36
09-135 Siemiątkowo
Ewa Siwińska
Zamknięte
Łaziska Górne Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II
Ul. Wyrska 4, Łaziska Górne
43-173 Łaziska Górne
Elżbieta Muszyńska
Zamknięte
Łeba SP im Adama Mickiewicza SP im Adama Mickiewicza
Tysiąclecia 11
84-360 Łeba
Małgorzata Frączek
Otwarte
Łęczno Szkoła Podstawowa w Łęcznie Szkoła Podstawowa w Łęcznie
Łęczno 12
97-330 SULEJÓW
Beata Urbańska
Otwarte
Łobez Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łobzie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łobzie
ul. Spokojna 4
73-150 Łobez
Joanna Peter
Zamknięte
Łomna Ochotnicza Straż Pożarna w Łomnie Szkoła Podstawowa w Łomnie
Jana Kochanowskiego 89
05-152 Czosnów
Paweł Pawłowski
Otwarte
ŁOMNICA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ŁOMNICY SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ŁOMNICY
ŁOMNICA 7
64-980 TRZCIANKA
ANETA CHMIELWSKA -ŻYHAŁKO
Zamknięte
Łódź SOSW nr 6 w Łodzi SOSW nr 6 w Łodzi
ul. Dziewanny 24
91-866 Łódź
Anna Mrozowska
Zamknięte
ŁÓDŹ Szkoła Podstawowa nr 1 im. A.Mickiewicza w Łodzi ŁÓDŹ SPORT ARENA
al. Unii 2
94-020 Łódź
Zbigniew Pietrzak
Otwarte
Łódź Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej
Drewnowska 151
91-008 Łódź
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 w Łodzi im. Marii Grzegorzewskiej
Otwarte
Łódź Szkoła Podstawowa nr 189 Szkoła Podstawowa nr 189
Kossaka 19
93-213 Łódź
Dagmara Paśnik
Otwarte
ŁÓDŹ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 116 IM. ALEKSEGO RŻEWSKIEGO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 116 IM. ALEKSEGO RŻEWSKIEGO
RATAJSKA 2/4
91-231 ŁÓDŹ
EWA ADAMSKA
Otwarte
Łódź Szkoła Podstawowa Specjalna nr 201 w Łodzi przy Oddziale Dziennym dla Dzieci Specjalistycznego Psychiatrycznego ZOZ w Łodzi Szkoła Podstawowa Specjalna nr 201 w Łodzi przy Oddziale Dziennym dla Dzieci Specjalistycznego Psychiatrycznego ZOZ w Łodzi
Łódź ul. Aleksandrowska 159
91-229 Łódź
Joanna Synowiec, Małgorzata Zadka
Zamknięte
Łubnice Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Skuzy w Łubnicach Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Skuzy w Łubnicach
Łubnice
28-232 Łubnice
Paulina Kosińska,Monika Walęzak
Otwarte
Łuków Zespol Placówek w Łukowie Zespol Placówek w Łukowie
Ul Międzyrzecka 60A
21-400 Łuków
Marta Matusiak
Zamknięte
Majdan Wielki Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Majdan Wielki 143
22-440 Krasnobród
Mariola Czekirda
Otwarte
Makowiska Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Makowiskach Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Makowiskach
ul. Szkolna 1
98-330 Pajęczno
Iwona Chłopaś -Żygadło
Zamknięte
Małe Łunawy Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Małych Łunawach Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Małych Łunawach
Małe Łunawy 21
86-200 Chełmno
Krystyna Janowska
Otwarte
Marciszów Zespół Szkolno - Przedszkolny w Marciszowie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Marciszowie
ul. Szkolna 2
58-410 Marciszów
Iwona Sabat
Otwarte
Maszewo Lęborskie Szkoła podstawowa Szkoła podstawowa
Szkolna 5
84-315 Maszewo Lęborskie
Rafał Kunkel
Otwarte
Michałówka Szkoła Podstawowa im. Orła Białego Szkoła Podstawowa im. Orła Białego
Michałówka 3
08-400 Garwolin
Bożena Urbańska
Zamknięte
Michów Zespół Szkół Ogólnokształcących Zespół Szkół Ogólnokształcących
Szkolna II 2 B
21-140 Michów
Bożena Morawska
Otwarte
Mikołów Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II
Gliwicka 299
43-190 Mikołów
Ewa Michalczyk
Otwarte
Mińsk Mazowiecki Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim
Małopolska 11
05-300 Mińsk Mazowiecki
Danuta Sołecka
Zamknięte
MIRKÓW ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY W MIRKOWIE ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY W MIRKOWIE
SŁOWACKIEGO 17
55-095 MIRKÓW
EDYTA PODYMA
Otwarte
Mława Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Słowackiego 16
06-500 Mława
Ewelina Wąsowska
Zamknięte
Młodocin Mniejszy Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego
Młodocin Mniejszy 47
26-624 Kowala
Ida Rogowska
Otwarte
Mniszów Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Mniszowie Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Mniszowie
Mniszów 4
32-120 Nowe Brzesko
Joanna Patoła
Zamknięte
Modrzew Szkoła Podstawowa w Modrzewiu z siedzibą w Ziębowie Szkoła Podstawowa w Modrzewiu z siedzibą w Ziębowie
Ziębów 14
26-300 Opoczno
Monika Aleksandrowicz
Zamknięte
Mołtajny Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mołtajnach Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mołtajnach
Mołtajny 1
11-410 Barciany
Aneta Wypyszczak
Otwarte
Nabróż - Kolonia Szkoła Podstawowa w Nabrożu - Kolonii Szkoła Podstawowa w Nabrożu - Kolonii
Nabróż - Kolonia 19 22 - 650 Łaszczów
22-650 Łaszczów
Joanna Ponikowska - Krawczyk
Otwarte
Nacław ZSP Polanów Filia Szkoły Podstawowej w Nacławiu ZSP Polanów Filia Szkoły Podstawowej w Nacławiu
Nacław 12
76-010 Polanów
Anna Załęska
Otwarte
Nehrybka Zespół Szkół w Nehrybce Zespół Szkół w Nehrybce
Nehrybka 188a
37-733 Pikulice
Agnieszka Niemiec-Buczek
Zamknięte
Niedźwiedzice Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Niedźwiedzice 16
59-225 Chojnów
Katarzyna Ferenc
Zamknięte
Niepruszewo Zespół Szkolno - Przedszkolny im. dr Wandy Błeńskiej w Niepruszewie Zespół Szkolno - Przedszkolny im. dr Wandy Błeńskiej w Niepruszewie
ul. Starowiejska 26
64-320 Buk
Natalia Fagasik
Zamknięte
Niwiska Szkoła Podstawowa w Niwiskach Szkoła Podstawowa w Niwiskach
Niwiska
98-405 Galewice
Małgorzata Matuszewska
Zamknięte
Nowa Wieś Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Białymbłocie Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Białymbłocie
Nowa Wieś 75
07-210 Długosiodło
Anna Gałązka
Zamknięte
Nowa Wieś Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera
ul. Szkolna 5
64-510 Wronki
Marta Łabojewska
Zamknięte
Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkolno- Przedszkolny, Szkoła Podstawowa nr1 im. Jana Pawła II Zespół Szkolno- Przedszkolny, Szkoła Podstawowa nr1 im. Jana Pawła II
ul. Jagiellońska 3
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Mirosława Mamińska
Zamknięte
Nowe Worowo Szkoła Podstawowa w Nowym Worowie Szkoła Podstawowa w Nowym Worowie
ul. Chopina 9
78-523 Nowe Worowo
Justyna Cieplińska
Zamknięte
Nowogród Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowogrodzie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowogrodzie
Nowogród 32
87-400 87-400 Golub-Dobrzyń
Dorota Jagielska
Otwarte
Nowy Dziebałtów Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Nowy Dziebałtów 85
26-200 Końskie
Aleksandra Świercz i Magdalena Cybulska
Otwarte
Nowy Sącz Szkoła Podstawowa nr 15 Szkoła Podstawowa nr 15
ul. 29 Listopada 22
33-300 Nowy Sącz
Bartłomiej Liśkiewicz
Zamknięte
Nowy Sącz Szkoła Podstawowa w Januszowej Szkoła Podstawowa w Januszowej
Januszowa 5
33-300 Nowy Sącz
Agnieszka Habela
Zamknięte
Nowy Sącz Szkoła Podstawowa nr2 Szkoła Podstawowa nr2
Jagiellońska 32
33-300 Nowy Sącz
Agnieszka Czeluśniak
Zamknięte
Nowy Żabieniec Publiczna Szkoła Podstawowa w Żabieńcu Publiczna Szkoła Podstawowa w Żabieńcu
Nowy Żabieniec 2
08-470 Wilga
Katarzyna Lusawa
Zamknięte
Oborniki Szkoła Podstawowa nr 4 im. UNICEF Szkoła Podstawowa nr 4 im. UNICEF
Ul. Obrzycka 88
64-600 Oborniki
Violetta Krupka
Otwarte
Okartowo Zespół Szkolno Przedszkolny w Okartowie Zespół Szkolno Przedszkolny w Okartowie
Okartowo 22
12-250 Orzysz
Hubert Makowski
Zamknięte
Olecko Stowarzyszenie KROK PO KROKU Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Park 1
19-400 Olecko
Iwona Saulewicz
Otwarte
Oleszno Zespół Placówek Oświatowych im. Armii Krajowej w Olesznie Zespół Placówek Oświatowych im. Armii Krajowej w Olesznie
Oleszno, ul. Szkolna 34
29-105 Krasocin
Iwona Kwaca, Zdzisława Kowalczyk
Zamknięte
OLEŚNICA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 6 IM. JANUSZA KORCZAKA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 6 IM. JANUSZA KORCZAKA
ul. Kleeberga 4
56-400 OLEŚNICA
BOŻENA PUDLIS - NAUCZYCIEL
Zamknięte
OLSZANKA PUBLICZNY ZESPÓŁ SZKOLNOPRZEDSZKOLNY IM. BRYGADY PARTYZANCKIEJ "GRUNWALD" W OLSZANCE PUBLICZNY ZESPÓŁ SZKOLNOPRZEDSZKOLNY IM. BRYGADY PARTYZANCKIEJ "GRUNWALD" W OLSZANCE
OLSZANKA 94
49-332 OLSZANKA
Violetta Świder
Otwarte
Olsztyn Przedszkole Bajkowy Dom Olsztyn Przedszkole Bajkowy Dom Olsztyn
ul. Wyszyńskiego 22
10-456 Olsztyn
Czesława Polakowska
Zamknięte
Olsztyn Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Olsztynie Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Olsztynie
ul. Bałtycka 151
11-041 Olsztyn
Edyta Pawlak
Otwarte
Olza Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Olzie Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Olzie
Szkolna 24
44-353 Olza
Bogusława Oślizło
Zamknięte
Opole Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Łangowskiego Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Łangowskiego
Cmentarna7
45-834 Opole
Beata Gierczak
Zamknięte
Opole Zespół Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu Zespół Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu
Niemodlińska 40
45-761 Opole
Agata Król
Zamknięte
Opole Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Opolu Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Opolu
ul. Gorzołki 4
45-627 [email protected] ; [email protected]
Elżbieta Pytlik
Otwarte
Opole Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
ul. 1 Maja 151
45-356 Opole
Dominika Waluś
Zamknięte
Orneta Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1
Zamkowa 26
11-130 Orneta
Małgorzata
Otwarte
Osiecznica Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa w Osiecznicy Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa w Osiecznicy
ul. Szkolna 15
66-600 Krosno Odrzańskie
Małgorzata Potocka
Otwarte
Osiek nad Notecią Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
ul. Szkolna 2
89-333 Osiek nad Notecią
Małgorzata Lewandowska
Zamknięte
Osiek nad Wisłą Szkoła Podstawowa w Osieku nad Wisłą Szkoła Podstawowa w Osieku nad Wisłą
ul.Leśna 1
87-125 Osiek nad Wisłą
Lidia Szumska
Zamknięte
Ostrów Wielkopolski SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. STEFANA ROWIŃSKIEGO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. STEFANA ROWIŃSKIEGO
UL. ŚWIETLICOWA 9
63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
ROMANA WOJTCZAK
Otwarte
Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I
ul. Grabowska 1-3
63-400 Ostrów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I
Zamknięte
Ostrówek Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ostrówku Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w Ostrówku Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ostrówku Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w Ostrówku
Ostrówek 154
21-013 Puchaczów
Marta Stefańska
Otwarte
Oświęcim Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Oświęcimiu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Oświęcimiu
ul. Śniadeckiego 26
32-600 Oświęcim
Monika Kita
Zamknięte
Otałęż Szkoła Podstawowa w Otałęży Szkoła Podstawowa w Otałęży
Otałęż 15
39-306 Górki Mieleckie
Małgorzata Krawiec
Zamknięte
Otwock Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy Nr 1 Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy Nr 1
ul.Majowa17/19
05-402 Otwock
Ewa Wojtasik
Zamknięte
Ożarów Mazowiecki Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Maz. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Ewa Felczak
Zamknięte
Paczyna Szkoła Podstawowa w Paczynie Szkoła Podstawowa w Paczynie
Wiejska 80
44-120 Paczyna
Anna Waniczek
Otwarte
PAKOSLAWSKO SZKOŁA PODSTAWOWA W PAKOSLAWSKU SZKOŁA PODSTAWOWA W PAKOSLAWSKU
PAKOSLAWSKO 58
56-330 CIESZKÓW
JOLANTA KONOPKA
Zamknięte
Parowa Szkoła Podstawowa w Parowej Szkoła Podstawowa w Parowej
Parowa 63
59-724 Osiecznica
Paweł bocheński
Otwarte
Pawłów Szkoła Podstawowa im. J.Kochanowskiego w Pawłowie Szkoła Podstawowa im. J.Kochanowskiego w Pawłowie
Szkolna 4
22-170 Pawłów
Szkoła Podstawowa w Pawłowie
Otwarte
Piastów Szkoła Podstawowa nr1 im.St.Staszica Szkoła Podstawowa nr1 im.St.Staszica
ul.J.Brandta 22
05-820 Piastów
Urszula Skrzypczak
Zamknięte
Piątek Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku
ul. Szkolna 1, Piątek
99-120 Piątek
Bożena Szymczak
Zamknięte
Piecki Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach
ul.Zwycięstwa 23
11-710 Piecki
Patrycja Bierycka
Otwarte
Piecnik Szkoła Podstawowa w Piecniku Szkoła Podstawowa w Piecniku
Piecnik 8
78-650 Mirosławiec
Beata Kolasińska
Otwarte
Piekiełko Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. M.Dąbrowskiej w Piekiełku Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. M.Dąbrowskiej w Piekiełku
Piekiełko 40
34-650 Tymbark
Agnieszka Stokłosa- Surdziel
Otwarte
Pieski Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
Pieski 45
84-313 Pieski
Anna Białous
Zamknięte
Pieszyce Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Pieszycach Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Pieszycach
ul. Świdnicka 53
58-250 Pieszyce
Elżbieta Śmieja
Zamknięte
Pigża Szkoła Podstawowa im. prof. Wilhelminy Iwanowskiej w Pigży Szkoła Podstawowa im. prof. Wilhelminy Iwanowskiej w Pigży
ul. Szkolna 14
87-100 Łubianka
Wioleta Nowicka
Otwarte
Pilchów Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilchowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilchowie
ul por Józefa Sarny
37-464 Stalowa Wola 6
Bozena Szczepańska - Burdzy
Zamknięte
Piła Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Pile Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Pile
UL. ŚNIADECKICH 27 A/B
64-920 Piła
Marcin Andruszko
Zamknięte
Piława Górna Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego
Piława Górna, ul. Szkolna 6
58-240 Piława Górna
Teresa Budzyk
Zamknięte
Piotrków Trybunalski Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego
Kostromska 50
97-300 Piotrków Trybunalski
Urszula Ratajczyk
Zamknięte
Piotrków Trybunalski Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim
Jerozolimska 73
97-300 Piotrków Trybunalski
Anna Nowaczyk
Otwarte
Piotrków Trybunalski Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Piotrków Trybunalski Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Wysoka 28/38
97-300 Piotrków Trybunalski
Małgorzata Kociniak
Otwarte
Piotrków Trybunalski Szkoła Podstawowa nr 12 Szkoła Podstawowa nr 12
Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
Joanna Stalbowska
Zamknięte
Pisarzowice Zespół Szkół w Pisarzowicach Zespół Szkół w Pisarzowicach
Pisarzowice 149
58-400 Kamienna Góra
Bartłomiej Łukasik
Otwarte
Pisz Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu
Ul. Klementowskiego 2
12-200 Pisz
Marta Markowska
Zamknięte
Plewiska Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach
Prof. Wacława Strażewicza 1
62-064 Plewiska
Joanna Małagocka
Otwarte
Płock Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Jana Brzechwy w Płocku Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Jana Brzechwy w Płocku
Sierpecka 15
09-402 Płock
Jacek Portalski
Zamknięte
Płońsk Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Płońsku Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Płońsku
Młodzieżowa 11A
09-100 Płońsk
Arkadiusz Palusiński
Zamknięte
Płoszów Publiczna Szkoła Podstawowa w Płoszowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Płoszowie
ul. Radomszczańska 41
97-500 Radomsko
Beata Przygoda-Pukacz - dyrektor
Zamknięte
Podgórze Szkoła Podstawowa w Podgórzu Szkoła Podstawowa w Podgórzu
Podgórze 6
09-460 Mała Wieś
Agnieszka Brzoza
Otwarte
Podjazy Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. "Inka" w Podjazach Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. "Inka" w Podjazach
Podjazy 16
83-320 Sulęczyno
Anna Krawiec
Otwarte
Polanów Zespół Szkół Publicznych Zespół Szkół Publicznych
ul. Wolności 14
76-010 Polanów
Renata Drewla
Otwarte
Poniec Przedszkole Samorządowe w Poniecu Przedszkole Samorządowe w Poniecu
Kościuszki 7
64-125 Poniec
Joanna Bernadek
Otwarte
POPOWO NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W POPOWIE NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W POPOWIE
POPOWO 2
84-311 POPOWO
JUSTYNA SMOLIS
Zamknięte
Poznań Fundacja Akceptacja Fundacja Akceptacja
28 Czerwca 1956 r. nr 149, 1 Piętro
61-525 Poznań
Anna Maria Szymkowiak
Otwarte
Poznań Szkoła Podstawowa nr 6 im. Hipolita Cegielskiego z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr 6 im. Hipolita Cegielskiego z Oddziałami Integracyjnymi
os. Rusa 56
61-245 Poznań
Izabela Banaszyk
Zamknięte
Prusinowo Szkoła Podstawowa w Prusinowie Szkoła Podstawowa w Prusinowie
Prusinowo 10
72-300 Gryfice
Grażyna Iwańczyk-Stańczyk
Zamknięte
Pruszcz Gdański Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki
Matejki 1,
83-000 Pruszcz Gdański
Stanisław Paluchowski
Zamknięte
Pruszków Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
ul Jasna 2
05-800 Pruszków
Dorota Rybarczyk
Zamknięte
Pruśce Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pruścach Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pruścach
Pruśce 30
64-610 Rogoźno
Elżbieta Rożek
Zamknięte
Przecław Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu
Przecław 83
67-312 Niegosławice
Elżbieta Hołowko
Otwarte
Przerośl Szkoła Podstawowa w Przerośli Szkoła Podstawowa w Przerośli
Ul. Dworna 5
16-427 Przerośl
Sławomir Małachowski
Zamknięte
PRZYGODZICE ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH CKU W PRZYGODZICACH ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH CKU W PRZYGODZICACH
PTR 6
63-421 PRZYGODZICE
MARIUSZ FURMANIAK
Zamknięte
Przywidz Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej
ul. Szkolna 1
83-047 Przywidz
Anna Gąsiorowska
Otwarte
PUCK Ochotnicza Straż Pożarna Ochotnicza Straż Pożarna
Ul. Mestwina 11
84-100 Puck
Teresa Ginter
Otwarte
Puszcza Mariańska Zespół Szkolno-Przedszkolny Zespół Szkolno-Przedszkolny
Konstytucji 3 Maja 3
96-330 Puszcza Mariańska
Zofia Ogrodnik
Otwarte
Pyskowice Szkoła POdstawowa nr 4 Szkoła POdstawowa nr 4
ul. Wojska Polskiego 23
44-120 Pyskowice
Anna Smyl
Zamknięte
Racibórz Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich w Raciborzu Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich w Raciborzu
ul. Cecylii 30
47-400 Racibórz
SYLWIA NOWAKOWSKA
Zamknięte
Raciszyn Zespół Szkolno-Przedszkolny w Raciszynie ze Szkołą Filialną w Kolonii Lisowice Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Raciszynie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Raciszynie ze Szkołą Filialną w Kolonii Lisowice Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Raciszynie
ul. Działoszyńska 65
98-355 Działoszyn
Urszula Smolarek
Otwarte
Radlin Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2
Rogozina 55
44-310 Radlin
Agata Strójwąs
Otwarte
Radłów Szkoła Podstawowa im. św Jana Pawła II w Radłowie Szkoła Podstawowa im. św Jana Pawła II w Radłowie
Wiejska 52
63-440 Raszków
Natalia Wróbel-Michaś
Zamknięte
Radomsko Ochotnicza Straż Pożarna Radomsko-Bogwidzowy Publiczna Szkoła Podstawowa numer 7
11 listopada 16
97-500 Radomsko
Aleksander Szadkowski
Otwarte
Radymno Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r. w Radymnie Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r. w Radymnie
Ul. Mickiewicza 4
37-550 Radymno
Danuta Woźniak
Zamknięte
Rawa Mazowiecka Zespół Placówek Specjalnych Zespół Placówek Specjalnych
Przemysłowa 2
96-200 [email protected]
Małgorzata Zendeł
Otwarte
Rąbień Szkoła Podstawowa w Rąbieniu Szkoła Podstawowa w Rąbieniu
Słowiańska 5
95-070 Aleksandrów
Bogusława Skonieczka
Zamknięte
Reda Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego
ul. Brzozowa 30
84-240 Reda
Jan Skrobul
Zamknięte
RESKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W RESKOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA W RESKOWIE
RESKOWO , 68
83-334 MIECHUCINO
Grażyna Kąkol
Otwarte
Rewal Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Rewalu Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Rewalu
ul. Klifowa 17
72-344 Rewal
Maciej Kozłowski
Otwarte
Rększowice 78 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rększowicach Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rększowicach
Rększowice
42-274 Rększowice 78
Joanna Ciuk
Zamknięte
Rogalin SP Rogalin SP Rogalin
Poznańska 8
62-022 Rogalin
Grażyna Łyskawińska
Zamknięte
Ropica Polska Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Ropica Polska
38-300 Gorlice
Ziółkowska Edyta
Zamknięte
Roszków Niepubliczna Szkoła Podstawowa Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Roszków 59A
63-200 Jarocin
Julia Wojciechowska
Zamknięte
Roszowicki Las Szkoła podstawowa w Roszowickim Lesie Szkoła podstawowa w Roszowickim Lesie
ul.szkolna 12 Cisek
47-253 Cisek
Katarzyna Zamojska-Berggruen
Zamknięte
Roztropice Ochotnicza Straż Pożarna w Roztropicach Szkoła Podstawowa im Zofii Kossak w Pierśćcu
Ul Jerzego Tomanka 8
43-430 Skoczow
Michał Masarczyk
Otwarte
Rożnowice Zespół Szkolno-Przedszkolny Zespół Szkolno-Przedszkolny
38-323 Rożnowice325
38-323 Rożnowice
Wanda Sroka
Zamknięte
Różyny Szkoła Podstawowa w Różynach Szkoła Podstawowa w Różynach
Kościelna 2
83-031 Łęgowo
Iwona Cudowska-Żukowska
Zamknięte
Ruda Śląska Szkoła Podstawowa nr 2 Szkoła Podstawowa nr 2
Gwarecka 2
41-705 Ruda Śląska
Bożena Rzeczkowska
Zamknięte
Rudno Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rudnie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rudnie
ul. Szkolna 9
44-160 Rudziniec
Agnieszka Sołtysiak
Otwarte
Rumia Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Brzechwy Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Brzechwy
ul. Górnicza 19
84-230 Rumia
Dorota Gadomska
Otwarte
Rumia Szkoła Podstawowa Nr 10, im. Jana Brzechwy Szkoła Podstawowa Nr 10, im. Jana Brzechwy
Górnicza 19
81-166 Rumia
Aleksandra Wesołek - Radzikowska
Otwarte
Ruszkowo Szkoła Podstawowa Ruszkowo Szkoła Podstawowa Ruszkowo
Ruszkowo 64
13-200 Działdowo
Regina Krzemińska
Zamknięte
Ruszów Szkoła Podstawowa w Ruszowie Szkoła Podstawowa w Ruszowie
Zgorzelecka 1 C
59-950 Ruszów
Małgorzata Jurczak
Zamknięte
Rybno Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
Ul. Wyzwolenia 12, 13-220 Rybno
13-220 Rybno
Małgorzata Urbańska
Otwarte
Ryki Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Rykach Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Rykach
Żytnia 5
08-500 Ryki
Marek Ochap
Otwarte
Rząśnik Włościański Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Rząśnik Włościański 30
07-311 Wąsewo
Bożena Rupińska
Otwarte
Rząśnik Włościański Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Rząśnik Włościański 30
07-311 Wąsewo
Bożena Rupińska
Otwarte
Rząśnik Włościański Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Rząśnik Włościański 30
07-311 Wąsewo
Bożena Rupińska
Otwarte
Rzejowice Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach
Rzejowice 91
97-512 Kodrąb
Dorota Matyjak
Otwarte
Rzeszów Ogolnokształcąca Szkola Muzyczna I st w Zespole Szkół Muzycznych Nr 2 im. Wojciecha Kilara Ogolnokształcąca Szkola Muzyczna I st w Zespole Szkół Muzycznych Nr 2 im. Wojciecha Kilara
ul. Sobieskiego 15
35-002 Rzeszów
Barbara Sitek
Zamknięte
Rzeszów Szkoła Podstawowa nr 28 Szkoła Podstawowa nr 28
ul. Solarza 12
35-118 Rzeszów
Elżbieta Chom
Zamknięte
Rzeszów Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9 w Rzeszowie Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9 w Rzeszowie
ul. Piotra Skargi 3
35-202 Rzeszów
Joanna Janusz
Zamknięte
Rzyki Zespół Szkół Samorządowych w Rzykach Zespół Szkół Samorządowych w Rzykach
os. Szczęśniaki 1
34-125 Sułkowice
Krzysztof Paczyński
Zamknięte
Samoklęski Szkoła Podstawowa w Samoklęskach Szkoła Podstawowa w Samoklęskach
Samoklęski 6
21-132 Kamionka
Anna Marciniak
Otwarte
Sanok Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku
ul. Przemyska 80
38-500 Sanok
Wacław Bojarski
Otwarte
Sanok Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku
ul. Aleja Szwajcarii 5
38-500 Sanok
Krystyna Berdysz
Zamknięte
Sątoczno Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sątocznie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sątocznie
Sątoczno 8
11-430 Korsze
Piotr Kwiatkowski
Zamknięte
SECHNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI
SECHNA 140
34-603 UJANOWICE
MONIKA ROSIEK
Zamknięte
Siamoszyce Szkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w Siamoszycach Szkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w Siamoszycach
Siamoszyce 7
42-425 Kroczyce
Kamila Szota
Otwarte
Sicienko Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sicienku Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sicienku
ul. Bydgoska 8
86-014 Sicienko
Elżbieta Lisiecka
Zamknięte
Siedlce szkoła Podstawowa nr 8 szkoła Podstawowa nr 8
ul Pescantina2
08-101 Siedlce
Wioleta Stefaniuk
Otwarte
Siedlików Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Siedlikowie Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Siedlikowie
Siedlików 58d
63-500 Ostrzeszów
Barbara Szmaj-Szłapik
Otwarte
Siedliska Szkoła Podstawowa w Siedliskach Szkoła Podstawowa w Siedliskach
Siedliska115
37-705 Przemyśl 7
Małgorzata Stec
Otwarte
Sieiechowice Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Sieciechowicach Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Sieciechowicach
ul. Szkolna 6
32-095 Iwanowice
Janusz Maj
Otwarte
Siemianowice Śląskie Szkoła Podstawowa Nr 6 Szkoła Podstawowa Nr 6
ul. Fryderyka Chopina 4a
41-100 41-100 Siemianowice śląskie
Joanna Rogozińska
Zamknięte
Siemianowice Śląskie Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1
Ul. Niepodległości 47
41-106 [email protected]
Monika Maciejewska
Zamknięte
Siemianowice Śląskie Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Józefa Skrzeka Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Józefa Skrzeka
ul. Barlickiego 2
41-103 Siemianowice Śląskie
Beata Cofor
Zamknięte
Siemiatycze Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II
Gen. Wł. Andersa 4
17-300 Siemiatycze
Ewa Olszewska
Zamknięte
Siercza Szkoła Podstawowa im.Królowej Jadwigi w Sierczy Szkoła Podstawowa im.Królowej Jadwigi w Sierczy
Siercza 428
32-020 Wieliczka
Kinga Piotrowska
Zamknięte
Sitnica Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sitnicy Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sitnicy
Sitnica 103A
38-323 Rożnowice
Iwona Setlak
Zamknięte
Skała Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Salomei Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Salomei
ul. Ks. Stanisława Połetka 32, Skała
32-043 Skała
Danuta Błachno
Zamknięte
Skorogoszcz Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Usmiechu w Skorogoszczy Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Usmiechu w Skorogoszczy
Zamkowa 6
49-345 Skorogoszcz
Stanisław Duda
Otwarte
Skowierzyn Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Skowierzynie Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Skowierzynie
Skowierzyn 13
37-415 Zaleszany
Ewa KOTUŁA
Otwarte
Skronina Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II
Skronina156
26-307 Białaczów
Anna Kowalczyk
Otwarte
Sławkowice Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Wojtyły w Sławkowicach Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Wojtyły w Sławkowicach
Sławkowice 162
32-020 Wieliczka
Agnieszka Rutkowska
Zamknięte
Sławsko Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku
Sławsko 97a
76-100 Sławno
Grażyna Antosik
Zamknięte
Słomin Szkoła Podstawowa im W. Potockiego w Sękocinie Szkoła Podstawowa im W. Potockiego w Sękocinie
Ul. Wierzbowa 5
05-090 Raszyn
Agnieszka Korzeniewska
Zamknięte
Słowik Szkoła Podstawowa w Słowiku Szkoła Podstawowa w Słowiku
ul. Gdańska 42
95-100 Zgierz
Alicja Nyczaj - Matusiak
Zamknięte
Słowik Zespół Szkolno- Przedszkolny w Słowiku Zespół Szkolno- Przedszkolny w Słowiku
ul.Podlaska 4
42-263 Wrzosowa
Agnieszka Konopka
Zamknięte
Słupia Kapitulna Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupi Kapitulnej Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupi Kapitulnej
Słupia Kapitulna 117
63-900 Rawicz
Igor Nowicki
Zamknięte
Słupsk Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku
ul. Lutosławskiego 23
76-200 Słupsk
Bożena Pająk
Zamknięte
Smerdyna Zespół Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" i Przedszkole w Smerdynie Zespół Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" i Przedszkole w Smerdynie
Smerdyna 100
28-200 Staszów
Lidia Chwała
Zamknięte
SOCHACZEW FUNDACJA OCHRONY ZABYTKÓW MAZOWSZA Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Gawłowie
Gawłów 79A
96-500 Sochaczew
ZBIGNIEW GERASIK
Otwarte
Sochaczew Szkoła podstawowa im KS Jana Twardowskiego w Gawłowie Szkoła podstawowa im KS Jana Twardowskiego w Gawłowie
Gawłów 79 A
96-500 Sochaczew
Monika Orlińska
Otwarte
Sokołowice Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Sokołowicach Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Sokołowicach
Sokołowice 24
56-400 Oleśnica
Ewa Bugaj
Zamknięte
Sokółki Zespół Szkolno- Przedszkolnym w Sokółkach Zespół Szkolno- Przedszkolnym w Sokółkach
Sokółki 18
62-530 Kazimierz Biskupi
Paulina Winkiel
Zamknięte
Solec nad Wisłą Zespół Szkół Zespół Szkół
ul. Łoteckiego 24
27-320 Solec nad Wisłą
Monika Cyran-Brodalka
Otwarte
Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 25 Szkoła Podstawowa nr 25
Krasickiego 1
41-218 Sosnowiec
Anna Tomaszewska
Zamknięte
SOSNOWIEC Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1
NIEPODLEGŁOŚCI 7
41-200 41-200 SOSNOWIEC
MAŁGORZATA TYSZKOWSKA
Zamknięte
Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 27 Szkoła Podstawowa nr 27
Grabowa 2
41-200 Sosnowiec
Daria Niedzielska
Zamknięte
Stanisławów Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Stanisławowie Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Stanisławowie
Stanisławów 64 A ,
23-460 Józefów
Anna Mazurek
Otwarte
Stara Obra Szkoła Podstawowa w Starej Obrze Szkoła Podstawowa w Starej Obrze
ul. Szkolna 6
63-720 Koźmin Wielkopolski
Natalia Kowal
Otwarte
Stara Wieś 790 Szkoła Podstawowa im.Najświętszego Serca Jezusa w Starej Wsi Szkoła Podstawowa im.Najświętszego Serca Jezusa w Starej Wsi
Stara Wieś 790
36-200 Brzozów
Teresa Jajko
Zamknięte
Stara Zagość Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Stara Zagość 12a
28-400 Pińczów
Beata Majka
Otwarte
starachowice szkoła podstawowa szkoła podstawowa
ul.Oświatowa 5
27-200 starachowice
marzena wilkosz
Otwarte
Stare Babice SZkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach SZkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach
ul. Polna 40
05-082 Stare Babice
Barbara Bogdanowicz-Wójcik
Zamknięte
Stare Pole Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema w Starym Polu Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema w Starym Polu
ul. Generała Józefa Bema 6
82-220 Stare Pole
Katarzyna Wiedeńska
Otwarte
Stary Sącz Szkoła Podstawowa nr 2 im.Juliusza Słowackiego Szkoła Podstawowa nr 2 im.Juliusza Słowackiego
Daszyńskiego 23
33-340 Stary Sącz
Agnieszka Obrzud
Otwarte
Stary Waliszew Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starym Waliszewie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starym Waliszewie
Stary Waliszew 20 a
99-423 Bielawy
Justyna Dałek
Zamknięte
Stary Wołów Szkoła Podstawowa w Starym Wołowie Szkoła Podstawowa w Starym Wołowie
Stary Wołów 56
56-100 Wołów
Ewa Skawińska
Otwarte
Staw Szkoła Podstawowa w Stawie Szkoła Podstawowa w Stawie
Staw 72
22-151 Staw
Agnieszka Oleszczuk-Stachel
Otwarte
Stawiguda Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Olimpijczyków Polskich w Stawigudzie Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Olimpijczyków Polskich w Stawigudzie
ul.Warszawska 5
11-034 Stawiguda
Ewelina Bastkowska
Otwarte
Stąporków Marcin Pytlos Ratownik Medyczny, Urząd Miasta i Gminy w Stąporkowie. Marcin Pytlos Ratownik Medyczny, Urząd Miasta i Gminy w Stąporkowie.
Stąporków ulica Józefa Piłsudskiego 114,
26-220 Stąporków
Marcin Pytlos
Otwarte
Stemplew Zespół Placówek Edukacyjno Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie Zespół Placówek Edukacyjno Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie
Stemplew 35
99-140 Świnice Warckie
Paweł Gawron
Otwarte
Stronie Śląskie Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Stroniu Śląskim Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Stroniu Śląskim
Kościuszki 57
57-550 Stronie Śląskie
Jarosław Grzybowski
Otwarte
Stronie Śląskie Zespół Szkół Samorządowych Zespół Szkół Samorządowych
Kościelna 12
57-550 Stronie Śląskie
Jarosław Grzybowski
Otwarte
Strzałków Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józeła Wybickiego w Strzałkowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józeła Wybickiego w Strzałkowie
Kolumba 2
97-500 Radomsko
Elżbieta Piechorowska
Zamknięte
Strzelce Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Strzelcach Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Strzelcach
Strzelce 10
64-800 Chodzież
Małgorzata Adamowska
Otwarte
Strzelce Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Strzelcach Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Strzelcach
Strzelce 2
58-123 Strzelce
Joanna Mazanka
Otwarte
Strzelce Krajeńskie Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 31
66-500 Strzelce Krajeńskie
Gabriela Mróz
Zamknięte
Strzelce Krajeńskie Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich
ul. Słowackiego 14
66-500 Strzelce Krajeńskie
Małgorzata Kordyńska
Zamknięte
Strzelin Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Strzelinie Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Strzelinie
Plac 1 Maja 10
57-100 Strzelin
Violetta Misa-Pachut
Otwarte
Sucha Zespół Placówek Oświatowych Zespół Placówek Oświatowych
Kościelna 40
47-100 Strzelce Opolskie
Renata Krawczyk
Otwarte
Suchożebry OSP Szkoła podstawowa numer 8
ul. Pascantina 2
08-110 Siedlce
Agnieszka Soszyńska
Otwarte
Sulejówek Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. I.J. Paderewskiego Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. I.J. Paderewskiego
I.J. Paderweskiego 29
05-070 Sulejówek
Agata Anusiewicz
Otwarte
Sulęczyno Szkoła Podstawowa im. Antoniego Abrahama Szkoła Podstawowa im. Antoniego Abrahama
ul. Szkolna 2
83-320 Sulęczyno
Magdalena Marcholewska
Zamknięte
Suliszewo Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie
Zwycięstwa 26
73-222 Suliszewo
Małgorzata Serediak
Zamknięte
Suwałki Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach
Innowacyjna 1
16-400 Suwałki
Agnieszka Wikira
Otwarte
Syców Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Sycowie Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Sycowie
Kościelna 3
56-500 Syców
Anna Nowicka
Zamknięte
Szczecin Zespół Szkół Szpitalnych Zespół Szkół Szpitalnych
Mączna 4
70-780 Szczecin
Danuta Rauza
Zamknięte
Szczecin Technikum TEB Edukacja w Szczecinie CH Galaxy
ul. Wyzwolenia 18
70-553 Szczecin
Kamila Kasprzyk
Otwarte
Szczecin Szkola Podstawowa nr45 z Oddziałami Integracyjnymi Szkola Podstawowa nr45 z Oddziałami Integracyjnymi
Ul. Tadeusza Zawadzkiego 75
71-246 Szczecin
Kamila Orzechowska
Otwarte
Szczecin Szkoła Podstawowa nr 44 w Szczecinie Szkoła Podstawowa nr 44 w Szczecinie
ul. Karpacka 29
71-872 Szczecin
Dorota Kula
Otwarte
SZCZECIN SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 1 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 1
UL. POLICKA 3
71-837 Szczecin
Krystyna Różycka
Zamknięte
Szczecin Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS
Monte Cassino 27
70-467 Szczecin
Edyta Majcher
Zamknięte
Szczecinek I LO im. księżnej Elżbiety w Szczecinku I LO im. księżnej Elżbiety w Szczecinku
ul. Ks. Elżbiety 1
78-400 Szczecinek
Ewa Jankun
Zamknięte
Szklarska Poręba Szkoła Podstawowa nr 1 w Szklarskiej Porębie Szkoła Podstawowa nr 1 w Szklarskiej Porębie
1 Maja 32
58-580 Szklarska Poręba
Agata Janas
Zamknięte
Szklary Górne Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy
48
59-335 Lubin
Danuta Kasperska
Zamknięte
Szkotowo Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Szkotowo 51
13-124 Kozłowo
Ewa Szymańska
Zamknięte
Szprotawa Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie
Ul Sobieskiego 58
67-300 Szprotawa
Bogumiła Lewandowska
Otwarte
Świdnica Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO "Bliżej Dziecka" w Świdnicy Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO "Bliżej Dziecka" w Świdnicy
ul. Jagiellońska 30
58-100 Świdnica
Aneta Wiaderna-Trusiuk
Zamknięte
Świebodzin Publiczne Przedszkole nr 1 Publiczne Przedszkole nr 1
ul. Kawaleryjska 12
66-200 Świebodzin
Sabina Krzeszowska
Otwarte
Świeradów Zdrój Miejski Zespół Szkół Szkoła Podstawowa Nr 1 Miejski Zespół Szkół Szkoła Podstawowa Nr 1
Marii Skłodowskiej-Curie 2
59-850 Świeradów Zdrój
Izabela Salawa
Otwarte
Świerzno Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Świerznie Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Świerznie
Świerzno 4
77-200 Miastko
Elżbieta Bdzikot
Zamknięte
Świerże Górne Publiczna Szkoła Podstawowa Publiczna Szkoła Podstawowa
Świerże Górne 25A
26-900 Kozienice
Marcin Kosiński
Otwarte
ŚWIĘTOCHŁOWICE Gryfny Patrol Gryfny Patrol
Chorzowska 73
41-605 Świętochłowice
Michał Szeliga
Otwarte
Świnice Warckie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świnicach Warckich Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świnicach Warckich
ul. Szkolna 5
99-140 Świnice Warckie
Andrzej Karkowski
Otwarte
Świnoujście Hufiec Ziemi Wolińskiej ZHP Hufiec Ziemi Wolińskiej ZHP
ul. Żeromskiego 28
72-600 Świnoujście
Marek Niewiarowski
Otwarte
Targowisko Szkoła Podstawowa w Targowisku Szkoła Podstawowa w Targowisku
Targowisko 313
32-015 Kłaj
Urszula Cyga
Zamknięte
Tarło Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tarle Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tarle
Tarło 103
21-104 Niedźwiada
Arkadiusz Greguła
Otwarte
Tarnów Szkoła Podstawowa nr 8 Szkoła Podstawowa nr 8
ul. Bitwy pod Studziankami 5
33-100 Tarnów
Bożena Wajda
Zamknięte
Tarnów Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4
Tarnów 33-100 os.Legionów H.D.16
33-100 Tarnów
Bożena Ligęska
Zamknięte
Tomaszów Bolesławiecki Publiczna Szkoła Podstawowa im Żołnierzy II Armii WP Publiczna Szkoła Podstawowa im Żołnierzy II Armii WP
Tomaszów Bolesławiecki 96
59-720 Raciborowice Górne
Rafał Martysiewicz
Otwarte
Toporów Samorządowa Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny Samorządowa Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny
ul. Szkolna 11
66-220 Łagów
Małgorzata Buchwald
Zamknięte
Torki Szkoła Podstawowa w Torkach Szkoła Podstawowa w Torkach
Torki 29
37-720 Medyka
Ewa Socha
Zamknięte
Trąbki Wielkie Szkoła Podstawowa im. Kunegundy pawłowskiej w Trąbkach Wielkich Szkoła Podstawowa im. Kunegundy pawłowskiej w Trąbkach Wielkich
ul. Sportowa 2
83-034 Trąbki Wielkie
Agnieszka Pettke
Otwarte
Trepcza Szkoła Podstawowa w Trepczy Szkoła Podstawowa w Trepczy
ul. Sanocka 16
38-500 Sanok
Krystyna Sołtysik
Zamknięte
Trzebinia Szkoła Podstawowa nr 4 w Trzebini Szkoła Podstawowa nr 4 w Trzebini
ul. Styczniowa 47
32-540 Trzebinia
Dorota Olaszewska
Zamknięte
Trzebinia Liceum ogólnokształcące w Trzebini Liceum ogólnokształcące w Trzebini
Szkolna 3
32-540 Trzebinia
Anna Duda
Otwarte
Tuchorza Szkoła Podstawowa w Tuchorzy Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
Tuchorza 51
64-232 Tuchorza
Jolanta pławińska
Zamknięte
Tuczępy Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Tuczępach Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Tuczępach
Tuczępy 33
28-142 Tuczępy
Wioletta Kaczmarek
Otwarte
Tuczno Zespół Placówek Oświatowych w Tucznie Zespół Placówek Oświatowych w Tucznie
Pakoska 33
88-180 Złotniki Kujawskie
Agata Karczewska-Łaszkiewicz
Zamknięte
TUSZYN OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W TUSZYNIE PLAC REYMONTA
PLAC REYMONTA 1
95-080 TUSZYN
Magda Wymysłowska
Otwarte
Tylmanowa Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tylmanowej Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tylmanowej
os. Kozielce 296
34-451 Tylmanowa
Anna Szerszeń
Otwarte
Tyrawa Wołoska Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tyrawie Wołoskiej Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tyrawie Wołoskiej
Tyrawa Wołoska 138
38-535 Tyrawa Wołoska
Irena Kowalczyk
Zamknięte
Uchanie Szkoła Podstawowa im.Papieża Jana Pawła II w Uchaniach Szkoła Podstawowa im.Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
Uchanie ul.Szkolna 13
22-510 Uchanie
Ewa Zarek
Otwarte
Ujazd Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe
Ujazd 9
27-570 Iwaniska
Puliczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe
Otwarte
Uników Szkoła Podstawowa w Unikowie Szkoła Podstawowa w Unikowie
Uników 4
98-270 Złoczew
Aneta Pabiniak
Zamknięte
Ustianowa Górna Szkoła Podstawowa im.Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej Górnej Szkoła Podstawowa im.Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej Górnej
Ustianowa Górna 84
38-700 Ustrzyki Dolne
Monika Flankowska
Zamknięte
Ustrobna Szkoła Podstawowa w Ustrobnej Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Ustrobna 1
38-406 Odrzykoń
Sylwia Hejnar
Otwarte
Ustrzyki Dolne BIESZCZADZKI ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZYCH BIESZCZADZKI ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZYCH
ul. Gombrowicza 37
38-700 Ustrzyki Dolne
mgr Małgorzata Gryziecka- Karpińska
Zamknięte
Wachów Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wachowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wachowie
ul. Polna 17
46-300 Olesno
Urszula Grobara
Otwarte
Wałbrzych Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 w Wałbrzychu Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 w Wałbrzychu
ul. Grodzka 71
58-316 Wałbrzych
Andrzej Jakubasz
Zamknięte
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 382 w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 382 w Warszawie
Konińska 2
02-495 Warszawa
Kamila Balas
Zamknięte
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa
Ul. M. Paca 44
04-386 Warszawa
Gabriela Szczepanik
Zamknięte
Warszawa Fundacja WOŚP Fundacja WOŚP
Dominikańska 19c
02-738 Warszawa
Jacek Pawuska
Zamknięte
Warszawa SP 275 SP 275
Hieronima 2
02-243 Warszawa
Magdalena Wereszczyńska-Ścibior
Zamknięte
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 80 Szkoła Podstawowa nr 80
ul. Aspekt 48
01-904 Warszawa
Małgorzata Krassowska
Zamknięte
Warszawa Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Vernea Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Vernea
Marymoncka 34H
01-813 Warszawa
Marta Sobczyk
Zamknięte
Warszawa Szkoła podstawowa nr 374 im.gen. Piotra Szembeka Szkoła podstawowa nr 374 im.gen. Piotra Szembeka
Ul. Boremlowska 6/12
04-309 Plac Szembek
Urszula Brutman
Otwarte
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza
ul. Kazimierzowska 16
02-589 Warszawa
Ewa Pierścieniak
Zamknięte
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 120 z Dddzialami Integracyjnymi im Pulkow Piechoty "Dzieci Warszawy" Szkoła Podstawowa nr 120 z Dddzialami Integracyjnymi im Pulkow Piechoty "Dzieci Warszawy"
Międzyborska 64/70
04-010 Warszawa
Agnieszka Chrzanowska
Otwarte
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
ul. Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Ewelina Kacprowicz
Zamknięte
Warszawa Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka
Otwocka 3
03-759 Polska
Marta Mrowińska
Zamknięte
Warszawa Szkoła Podstawowa Specjalna nr 282 w Szpitalu Dziecięcym im.J.Bogdanowicza Szkoła Podstawowa Specjalna nr 282 w Szpitalu Dziecięcym im.J.Bogdanowicza
Niekłańska 4/24
03-924 Warszawa
Ewa Szarowska, Beata Balcerska
Zamknięte
Warszawa Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7
Szadkowskiego 3
01-493 Warszawa
Anna Matysiak Marta Falińska - Mrozek
Zamknięte
Warszawa Szkoła Podstawowa 340 Szkoła Podstawowa 340
ul. Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Remigiusz Kamiński
Zamknięte
Warszawa II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego
ul. Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Katarzyna Chmielewska
Zamknięte
Warta Bolesławiecka Publiczna Szkoła Podstawowa im.Wł.St.Reymonta Publiczna Szkoła Podstawowa im.Wł.St.Reymonta
Warta Bolesławiecka 29
59-720 Raciborowice Górne
Rafał Martysiewicz
Otwarte
Wasilków Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
ul. Polna1/4a
16-010 Wasilków
Małgorzata Pacewicz
Zamknięte
Wawrzyszów Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Wawrzyszowie Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Wawrzyszowie
Wawrzyszów
57-120 Wiązów
Dorota Makowska
Otwarte
WĄGROWIEC OSK L- CAMARO RAFAŁ BALCER OSK L- CAMARO RAFAŁ BALCER
ul. Kosciuszki 6/9
62-100 Wągrowiec
Rafał Balcer
Otwarte
Wejherowo Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie
ul. Sobieskiego 279
84-200 Wejherowo
Tomasz Czupryński
Zamknięte
Widugiery Szkoła Podstawowa z Litewskim Językiem Nauczania w Widugierach Szkoła Podstawowa z Litewskim Językiem Nauczania w Widugierach
Widugiery 19A
16-515 Puńsk
Vida Tumialis
Otwarte
Widzów Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II
ul. Żwirki i Wigury Widzów
42-282 Kruszyna
Ąleksandra Kołaczkowska
Zamknięte
WIELISZEW sZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W WIELISZEWIE sZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W WIELISZEWIE
MODLIŃSKA 60
05-135 WIELISZEW
Izabela Kownacka
Zamknięte
Wielogłowy Szkoła Podstawowa w Wielogłowach Szkoła Podstawowa w Wielogłowach
Wielogłowy 56
33-311 Wielogłowy
Lilianna Nazimek
Zamknięte
Wilczkowice Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II
Wilczkowice 34
26-230 Radoszyce
Anna Majchrzak
Otwarte
Wilczyce Szkoła Podstawowa w Wilczycach im.Janusza Korczaka Szkoła Podstawowa w Wilczycach im.Janusza Korczaka
Wilczyce 109
34-643 Jurków
BARBARA KUREK
Otwarte
Witnica Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witnicy; Szkoła Podstawowa nr 2 w Witnicy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witnicy; Szkoła Podstawowa nr 2 w Witnicy
Wiosny Ludów 14
66-460 Witnica
Marzena Wydra
Otwarte
Wleń Zespół Szkół im. Świętej Jadwigi Śląskiej Zespół Szkół im. Świętej Jadwigi Śląskiej
Dworcowa 10
59-610 Wleń
Agata Czarnuszko
Zamknięte
Włosienica Szkoła Podstawowa im. J. Suskiego we Włosienicy Szkoła Podstawowa im. J. Suskiego we Włosienicy
ul. Józefa Suskiego 53,
32-642 Włosienica
Ewelina Stachura
Zamknięte
Włyń Szkoła Podstawowa we Włyniu Szkoła Podstawowa we Włyniu
Włyń10
98-290 Warta
Anita Leśkiewicz
Otwarte
Wojcieszów Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy im. Katarzyny Rogowiec w Wojcieszowie Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy im. Katarzyny Rogowiec w Wojcieszowie
Ul. Miedziana 1
59-550 Wojcieszów
Adam Jesionka
Zamknięte
Wojcieszów Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Ul. Żeromskiego 8
59-550 Wojcieszów
Monika Dekas Ziemniak
Otwarte
WOJKOWICE SZKOŁA PODSTAWOWA NR3 SZKOŁA PODSTAWOWA NR3
sOBIESKIEGO 211B
42-580 WOJKOWICE
Anna Możdżeń
Zamknięte
Wola Zgłobieńska Szkoła Podstawowa Wola Zgłobienska Szkoła Podstawowa Wola Zgłobienska
Wola Zgłobieńska 140
36-046 Zgłobień
Leszek Leszczyc
Zamknięte
wolsztyn SP5 z Oddziałami Integracyjnymi w Wolsztynie SP5 z Oddziałami Integracyjnymi w Wolsztynie
ul. Żegockiego 26
64-200 wolsztyn
Katarzyna Michalszczak - Gortat
Otwarte
Wrociszew PSP PSP
Wrociszew 20
05-660 Warka
Ewa Petrykowska
Zamknięte
Wrocław Centrum handlowe Korona Wrocław Centrum handlowe Korona Wrocław
Bolesława Krzywoustego 126,
51-421 Wrocław
Julia Sidorowicz
Otwarte
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3
Bobrza 27
54-220 Wrocław
Beata Gołębiewska-Murdzek
Zamknięte
Wrocław ZSP nr 19 SP nr 47 ZSP nr 19 SP nr 47
ul. Januszowicka 35 -37
53-135 Wroclaw
Małgorzata Gruszczyńska
Otwarte
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 84 we Wrocławiu Szkoła Podstawowa nr 84 we Wrocławiu
ul Górnickiego 20
50-337 Wrocław
Natalia Ogrodnik
Zamknięte
Wronki Amica S.A. Amica S.A.
ul. Mickiewicza 52
64-510 Wronki
Iwona Kaprykowska
Zamknięte
WTÓREK ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY WE WTÓRKU ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY WE WTÓRKU
UL. SZKOLNA 12
63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RENATA KOLENDA
Otwarte
Wysoka Szkoła Podstawowa im. Józefy Jabczyńskiej w Wysokiej Szkoła Podstawowa im. Józefy Jabczyńskiej w Wysokiej
ul. Mickiewicza 8
42-450 Łazy
Paweł Mazur
Otwarte
Wyszyny Kościelne Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Wyszynach Kościelnych Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Wyszynach Kościelnych
Wyszyny Kościelne 114
06-561 Stupsk
Dominika N.
Zamknięte
Zaborowo Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zaborowie Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zaborowie
Zaborowo 2
13-124 Kozłowo
Małgorzata Chmielewska
Zamknięte
Zabrze Szkoła Podstawowa Nr 30 w Zabrzu Szkoła Podstawowa Nr 30 w Zabrzu
ul. Wawrzyńskiej 11
41-813 Zabrze
Krzysztof Stanik
Zamknięte
Zajezierze Zespół Szkolno-Przedszkolny Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. 28 PAL-u 18
26-922 Sieciechów
Beata Nowicka-Drążyk
Zamknięte
Zakrzewo Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzewie Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzewie
Ul. Marii Gąszczak 29
77-424 Zakrzewo
Arletta Tymińska
Otwarte
Zalesie Małe 15 Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Zalesie Małe
63-740 Kobylin
Hanna Szałata
Otwarte
Zasutowo Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zasutowie Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zasutowie
Kwiatowa
62-330 Nekla
Lidia Płończak
Zamknięte
Zawiercie Szkoła podstawowa nr 9 im. Marii Dąbrowskiej Szkoła podstawowa nr 9 im. Marii Dąbrowskiej
Piłsudskiego 117
42-400 Zawiercie
Alicja Sołtan
Zamknięte
Zawiercie Szkoła Podstawowa nr 5 Szkoła Podstawowa nr 5
Paderewskiego 49
42-400 Zawiercie
Joanna Gewald
Zamknięte
Ząbkowice Śląskie Szkoła Podstawowa nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3
ul.Orkana 32
57-200 Ząbkowice Śląskie
Marzena Bulanda
Zamknięte
Zduńska Wola Hufiec ZHP Zduńska Wola Hufiec ZHP Zduńska Wola
ul. Dolna 41
98-220 Zduńska Wola
Alicja Karbowska
Otwarte
Zdzieszowice Stowarzyszenie Pszczółka Maja Stowarzyszenie Pszczółka Maja
Góry sw Anny 21
47-330 Zdzieszowice
Krzysztof Molfa
Otwarte
Zgorzelec Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka
ul. Armii Krajowej 10 a
59-900 Zgorzelec
Joanna Wąsowska - Zając
Otwarte
Zieleń Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki
Zieleń 56
87-200 Wąbrzeźno
Grażyna Bobińska
Otwarte
Zielona Góra CKZiU "Ekonomik" CKZiU "Ekonomik"
Ul. Długa 5
65-401 Zielona Góra
Łukasz Frączkiewicz
Otwarte
Zławieś Wielka Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej
Szkolna 6
87-134 Zławieś Wielka
Danuta Gil
Zamknięte
Złotowo Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Złotowie Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Złotowie
Złotowo 66
14-260 14-260 Lubawa
Kamila Lewsza
Otwarte
Złotów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
ul. Norwida 10
77-400 Złotów
Joanna Olszewska
Zamknięte
Zygry Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Zygry 71
99-232 99-232 Zadzim
Marzenna Bruździak
Zamknięte
Żagań Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu
ul. Żarska 1
68-100 Żagań
Ewa Kopczyńska
Zamknięte
Żarki Letnisko Szkoła Podstawowa im. Pokoju Szkoła Podstawowa im. Pokoju
ul. Szkolna 20
42-311 Żarki Letnisko
Katarzyna Woźniak
Zamknięte
Żegiestów Szkoła Podstawowa w Żegiestowie Szkoła Podstawowa w Żegiestowie
Żegiestów 77a
33-370 Muszyna
Dominika Izworska
Otwarte
Żegocina Szkoła Podstawowa im.Świętej Kingi Szkoła Podstawowa im.Świętej Kingi
Żegocina 50
32-731 Żegocina
Kinga Banat
Otwarte
Żegoty Niepubliczna Szkoła Podstawowa Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Żegoty 91
11-106 Kiwity
Marta Wagner
Otwarte
Żelice Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
Żelice 14a
62-113 Żelice
Janusz Sieroń
Zamknięte
Żębocin Szkoła Podstawowa im. Armii ,,Kraków" w Żębocinie Szkoła Podstawowa im. Armii ,,Kraków" w Żębocinie
Żębocin 65 32-100 Proszowice Szkoła Podstawowa im. Armii ,,Kraków"
32-100 Proszowice
Ewa Szczygieł1
Otwarte
Żukowo Szkoła Podstawowa w Żukowie Szkoła Podstawowa w Żukowie
Żukowo 65
76-124 Żukowo
Konrad Lachoiwcz
Otwarte
Żyrardów Szkoła Podstawowa Nr 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
ul. Kacperskiej 6b
96-300 Żyrardów
Anna Rzeczkowska
Zamknięte
Żytniów Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Żytniowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Żytniowie
Żytniów 29
46-325 Rudniki
Aleksandra Kaczmarek
Zamknięte
Żywiec Przedszkole Nr 11 im. Rodziny Komorowskich Przedszkole Nr 11 im. Rodziny Komorowskich
os. Parkowe 16
34-300 Żywiec
Elżbieta Wolna
Otwarte
Żywiec Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Moszczanicka 26
34-300 Żywiec
Martyna Starypan
Otwarte