The 32nd Grand Finale will be held in:
49 dni
Events | Collection Centres

Check out the past events held in your neighbourhood! 

The Grand Finale is not just a one-day public fundraiser held in the streets. It is also dozens of the side events organized by the GOCC Collection Centres – concerts, fairs, attractions for kids – organised all around the world. Go through the list to see the events held by a Collection Centre in your neighbourhood! 

 

 

Dla dzieci
Kwesta
Świąteczne
Edukacyjne
Rozrywka
Spotkanie
Zbiórka
Strefa Gastro
Strefa dla dzieci
Koncert WOŚP
Występy artystyczne
Sport
Zdrowie
Pierwsza pomoc
Bieg WOŚP
Światełko do nieba
Date Event Type of event Collection Centre Location Facebook
2023-12-16 10:00:00
Świąteczne Warsztaty Plastyczne w "Świetliku" Public event Centrum Sportu Raszyn Rybie

Zapraszamy na przygotowane przez naszych MŁODYCH WOLONTARIUSZY integracyjne warsztaty plastyczne. Nasza najmłodsza wolontariuszka Madzia — arcymistrzyni makramy — podzieli się swoimi niezwykłymi umiejętnościami. Będziemy robić gwiazdy betlejemskie z Gabrysią, lampiony, a najmłodsi będą mogli zmierzyć się z kartami świątecznymi.

Wszystkie zrobione przedmioty będzie można nabyć na kiermaszu i wrzucić datek do finałowej puszki w "Świetliku" :)

Dla dzieci
Kwesta
Świąteczne
2023-12-16 10:00:00
Kiermasz Ozdób Świątecznych DZIECI DLA WOŚP oraz Warsztat Tworzenia Stroików! Public event requiring registration Świetlica edukacyjna Aktywnie po dzwonku Warszawa

Kiermasz Ozdób Świątecznych DZIECI DLA WOŚP oraz Warsztat Tworzenia Stroików!

Nasi artyści i artystki, majstry i majsterki, kucharze i kucharki, krawcy i krawcowe pracują jako wolontariusze na zajęciach z majsterkowania, warsztatach z szycia, warsztatach kulinarnych czy zajęciach plastycznych. W ich magicznych rękach powstają przepiękne stroiki, świeczki, pierniki, opaski, czapki Świętego Mikołaja i wiele innych uroczych ozdób świątecznych, wszystko po to, aby wesprzeć 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ale to jeszcze nie wszystko! W trakcie trwania kiermaszu otwieramy naszą stolarnię! ?️

Przyjdźcie pomajsterkujcie z nami ? i stwórzcie własny, niepowtarzalny stroik świąteczny❗ Dzieci, dorośli, czy dzieci z rodzicami - wszyscy są mile widziani ❗

Cały dochód ze sprzedaży i warsztatów trafi do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku gramy na "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych". ?? Już teraz zaczynamy przygotowania do 32. Finału, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku!

Nie zapomnijcie przyjść, wspierać, kupować, a także wziąć udział w naszym Warsztacie Tworzenia Stroików! ?️

? 16.12.2023r (sobota) ⏰ Kiermasz w godzinach 10.00 - 16.00 ? Na warsztaty obowiązują zapisy (co 2 godziny w godzinach 10.00 - 16.00) ? Aktywnie po dzwonku ul. Pokrzywowa 1, Warszawa Wawer.

Do zobaczenia na świątecznym kiermaszu! ??

Dla dzieci
Edukacyjne
Rozrywka
Spotkanie
Świąteczne
Zbiórka
2023-12-16 11:00:00
Wośpowy Kiermasz Świąteczny w Tilburgu Public event Fundacja Akademia Polonez Tilburg

Jak co roku nasz sztab organizuje świąteczny kiermasz, który towarzyszy wigilii szkolnej organizowanej dla nauczycieli i uczniów. W czasie kiermaszu działa stoisko, na którym mamy przygotowane stroiki świąteczne, ozdoby choinkowe, wypieki, a także gadżety WOŚP, takie jak kubki. Cały dochód z kiermaszu zasila sztabową puszkę. Każdy może również przynieść na kiermasz swoją dekorację, grę czy książkę. W czasie trwania kiermaszu można sobie zrobić zdjęcie z naszą sztabową maskotką.

Świąteczne
2023-12-16 11:00:00
Bielański Jarmark Bożonarodzeniowy dla WOŚP Public event Stowarzyszenie Razem dla Bielan Warszawa

16 grudnia 2023 r. (sobota), w godzinach od 11:00 do 15:00, przy Bielańskim Ratuszu, odbędzie się Bielański Jarmark Bożonarodzeniowy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród wystawców: lokalni przedsiębiorcy, rękodzielnicy, artyści i twórcy wyrobów własnych. Zaplanowane wydarzenie organizowane jest przez Sztab nr 6375 Stowarzyszenia Razem dla Bielan, w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla kupujących udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Koszty udziału w Jarmarku ponoszą wystawcy, którzy w chwili zgłoszenia deklarują chęć dokonania wpłaty na rzecz 32. Finału WOŚP do sztabowej eSKARBONKI. Zgłoszenia wystawców należy przesyłać w terminie do 13 grudnia 2023 r. na adres: [email protected]. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z bielańskim pozdrowieniem, członkowie Sztabu nr 6375 Stowarzyszenia Razem dla Bielan Serdecznie zapraszamy!

Dla dzieci
Rozrywka
Spotkanie
Strefa Gastro
Świąteczne
2023-12-16 12:00:00
Warsztaty świąteczne dla Dużych i Małych Public event requiring registration Ochotnicza Straż Pożarna w Starych Skoszewach Kalonka

Warsztaty dla dużych i małych — to inicjatywa łącząca pokolenia w duchu spędzania czasu offline. W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty: sensoplastyka dla najmłodszych, warsztaty zdobienia pierniczków, robienia stroików, ozdób szydełkowych, ozdób choinkowych, warsztaty dla dorosłych „Samoobrona przed stresem” oraz rodzinny turniej gry w BULE. Wpisowe leci do puszki 32. Finału WOŚP.

Dla dzieci
Edukacyjne
Świąteczne
2023-12-16 13:00:00
Warsztaty lepienia pierogów z Czesią Public event Polski Sklep Stokrotka Yeovil

Sztab WOŚP Taunton organizujemy warsztaty lepienia pierogów. Wstęp to cegiełka £5 cały dochód wesprze cel 32. Finału WOŚP. Zapewniamy wszystkie składniki i narzędzia. Jednakże prosimy o zabranie własnego wałka do ciasta jeśli masz. Jeśli nie masz — nie przejmuj się, będziemy mieć kilka zapasowych. Podczas imprezy będą robione zdjęcia oraz kręcone filmy, wszyscy uczestnicy i Wolontariusze wyrażają zgodę na przetwarzanie ich wizerunków na tych zdjęciach oraz filmach poprzez przebywanie na terenie imprezy.

Edukacyjne
Kwesta
Strefa Gastro
2023-12-16 14:00:00
Spotkanie z Mikołajem oraz kiermasz ozdób świątecznych Public event requiring registration PETER AND SANDRA DREAM CAKES Exeter

Kochani organizujemy spotkanie z Mikołajem dla dzieci! ❤️❤️❤️ oraz kiermasz ozdób świątecznych!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko / dzieci na spotkanie z Mikołajem zgłoś się do Nas! Za dodatkową opłatą każde wcześniej zgłoszone dziecko otrzyma paczkę ze słodyczami ??

Więcej informacji pod numerem 07459 415202 Zapraszamy również na kiermasz ozdób świątecznych! Jeśli chcielibyscie przekazać jakieś ozdoby nowe lub ręcznie robione dajcie znać!!! Miejsce: St Richard Reynolds Centre salka obok kościoła Blessed Sacrament Church 29 Fore Street, Heavitree EX1 2QJ Exeter Data: 16 Grudnia 2023 (sobota) Godzina: 14:00 - 17:00 Cały dochód zasili konto Fundacji WOŚP! ❤️❤️❤️

Kwesta
Strefa dla dzieci
Spotkanie
Zbiórka
Rozrywka
Dla dzieci
Świąteczne
2023-12-16 16:30:00
Spotkaj Mikołaja wraz ze Sztabem WOŚP Taunton Public event Polski Sklep Stokrotka Taunton

Zapraszamy wszystkie dzieci te małe i duże na spotkanie z Mikołajem. Jest to jedna impreza zorganizowana z sztabem WOŚP Taunton który organizuje zbiórkę pieniążków które wesprą cel 32.Finał WOŚP. Będzie można zrobic sobie wspólne zdjęcie z Mikołajem. Wspólnie będziemy dekorować pierniczki, robić ozdoby na choinkę.Bedzie też kiermasz świąteczny wpłatę będzie można uiszczać na e-skarbonke na 32. Finał WOŚP. 16 grudnia spotkamy się w Margaretce Caffè 37 eastover Bridgwater TA6 3QD. Podczas imprezy będą robione zdjęcia z Mikołajem,oraz kręcone filmy , wszyscy uczestnicy i wolontariusze wyrazaja zgode na przetwarzanie ich wizerunkow na tych zdjęciach oraz filmach poprzez przebywanie na terenie imprezy.

Dla dzieci
Kwesta
Rozrywka
Świąteczne
2023-12-16 18:00:00
Roztańczone otwarcie 32. Finału WOŚP Aberdeen Public event Polish Association Aberdeen Aberdeen

Roztańczone otwarcie z dj Miro i dj PaWell SEREC, którzy rozruszają towarzystwo i zareklamują imprezy Finałowe w rytmie r&b, house, dance oraz polskich kawałków.

Wstęp - wrzut do puszki.

Koncert WOŚP
Rozrywka
Spotkanie
Występy artystyczne
2023-12-16 18:00:00
Przedświąteczne licytacje Sztabu Herne/Gelsenkirchen na cel 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Public event WBU GmbH Gelsenkirchen

16.12.23 (sobota) przeprowadzimy pierwsze licytacje- licytacje przedświąteczne na cel 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacje odbędą się na naszej grupie Whats App, do której link udostępnimy na Fb-stronie naszego sztabu Sztab Gelsenkirchen (sztab z siedzibą w Herne). Tam również zaprezentujemy przedmioty, które będzie można już 16.12.23 wylicytować, wspierając cel finałowy.

Zbiórka
2023-12-17 12:00:00
Kiermasz Świąteczny na WOŚP Public event Polish Library Association Portland

Organizujemy kiermasz świąteczny na WOŚP w Domu Polskim. Będą ozdoby świąteczne, które powstały w naszych domach i które możecie zabrać ze sobą w zamian za wrzut do WOŚP-owej puszki lub skarbonki :) Uruchomimy loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami głównymi, dla dzieci i dorosłych odbędą się ciekawe warsztaty, a na scenie wystąpi band Zabawa, który wszyscy dobrze znacie :) Dzieci ze Szkoły Polskiej wyśpiewanymi kolędami stworzą, piękną, świąteczną atmosferę :) Cały dochód z imprezy trafia na cel 32. Finału WOŚP!!! Zapraszamy!!!

Świąteczne
Zbiórka
2023-12-17 12:00:00
Warsztaty zdobienia pierników i babeczek Public event Stichting Poolse School Breda Breda

Lukrowanie oraz zdobienie pierniczków świątecznych, zdobienie babeczek masą cukrową, kącik artystyczny, pierniczki oraz babeczki zabieracie ze sobą, oraz czeka na Was niespodzianka. Warsztaty prowadzone są przez profesjonalne osoby, które na co dzień zajmują się artystycznym zdobieniem Pierników oraz tortów. Spod ich rąk wychodzą prawdziwe cuda. Love piernikowe i K-zoetjest to wspaniałe artystki. Dochód zostanie przeznaczony na wsparcie celu Finału WOŚP 28.01.2024. Pieniądze będą zbierane do puszki WOŚP

Dla dzieci
Rozrywka
Strefa dla dzieci
Świąteczne
2023-12-17 13:00:00
Warsztaty Boksu i Kickboxingu Public event Stichting Poolse School Breda Breda

Warsztaty i trening Przeznaczony dla Wszystkich bez względu na wiek i umiejętności. Prowadzone przez profesjonalnych trenerów i pasjonatów tego sportu z Klubu Box Trening Polish Warriors z Waalwijk. W trakcie tego wydarzenia można się zapoznać z podstawowymi technikami tego sportu i poćwiczyć razem z trenerami a po zakończeniu treningu można również z nimi porozmawiać. Chętnie opowiedzą o ich pasji i odpowiedzą na Wasze pytania. Dochód z tego wydarzenia będzie zbierany do puszki przez jednego z wolontariuszy i przeznaczony na wsparcie Celu 32. Finału WOŚP w Roosendaal 28.01.2024.

Rozrywka
Sport
Zdrowie
2023-12-19 15:30:00
Jasełka Przedszkolaków z Niebieskiego Balonika Invitation-only event GOK JASIENICA FILIA MAZAŃCOWICE Mazańcowice

Występ grupy starszaków i średniaków z Przedszkola Niebieski Balonik z Mazańcowic dla Rodziców z okazji zbliżających się świat Bożego Narodzenia. Podczas Jasełek zapraszamy Rodziców do nabycia (wrzut do puchy) ozdób świątecznych, wykonanych przez Przedszkolaki z Niebieskiego Balonika. Cała zbiórka wesprze cel 32. Finału WOŚP. Jasełka odbędą się w sali GOK w Mazańcowicach.

2023-12-20 12:00:00
Bieg "Policz się z cukrzycą" 20.01.2024 WOŚP Łagów Public event Koło Gospodyń Wiejskich Żelechów Łagów

Zapraszamy do udziału w odbywającym się w ramach 32. Finału WOŚP w Łagowie biegu rekreacyjnym pod hasłem " Policz się z cukrzycą" oraz na morsowanie z grupą Łagowskich morsików. Trasa biegu wynosi ok. 5km i przebiega ulicami Łagowa oraz drogami leśnymi otaczającymi Łagów. Zapraszamy zarówno biegaczy jak i chodzących z kijkami ? Po zakończonym biegu zapraszamy Wszystkich chętnych na poczęstunek.

Sport
2023-12-20 15:30:00
Jasełka Przedszkolaków z Niebieskiego Balonika Invitation-only event GOK JASIENICA FILIA MAZAŃCOWICE Mazańcowice

Występ grupy maluszków z Przedszkola Niebieski Balonik z Mazańcowic dla Rodziców z okazji zbliżających się świat Bożego Narodzenia. Podczas Jasełek zapraszamy Rodziców do nabycia (wrzut do puchy) ozdób świątecznych, wykonanych przez Przedszkolaki z Niebieskiego Balonika. Cała zbiórka wesprze cel 32. Finału WOŚP. Występ odbędzie się w Przedszkolu Niebieski Balonik w Mazańcowicach.

2023-12-20 17:00:00
Pomaganie przez kolędowanie Invitation-only event Hufiec ZHP Warszawa-Praga-Południe Warszawa

W Szkole Podstawowej nr 374 organizowany będzie koncert kolęd. Utwory będą wykonywać całe klasy wraz z wychowawcami. W czasie całego wydarzenia na korytarzu będzie odbywał się również kiermasz ciast. Koncert jest adresowany do wszystkich uczniów i ich rodzin oraz pracowników szkoły. Wszystkie zebrane podczas wydarzenia środki zostaną przekazane na cel 32. Finału WOŚP.

Dla dzieci
Świąteczne
2023-12-21 18:00:00
Koncert Zimowy dla WOŚP Public event BPICK Gminy Łubowo Łubowo

Koncert Zimowy to spotkanie dzieci grupy Concept Club i przez nich zaproszonymi gośćmi do wspólnego śpiewania nie tylko kolęd ale pastorauek i piosenek zimowych. Na to spotkanie zostało zaproszonych 18 wykonawców małych i dużych, chóry, zespoły. Wstęp bezpłatny zaś na spotkaniu będzie wrzuta do Puszki Wośp. Zapraszamy całe rodziny na niepowtarzalny koncert.

Dla dzieci
Koncert WOŚP
Kwesta
Świąteczne
2023-12-30 15:00:00
Dons Day Out with FC Aberdeen and GOCC Aberdeen Public event requiring registration Polish Association Aberdeen Aberdeen

Mecz na stadione FC Aberdeen. FC Aberdeen - St. Mirren. Jeden sektor będzie przeznaczony dla osób wspierających WOŚP, kupno biletów na tenże sektor będzie bardzo uproszczone (bez potrzeby rejestracji w bazie FC Aberdeen). Na tym sektorze będą nasi Wolontariusze z puszkami i serduszkami. Tak jak poprzednio - świetna okazja na obejrzenie meczu w rodzinnej i przyjaznej atmosferze!

Dla dzieci
Kwesta
Rozrywka
Sport
Spotkanie
Zbiórka
2024-01-02 12:00:00
WOŚPowy Turniej Tenisa Stołowego w Korytowie A Public event requiring registration Gminne Centrum Kultury "POWOZOWNIA" Korytów A

Zapraszamy na Pierwszy WOŚPowy Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Korytowie A. Wpisowe minimum 10 zł/os. do Puszki WOŚP. Od 12.00 kategoria wiekowa dzieci a od godziny 17.00 Open dla dorosłych i młodzieży. Środki zebrane do puszek podczas wydarzenia zasilą cel 32. Finału WOŚP

Sport
2024-01-07 18:00:00
Licytacje online Sztabu Herne/Gelsenkirchen 4990 Public event WBU GmbH Gelsenkirchen

07.01, 14.01.,21.01.2024 planujemy przeprowadzić licytacje- licytacje na cel 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacje odbędą się na naszej grupie Whats App, do której link udostępnimy na Fb-stronie naszego sztabu Sztab Gelsenkirchen (sztab z siedzibą w Herne). Tam również zaprezentujemy przedmioty, które będzie można wylicytować, wspierając cel finałowy.

Zbiórka
2024-01-13 08:30:00
WOŚPowy Turniej Siatkówki w Radziejowicach Public event requiring registration Gminne Centrum Kultury "POWOZOWNIA" Radziejowice

Zapraszamy na WOŚPowy Turniej Siatkówki w Radziejowicach! Wpisowe do Puszki WOŚP od drużyny minimum 300 zł. Rozgrywki odbędą się na Hali Sportowej w Radziejowicach, a gospodarzami wydarzenia będzie Klub Sportowy Volley GKS Radziejowice. Szczególnie zapraszamy pracowników samorządu oraz jednostek podległych. Regulamin dostępny na www.powozownia.radziejowice.pl Środki zebrane do puszek podczas wydarzenia zasilą cel 32. Finału WOŚP

Sport
2024-01-13 10:00:00
2 Turniej Piłki Nożnej Halowej WOŚP 2024 Public event Regionalne Forum Obywatelskie Twórcy Jutra Lędziny

Zapraszamy na turniej piłki nożnej, który odbędzie się w Lędzinach na Hali Sportowej Ośrodka Rekreacyjno Sportowego Centrum. Zbiórka będzie odbywać się na zasadzie puszki stacjonarnej i tak też rozliczymy ten turniej.

Sport
2024-01-13 12:00:00
Pomaganie przez ratowanie - dla WOŚP Public event Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu Wrocław

Dołączcie do nas na wyjątkowym wydarzeniu towarzyszącym 32. Finałowi WOŚP! Czekają na Was liczne atrakcje: - Nauka Pierwszej Pomocy: Opanuj podstawy pierwszej pomocy i naucz się obsługi defibrylatora. - Punkt DKMS: Zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku i stań się bohaterem dla tych, którzy potrzebują drugiej szansy. - Akcja Krwiodawstwa: Przyłącz się do akcji krwiodawstwa, aby wesprzeć RCKiK Wrocław i pomóc tym, którzy potrzebują krwi. - Punkt Poltransplant: Poznaj działalność Poltransplant i dowiedz się, jak możesz wspomóc proces przeszczepiania komórek, tkanek i narządów. Dla dzieci "szpital małego misia"! - Świat Mikrobiologii: Zanurz się w fascynującym świecie mikrobiologii, sprawdź swoje umiejętności dezynfekcji, wykonaj odbitki palców na agarze i przekonaj się czy są obecne na nich drobnoustroje oraz odkryj tajniki mikroorganizmów.

Doświadcz ciekawych zajęć, zdobądź nową wiedzę, a jednocześnie wspieraj szlachetny cel 32. Finału WOŚP (na wydarzeniu będą również obecni wolontariusze z naszego sztabu)! Zapraszamy serdecznie!2

Sztab WOŚP #6899 przy Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu

Edukacyjne
Pierwsza pomoc
Strefa dla dzieci
Zdrowie
2024-01-17 17:00:00
Kiermasz w Przedszkolu Miejskim nr 15 w ramach 32. Finału w Słupsku "JESTEŚMY Z WAMI" Public event Słupski Ośrodek Kultury Słupsk

Podczas imprezy odbędzie się kiermasz ciast wykonanych przez dzieci oraz wolontariuszy, każdy może wesprzeć wpłatą do puszki 32. Finału WOŚP. Dodatkowo odbędzie się "zabawa w kto da więcej" gdzie będzie można nabyć prace plastyczne przedszkolaków.

Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na cel 32. Finału WOŚP.

Dla dzieci
Strefa Gastro
Świąteczne
2024-01-20 12:00:00
Świąteczny Radziejowicki Marsz z kijami - nordic walking Public event requiring registration Gminne Centrum Kultury "POWOZOWNIA" Radziejowice

Świąteczny Radziejowicki Marsz z kijami to inicjatywa dla tych, co uwielbiają chodzić i spacerować po naszej magicznej gminie. Wpisowe minimum 10 zł do Puszki WOŚP. Zapisy w dniu marszu. Po marszu zapraszamy do Powozowni na zabieg pielęgnacji Twarzy. Środki zebrane do puszek podczas wydarzenia zasilą cel 32. Finału WOŚP

Sport
2024-01-20 19:00:00
WOŚP PARIS soirée caritative 20.01.2024 Invitation-only event Conseil des parents des élèves de école polonaise Romainville

Siema Kochani ! Nasze paryskie serduszko WOŚP rośnie w siłę! Dzięki uprzejmości Larocafé zagramy już przedfinałowo 20 stycznia. Startujemy o godzinie 18:00. W programie 2 koncerty rockowych francuskich grup: godz.: 20:00 BACKK godz.: 22:00 ZEPHYR Na miejscu bufet z polską kuchnią. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany do puszki sztabu WOŚP Paris na cel 32 Finału. "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych" to temat tegorocznej zbiórki a motto brzmi "Tu wszystko gra OK!" Zebrane podczas Finału pieniądze będą przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy serdecznie!

Koncert WOŚP
2024-01-21 11:00:00
Morsy dla WOŚP Den Haag Public event SOS Samen Onze Solidariteit Den Haag

Kochani jak co roku, z okazji zbliżającego się Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Sztab Den Haag #7192 pragnie zaprosić wszystkich "Morsów" i wszystkie "Foczki"

na wspólną lodowatą kąpiel, która odbędzie się 21.01.2024r o godzinie 11:00 na plaży Kijkduin. Dla wszystkich chętnych - przed wejściem do wody zaplanowana jest rozgrzewka przy muzyce.

Na miejscu będą czekać wolontariusze, którzy po zimnej kąpieli poczęstują Was gorącą zupą oraz herbatą. Dodatkowo - na plaży będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcia z naszym WOŚPowym sercem oraz z maskotkami morsów. Gorąco zapraszamy wszystkich - zabierzcie ze sobą jak najwięcej ludzi, pomagajmy razem!

Na plaży wolontariusze naszego sztabu będą kwestować i zapełniać puszki 32. Finału. W tym roku bardzo ważny cel Płuca po pandemii

Gramy dla dzieci i dorosłych. Płuca po pandemii to problem ogromny, z którym także chcemy się uporać – zastrzegł Jerzy Owsiak podczas konferencji prasowej poświęconej 32. finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja planuje zakup m.in. urządzeń służących do diagnostyki obrazowej, rezonansów magnetycznych, aparatów ultrasonograficznych, polisomnografów, przenośnych spirometrów, systemów do badań bronchoskopowych, sprzętu do rehabilitacji pulmonologicznej i torakochirurgii. Bądźcie z Nami do końca świata i jeden dzień

Koordynator całego wydarzenia Mariusz Kozłowski.

Kwesta
Sport
2024-01-21 12:00:00
Festyn rodzinny i Turniej piłki nożnej w Rheda-Wiedenbrück Public event The Nails Place & Hessi Rheda-Wiedenbrück

Festyn rodzinny, podczas którego odbędą się: turniej piłki nożnej, pokaz mody, strefa gier — Fifa dla dzieci, gry Wii, Konkurs rysowania, robótki ręczne, malowanie buziek, licytacje, losy, koło fortuny. W ofercie gastronomicznej tradycyjne potrawy polski. Jednocześnie odbędzie się kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cały dochód zostanie przeznaczony na cel 32. Finału.

Kwesta
Rozrywka
Sport
Strefa dla dzieci
Strefa Gastro
Występy artystyczne
2024-01-22 15:00:00
Akcja WOŚP u Gryfitów podczas 32. Finał w Słupsku Invitation-only event Słupski Ośrodek Kultury Słupsk

W poniedziałek, 22 stycznia odbędzie się kiermasz ciast upieczonych przez wolontariuszy. Cały dochód z kiermaszu wesprze cel 32. Finału WOŚP.

Akcja WOŚP u Gryfitów poprzedzona zostanie kwestą na rzecz 32. Finału WOŚP. Kwestować na terenie szkoły będą wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu, a zbiórka będzie kontynuowana podczas akcji właściwej. Przez cały czas trwania tego wydarzenia, na stronie internetowej szkoły, odbywać się będzie internetowa zabawa w "kto da więcej" oraz zbiórka do eSkarbonki.

Dla dzieci
Rozrywka
Występy artystyczne
2024-01-22 17:00:00
WOŚPowy Bal Karnawałowy dla dzieci z Babcią i Dziadkiem Invitation-only event Gminne Centrum Kultury "POWOZOWNIA" Radziejowice

WOŚPowy Bal Karnawałowy dla dzieci z Babcią i Dziadkiem to propozycja dla najmłodszych. Zapraszamy wnuki z dziadkami do super zabawy z animatorką. Podczas zabawy będzie wybór króla i królowej balu oraz na monetę do puszki WOŚP malowanie buziek oraz tatuaże brokatowe. Wejście na bal minimum 10 zł do Puszki WOŚP. Obowiązują wcześniejsze zapisy ze względu na ograniczenia w wielkości sali. Środki zebrane do puszek podczas wydarzenia zasilą cel 32. Finału WOŚP

Dla dzieci
2024-01-23 15:00:00
Akcja WOŚP u Gryfitów podczas 32. Finału WOŚP w Słupsku Invitation-only event Słupski Ośrodek Kultury Słupsk

We wtorek, 23 stycznia, odbędzie się WOŚP-owa zabawa w loterię fantową. Dochód z loterii wesprze cel 32. Finału WOŚP.

Akcja WOŚP u Gryfitów poprzedzona zostanie kwestą na rzecz 32. Finału WOŚP. Kwestować na terenie szkoły będą wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu, a zbiórka będzie kontynuowana podczas akcji właściwej. Przez cały czas trwania tego wydarzenia, na stronie internetowej szkoły, odbywać się będzie internetowa zabawa w "kto da więcej" oraz zbiórka do eSkarbonki.

Dla dzieci
Świąteczne
2024-01-24 09:00:00
Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie gra dla WOŚP Invitation-only event Fabryka Sztuk Tczew

24 stycznia 2024 na terenie naszej szkoły odbędzie się loteria gadżetów i rzeczy otrzymanych od sponsorów — dla uczniów i nauczycieli. Dochód z loterii zostanie przeznaczony na cel 32. Finału WOŚP. Do puszki WOŚP będzie można wrzucić dowolny datek.

Dla dzieci
Kwesta
2024-01-24 16:00:00
Akcja WOŚP u Gryfitów podczas 32. Finału WOŚP w Słupsku Invitation-only event Słupski Ośrodek Kultury Słupsk

W środę, 24 stycznia odbędzie się Międzynarodowy Dzień Projektowo — Warsztatowy pod hasłem "Gramy z WOŚP", podczas którego uczniowie będą wykonywać m.in. rękodzieło. Odbędzie się również koncert noworoczny uczniów naszej szkoły.

Akcja WOŚP u Gryfitów poprzedzona zostanie kwestą na rzecz 32. Finału WOŚP. Kwestować na terenie szkoły będą wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu, a zbiórka będzie kontynuowana podczas akcji właściwej. Przez cały czas trwania tego wydarzenia, na stronie internetowej szkoły, odbywać się będzie internetowa zabawa w "kto da więcej" oraz zbiórka do eSkarbonki.

Dla dzieci
Koncert WOŚP
2024-01-25 09:00:00
Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie gra z WOŚP Invitation-only event Fabryka Sztuk Tczew

Dnia 25 stycznia 2024 na terenie naszej szkoły odbędzie się kiermasz gadżetów i rzeczy otrzymanych od sponsorów — dla uczniów i nauczycieli, z którego dochód zostanie przeznaczony na cel 32. Finału WOŚP. Do puszki WOŚP będzie można wrzucić dowolny datek.

Kwesta
2024-01-25 17:00:00
Akcja WOŚP u Gryfitów podczas 32. Finał w Słupsku Invitation-only event Słupski Ośrodek Kultury Słupsk

W czwartek, 23 stycznia odbędzie się karnawałowa dyskoteka szkolna oraz kiermasz rękodzieła wykonanego przez uczniów. Dochód z kiermaszu wesprze cel 32. Finału WOŚP.

Akcja WOŚP u Gryfitów poprzedzona zostanie kwestą na rzecz 32. Finału WOŚP. Kwestować na terenie szkoły będą wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu, a zbiórka będzie kontynuowana podczas akcji właściwej. Przez cały czas trwania tego wydarzenia, na stronie internetowej szkoły, odbywać się będzie internetowa zabawa w "kto da więcej" oraz zbiórka do eSkarbonki.

Dla dzieci
Występy artystyczne
2024-01-26 16:00:00
Akcja WOŚP u Gryfitów poczads 32. Finału WOŚP w Słupsku Invitation-only event Słupski Ośrodek Kultury Słupsk

W piątek, 26 stycznia odbędzie się szkolny kiermasz rękodzieła oraz uroczyste podsumowanie tygodniowej akcji WOŚP w naszej szkole.

Akcja WOŚP u Gryfitów poprzedzona zostanie kwestą na rzecz 32. Finału WOŚP. Kwestować na terenie szkoły będą wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu, a zbiórka będzie kontynuowana podczas akcji właściwej. Przez cały czas trwania tego wydarzenia, na stronie internetowej szkoły, odbywać się będzie internetowa zabawa w "kto da więcej" oraz zbiórka do eSkarbonki.

Dla dzieci
Kwesta
Zbiórka
2024-01-26 16:00:00
Szkoła Podstawowa w Miłobądzu dla WOŚP Public event Fabryka Sztuk Miłobądz

Dnia 26 stycznia 2024 Szkoła Podstawowa w Miłobądzu organizuje imprezę, z której całkowity dochód zostanie przekazany na cel 32. Finału WOŚP. Tego dnia zaplanowane są występy artystyczne dzieci i młodzieży szkolnej; występ kapeli rockowej. Nabyć będzie można kawę i ciasto. Dodatkowo odbędą się licytacje przedmiotów oraz loteria fantowa, z których dochód zasili konto 32. Finału WOŚP.

Dla dzieci
Koncert WOŚP
Kwesta
Strefa dla dzieci
Występy artystyczne
Zbiórka
2024-01-27 09:00:00
Kolej na Strzyżę 2024 pokazy makiet modułowych Public event Państwowe Szkoły Budownictwa im. prof. Osińskiego Gdańsk

Z okazji 32. Finału WOŚP w ostatni weekend stycznia odbędą się pokazy makiet modułowych w skali 1:120 TT, H0, N.

Zapraszamy na dwa dni kolejowego szaleństwa! 27.01. (sobota) 10:00-17:00 28.01. (niedziela) 10:00-15:00 Gdzie? W Państwowych Szkołach Budownictwa przy al. Grunwaldzkiej 238 w Gdańsku.

W ramach atrakcji odbędą się również warsztaty modelarskie, budowa makiet, kształtowanie terenu, klejenie modeli, malowanie i waloryzowanie modeli czołgów.

Dodatkowo, będzie możliwość bycie prawdziwym maszynistą i prowadzenie własnego pociągu po makiecie po zasileniu puszki kwestarskiej WOŚP dobrowolnymi datkami (puszka będzie dostępna podczas całego wydarzenia). W ramach pamiątki z wydarzenia będzie można uzyskać pocztówkę okolicznościową oraz datownik w ramach cegiełki na WOŚP.

W ramach wydarzenia pojawi się również wystawa haftowanych obrazów oraz inne kolekcje. Wydarzenie organizowane przez grupę SYMPATTYCY.

Kwesta
Spotkanie
Zbiórka
2024-01-27 09:00:00
Parkrun Tczew z WOŚP Public event Fabryka Sztuk Tczew

Impreza sportowa Parkrun z WOŚP 27 stycznia 2024. Podczas imprezy przeprowadzona zostanie kwesta do puszek. Działać będzie kawiarenka z ciastami domowej roboty - bezpłatnie dla uczestników wydarzenia. Dla uczestników przygotowane zostaną okolicznościowe medale.

Bieg WOŚP
Sport
2024-01-27 11:00:00
5. Pomiechowski Bieg "Policz się cukrzycą" Public event requiring registration Biblioteka Publiczna Gminy Pomiechówek Pomiechówek

5. Pomiechowski Bieg "Policz się z cukrzycą" to już kolejna edycja naszego Biegu. W tym roku zaprosimy na Bieg Rodzinny\, podczas którego promować będziemy zdrowy styl życia. Podczas biegu będzie prowadzona Kwesta na rzecz 32. Finału WOŚP.

Bieg WOŚP
Dla dzieci
Kwesta
Sport
2024-01-27 11:00:00
Warsztaty marki Sensoplastyka 32 Finał WOŚP w Ruszowie Public event requiring registration Stowarzyszenie " Towarzystwo Wspólnych Pomysłów" Ruszów

Sensoplastyka to czas dla dzieci i ich kreatywnych pomysłów, zabawy, współpracy, doświadczania sensorycznego. Nie ma tu punktu docelowego, ani miejsca na oczekiwania konkretnych wytworów.

Zajęcia Sensoplastyka to proces. Proces konstruktywnego rozwoju kompetencji osobistych dla dzieci.

Sensoplastyka to mnogość faktur, tekstur oraz cała paleta ekologicznych barw.

Organizujemy w ramach imprezy towarzyszącej 32 Finału WOŚP w Ruszowie warsztaty marki Sensoplastyka !

Warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku do 5 lat, chociaż tak naprawdę nie jest to sztywna granica :) Ilość miejsc ograniczona, max. 20 osób. Zapisy do 20.01.2024.

Warsztaty odbędą się dnia 27.01.2024 o godz. 11:00 w Domu Kultury w Ruszowie

Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz 32. Finału WOŚP.

Dla dzieci
2024-01-27 12:00:00
"TRÓJMIASTO" 32 finał WOŚP w Doncaster Public event The Good Shepherd Centre Doncaster

Dołącz do naszej imprezy wspierającej Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy ! ?️ Kiedy? 2️⃣7️⃣❤️0️⃣1️⃣❤️2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣

? Gdzie? 32 Market Place DN1 1NE Doncaster Woolpack • GRUBO Nadziane Pierogi Poszukujemy sponsorów, atrakcji, animatorów dla dzieci, kucharzy i fantów na loterię! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wyjątkowa okazja do wspólnego działania na rzecz potrzebujących pacjentów. Przyłącz się do nas, abyśmy mogli razem z Orkiestrą grać do końca świata i o jeden dzień dłużej ❤️

Jak Możesz Pomóc:

 1. SPONSORZY: Jeśli jesteś firmą lub osobą prywatną i chciałbyś wesprzeć naszą inicjatywę, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia możliwości sponsorowania. Twoje wsparcie finansowe jest ogromnie ważne!
 2. ATRAKCJE: Poszukujemy atrakcji, które urozmaicą naszą imprezę. Jeśli masz ciekawy pomysł na stoisko, występ artystyczny lub inną atrakcję, która przyciągnie tłumy, daj nam znać!
 3. ANIMATORZY DLA DZIECI: Jeśli jesteś artystyczną duszą, która potrafi malować twarze, robić baloniki, czy opowiadać bajki dzieciom, albo identyfikujesz się jako księżniczka Disneya ? Serdecznie zapraszamy, abyś został animatorem na naszej imprezie! Bardzo zależy nam na grach i zabawach dla najmłodszych uczestników imprezy, które z pewnością sprawią, że będzie to dzień pełen uśmiechów i wspomnień ?
 4. KUCHARZE: Jeśli jesteś utalentowanym kucharzem lub kucharką i chciałbyś przygotować pyszne potrawy na sprzedaż, zachęcamy do zgłoszenia się. Wszystkie dochody pójdą na cele charytatywne.
 5. FANTY NA LOTERIĘ: Przyjmujemy nowe przedmioty, które zostaną wykorzystane w naszej loterii. Twoje darowizny pomogą w zebraniu dodatkowych funduszy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możesz przyczynić się do tej szlachetnej sprawy i sprawić, że nasza impreza będzie niezapomniana! Razem możemy dokonać wielkich rzeczy. Dołącz do nas i bądź częścią Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Razem możemy więcej i dalej a do tego jest weselej
Koncert WOŚP
2024-01-27 15:00:00
32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gelsenkirchen 27.01.2024 Public event WBU GmbH Gelsenkirchen

Witamy w imieniu Sztabu 4990- Herne/Gelsenkirchen, 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagramy w Kultursaal Horster Mitte Schmalhorststrasse 1, 45899 Gelsenkirchen 27.01.2024 (SOBOTA!!!). Gramy od godziny 15:00-22:00 Na muzycznej scenie pojawią się, m.in. Dj Stiil, Mariola i Damian, Salvadore Cutti. https://www.facebook.com/salvatore.cutti https://www.facebook.com/groups/701528195351325 https://www.facebook.com/bogdan.kosiorski W trakcie imprezy (przerwy) będą odbywać się licytacje, a na stanowiskach finałowych będziecie mogli m.in. - zakupić polskie jedzonko, napoje (stanowisko sponsorskie)

 • zakupić coś słodkiego z kawą lub herbatą (stanowisko sztabowe, dochód zostanie przeznaczony na cel 32 finału
 • Zakręcić naszym Kołem Fortuny (stanowisko sztabowe,dochód zostanie przeznaczony na cel 32 finału)
 • w kąciku dla dzieci dostępne będą tatuaże, malowanie buziek, warkoczyki syntetyczne, bransoletki, balony itp.(stanowisko sztabowe,dochód zostanie przeznaczony na cel 32 finału). Dodatkowo Panda Freude- nasi bajkowi goście ( w swoim autorskim programie) przeniosą nie tylko
 • najmłodszych uczestników finału do czasów dzieciństwa. https://www.facebook.com/profile.php?id=61550741747440, ale również pomogą sztabowcom w poprowadzeniu Światełka do nieba. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie! Odpowiedzialność za dzieci ponoszą rodzice jako uczestnicy imprezy! Każdy uczestnik finału wyraża automatycznie zgodę na publikowanie jego zdjęć- impreza otwarta! Informacje na temat dojazdu dla poruszających się miejskimi środkami komunikacji oraz miejscem darmowego parkingu zamieścimy na stronie sztabu https://www.facebook.com/sztab.gelsenkirchen U nas wszystko gra OK!, więc już dziś zapraszamy Was do wspólnej zabawy
Światełko do nieba
Strefa dla dzieci
Spotkanie
Zbiórka
Rozrywka
Dla dzieci
Występy artystyczne
Strefa Gastro
2024-01-27 15:00:00
Finał WOŚP w Centrum Kultury w Tczewie Public event Fabryka Sztuk Tczew

Impreza muzyczna 28 Finału WOŚP w Tczewie w Centrum Kultury i Sztuki — sobota 27 stycznia. Przewidziane są koncerty lokalnych zespołów muzycznych oraz występ zaproszonej gwiazdy. Podczas wydarzenia przeprowadzona zostanie kwesta do puszek oraz licytacje przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców.

Dochód z licytacji zostanie przekazany na cel 32. Finału WOŚP.

Koncert WOŚP
Kwesta
Spotkanie
Zbiórka
Rozrywka
Występy artystyczne
Strefa Gastro
2024-01-27 16:00:00
WOŚPowa sobota dla dorosłych Invitation-only event Gminne Centrum Kultury "POWOZOWNIA" Radziejowice

Zapraszamy na Karaoke i degustacje regionalnych soków oraz potraw. Wejściówka to banknot do Puszki WOŚP. Angażujemy w wydarzenie wszystkie koła gospodyń oraz sołectwa, a wydarzenie będzie miało charakter biesiady. Tylko dla dorosłych. Środki zebrane do puszek podczas wydarzenia zasilą cel 32. Finału WOŚP Miejsce: Gminne Centrum Kultury "POWOZOWNIA" w Radziejowicach

Rozrywka
Strefa Gastro
Zbiórka
2024-01-27 17:00:00
Mecz piłki ręcznej dla WOŚP Public event Fabryka Sztuk Tczew

Mecz piłki ręcznej w ramach Ligi Centralnej Piłki Ręcznej Kobiet. Podczas meczu odbędzie się kwesta do puszek, jak również w trakcie przerw przeprowadzone zostaną licytacje przedmiotów sportowych. Dodatkowo w holu usytuowana będzie kawiarenka — ciasto, kawa, herbata. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na cel 32. Finału WOŚP.

Kwesta
Sport
Strefa Gastro
2024-01-28 08:00:00
32. Finał WOŚP w Radziejowicach Public event Gminne Centrum Kultury "POWOZOWNIA" Radziejowice

Finał WOŚP w Radziejowicach to już tradycja. Jak co roku organizujemy koncert w Gminnym Centrum Kultury "POWOZOWNIA" w Radziejowicach, a w nim biorą udział skrytotwórcy naszej gminy. To pokaz talentów i nowe odkrycia talentów. Podczas Finału jest dostępna WOŚPowa Kawiarenka, MotoWOŚPowe pokazy samochodowe oraz wiele innych atrakcji. Światełko do Nieba staramy się co roku organizować w tradycyjnej formie. Środki zebrane do puszek podczas wydarzenia zasilą cel 32. Finału WOŚP

Koncert WOŚP
Światełko do nieba
Kwesta
Zbiórka
Rozrywka
Dla dzieci
Występy artystyczne
Strefa Gastro
2024-01-28 10:00:00
Bieg "Policz się z cukrzycą" w Mazańcowicach Public event GOK JASIENICA FILIA MAZAŃCOWICE Mazańcowice

Serdecznie zapraszamy na 18. Bieg „Policz się z cukrzycą” organizowany przez Sztab WOŚP Mazańcowice gmina Jasienica.

START/META: Mazańcowice (sklep EMI/Przedszkole Niebieski Balonik).

TRASA: w tym roku zapraszamy na dwie trasy, jedna 5 km (łatwa), druga 10 km (trudniejsza) REJESTRACJA: uczestnicy kupują pakiety na własną rękę, rejestrując się na bieg wirtualny (https://www.slotmarket.pl/event/details/573/preview). Prosimy również o wysłanie wiadomości do naszego sztabu (za pomocą messengera), że będziecie biec z naszym Sztabie

? Dla wszystkich Biegaczy pamiątkowe medale, woda do picia, ciepła herbata. ? Na STARCIE/MECIE będzie można zrobić wrzut do puchy Wolontariusza WOŚP ? Na STARCIE organizujemy krótką rozgrzewkę przed biegiem

?❤️? SERDECZNIE ZAPRASZAMY ?❤️?

2024-01-28 10:00:00
32. Finał WOŚP w Pszczynie Public event Pszczyńskie Centrum Kultury Pszczyna

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju dzień w roku, wobec którego nikt nie jest w stanie przejść obojętnie.

Celem 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są „PŁUCA PO PANDEMII. GRAMY DLA DZIECI I DOROSŁYCH!”, czyli poświęcony będzie zbiórce na zakup sprzętu do diagnozowani, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.

W trakcie Finału nie zabraknie muzycznych wrażeń, występów tanecznych, będzie też kilka niespodzianek dla Was - ale więcej informacji zdradzimy Wam trochę później!:)

W dzień Finału na ulicach Pszczyny i okolic spotkacie Naszych wspaniałych wolontariuszy z puszkami, którzy będą zbierać środki na cel 32. Finału!

W trakcie wydarzeń Finałowych planujemy tradycyjnie przeprowadzenie wielu ciekawych licytacji.

Na terenie Pszczyny znajduje się też kilkadziesiąt puszek stacjonarnych w sklepach oraz restauracjach, do których możecie się dorzucić już od 10 grudnia!

Koncert WOŚP
Rozrywka
Światełko do nieba
Występy artystyczne
2024-01-28 10:00:00
Warsztaty artystyczne dla WOŚP Public event Fabryka Sztuk Tczew

Warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży w budynku Fabryki Sztuk. Na miejscu będzie możliwość zapoznania się z wystawą plakatów WOŚP oraz gadżetów orkiestrowych. Na miejscu odbędzie się również kwesta do tekturowej puszki.

Dla dzieci
Kwesta
2024-01-28 10:00:00
5 Bieg "Policz się z cukrzycą" w Lipsku Public event requiring registration Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku Lipsk

5. BIEG "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ" W LIPSKU

5. Bieg "Policz się z cukrzycą" w Lipsku, dystans o długości 2 kilometrów możesz pokonać w dowolnej formie, byleby przy użyciu własnych mięśni i z uśmiechem na twarzy.

 • BIURO ZAWODÓW -Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku
10:00 - REJESTRACJA UCZESTNIKÓW BIEGU
11:30 - ROZPOCZĘCIE IMPREZY BIEGOWEJ
11:50 - ROZGRZEWKA UCZESTNIKÓW
12:00 - WSPÓLNY START BIEGU
12:30 - ZAKOŃCZENIE IMPREZY BIEGOWEJ
 • KAŻDY UCZESTNIK BIEGU OTRZYMA: medal oraz dyplom pamiątkowy
ZAPISY ONLINE: [https://forms.gle/GddGzRdtdwvyoWbn7***](https://forms.gle/GddGzRdtdwvyoWbn7)
Opłata startowa: 30 zł / dystans 2 100 metrów

TRASA: START - (PLAC PRZY M-GOK) - GRODZIEŃSKA — OGRODOWA — ZAMIEJSKA — SAPERÓW — SZKOLNA — RYNEK — META (PLAC PRZY M-GOK) Opłata startowa w wysokości 30 zł zostanie w całości przekazana na cel 32. Finału WOŚP.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Bieg WOŚP
Edukacyjne
Kwesta
Rozrywka
Sport
Zbiórka
2024-01-28 10:00:00
Morsowanie - 32. Finał WOŚP w Mławie Public event Urząd Miasta Mława Mława

Zapraszamy wszystkich śmiałków i wielbicieli zimowych kąpieli na kolejną edycję Morsowania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które odbędzie się w 32. Finał WOŚP – 28 stycznia 2024 roku o godzinie 10:00!

Mławskie Morsy co roku udowadniają, że ich gorące serca roztopią każdy lód! Jesteśmy pewni, że tym razem będzie tak samo! Przed wejściem do wody zostanie przeprowadzona rozgrzewka! A po wyjściu, zapewniamy gorącą grochóweczkę przy ognisku w towarzystwie Strażaków i Harcerzy! Nigdy wcześniej nie odważyliście się morsować? Morsowanie zwiększa odporność organizmu, hartuje, poprawia ukrwienie narządów i tkanek, daje ulgę w chorobach alergicznych i dermatologicznych, wzmacnia stawy i kości, wygładza i ujędrnia skórę oraz przyspiesza przemianę materii i pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej! Nasi instruktorzy pokażą, wytłumaczą i pomogą! A doświadczeni koledzy dodadzą otuchy! A może chcecie tylko przyjść i zobaczyć jak to wygląda? Zapewniamy bezpieczeństwo i dobrą zabawę! Obserwujcie nas!

”Płuca po pandemii”

 1. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Organizatorem wydarzenia jest Sztab #4287 z Szefem Szymonem Zejerem na czele, który powstał z inicjatywy Burmistrza Mławy – Sławomira Kowalewskiego. Współorganizatorami są: Urząd Miasta Mława, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, OSP Piegłowo oraz Hufiec ZHP Mława im. K. H. Sokalskiego.

Kwesta
Sport
2024-01-28 11:00:00
32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Londynie - Sztab nr. 7324 Public event NOTE.radio LTD Londyn

Zapraszamy Was na 32 Finał WOŚP do Klubu Orła Białego na Balham w Londynie.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci oraz dorosłych. Na scenie wystąpią m.in:

 • Kalwi&Remi
 • Sztoss
 • Double Mirror
 • The Meffs
 • High Five
 • Marcel Mamiński
 • Krzysztof Kurzas
 • Velvet
 • Lars Skorsen
 • Peter Prendygast z Zespołem
 • Lauca
 • Magik Ziutini
 • Orlęta

W trakcie 32. Finału odbędzie się "Rajd Rowerowy", który swój START i METĘ będzie miał miejsce przed Klubem Orła Białego, a trasa będzie przebiegała ulicami Londynu, której kształt będzie formował serce.

Mnóstwo atrakcji motoryzacyjnych, o które zadba Współorganizator Sztabu WOŚP nr 7324 w Londynie — Ekipa SpeedTeam szykuje już swoje magiczne autka.

Fans of Classic Cars również pozwolą nam wrócić do lat klasyków polskiej, ale nie tylko motoryzacji.

Naszą imprezę odwiedzi Klub Motocyklowy White Eagle UK - którzy rozpoczną kawalkadę motocyklową sprzed Ace Cafe i będą podąrzać ulicami Londynu, aby wspólnie bawić się z nami w Klubie Orła Białego na Balham

Podczas całego dnia 32 Finału, w Klubie Orła Białego odbędzie sie kwesta oraz wiele licytacji przedmiotów, voucherów, które przekazywane są do naszego Sztabu, a wszystkie środki zebrane z zbiórek oraz licytacji trafią na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

TU WSZYSTKO GRA OK! :D

Koncert WOŚP
Bieg WOŚP
Pierwsza pomoc
Światełko do nieba
Kwesta
Strefa dla dzieci
Sport
Spotkanie
Zbiórka
Zdrowie
Rozrywka
Dla dzieci
Występy artystyczne
Strefa Gastro
Świąteczne
Edukacyjne
2024-01-28 11:00:00
II Żeglarska Orkiestra Świątecznej Pomocy Public event Sail Team Warszawa

Już teraz zapraszamy na wspólne działania w ramach Sztabu SAIL Team Warszawa! W ramach 32. Finału WOŚP zbieramy na cel: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. To ponownie będzie piękna impreza, z fajnymi Partnerami i Gwiazdami — szczegóły wkrótce.

Spotkanie
Strefa dla dzieci
Strefa Gastro
Światełko do nieba
Występy artystyczne
2024-01-28 11:00:00
32 Finał WOŚP w Pomiechówku Public event Biblioteka Publiczna Gminy Pomiechówek Pomiechówek

Impreza finałowa w Pomiechówku - występy artystyczne dzieci, młodzieży i młodzieży starszej. Licytacje podarowanych fantów, strefy gastronomiczne, stoiska dla dzieci - gry i zabawy. A przede wszystkim kwesta - wolontariusze na ulicach miejscowości i w hali sportowej - na rzecz WOŚP.

Koncert WOŚP
Bieg WOŚP
Pierwsza pomoc
Światełko do nieba
Kwesta
Strefa dla dzieci
Sport
Spotkanie
Zbiórka
Zdrowie
Rozrywka
Dla dzieci
Występy artystyczne
Strefa Gastro
Świąteczne
Edukacyjne
2024-01-28 11:30:00
FROMBORSKI MARSZOBIEG! POLICZYMY SIĘ Z CUKRZYCĄ Public event requiring registration Zespół Szkół we Fromborku Frombork

Wydarzenie sportowe, dostępne dla każdego — małego i dużego. Można biec, maszerować, iść z kijkami, z wózkami itp. Wydarzenie dla całych rodzin, łączące pokolenia. Każdy uczestnik będzie poczęstowany regeneracyjnym posiłkiem, i uhonorowany okolicznościowym medalem. Głównym organizatorem biegu jest OSP Frombork.

Bieg WOŚP
2024-01-28 12:00:00
WOŚPowa Kawiarenka Public event Gminne Centrum Kultury "POWOZOWNIA" Radziejowice

Zapraszamy w dniu 32. Finału WOŚP w Radziejowicach do Kawiarenki, w której pyszności przygotowały dziewczyny z KGW Korytowianki! Będzie słodko i pysznie! Środki zebrane do puszek podczas wydarzenia zasilą cel 32. Finału WOŚP Miejsce: Gminne Centrum Kultury "POWOZOWNIA" w Radziejowice

Strefa Gastro
2024-01-28 12:00:00
12. Opolski Bieg "Policz się z cukrzycą" Public event requiring registration Młodzieżowy Dom Kultury Opole

To już dwnasty raz, gdy miłośnicy biegania staną na starcie, aby ruszyć w 5 km. trasę w ramach 32. Finału WOŚP. 12. Opolski bieg "Policz się z cukrzycą" wystartuje w dniu Finału, o godz. 12:00. Zapisy na bieg prowadzone są przez stronę ZmierzymyCzas.pl, która również zmierzy zawodnikom czas. Na mecie tradycyjnie będą czekały na każdego dyplom, medal od firmy ARTAL , a także upominki od firmy SFD. Opłata za udział w biegu w wysokości 40 PLN zasili w całości konto 32. Finału WOŚP. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy! https://lh3.googleusercontent.com/pw/ADCreHf7qCjKyCGdnDK-yogkccqTFWWteOU22koVqOGw4gNEcBn1_6xiYVuu1zIfONHapCeQ8qpxKqS2r0I9vwQQJTE5y6HEOS9iNQ5GdM28c6kF9v37W9PU-pz9TEEc_EN1TGchTyEFMBoxtwelGc00vKlk=w1280-h853-s-no-gm

Bieg WOŚP
Sport
2024-01-28 12:00:00
32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hadze. Public event SOS Samen Onze Solidariteit Den Haag

Sztab #7192 w Den Haag zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w przepiękniej lokacji Opera Zalencentrum. Szykujemy dla gości mnóstwo atrakcji. Gościem, który przeprowadzi licytacje na Finale, będzie Pan Artur Barciś. Znany ,lubiany polski aktor filmowy, dubbingowy, teatralny i telewizyjny, reżyser oraz scenarzysta. Będziemy witać naszych gości na dwóch przepięknych salach. Sala główna oraz sala dziecięca. Na salę dziecięcą zapraszamy również dorosłych. Odbędą się tam Warsztaty Kreatywne /Art voor Fun, niepowtarzalna przygoda z makramą, warsztaty z Iloną Up2art4kids malowanie obrazów, ponadto malowanie buziek, tatuaże henną, modelowanie baloników, zabawa z animatorkami Rainbow Kids Animator Kasia Jakubiak i z Patrycją Blum, która prowadzi zajęcia dla dzieci "Jak w Polsce". Katarina Dreamszone i jej cały pakiet wspaniałych atrakcji, karaoke, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, Dj Jakuza, występy uczniów szkoły muzycznej @MK MUSIC. Loteria, pyszne ciasta i desery i wiele innych. Scena główna to przede wszystkim niezliczona ilość licytacji, występy Moniki Copper, beatboxer Domix, kapela Lean Break. Dj Zibi, występ naszego haskiego magika Łukasza Szachnowicza (Magic Lukas) Sklepiki wośpowe, kramiki, nauka pierwszej pomocy. Na finale będzie można nabyć przepyszne jedzonko, które ugotuje Pani Halina Ratajczyk wraz z ekipą catering, czyli nasze kochane wolontariuszki. Zapraszamy serdecznie, będzie swojsko, przemiło, serdecznie i najważniejsze, że raz w roku cała Polonia z Hagi oraz okoliczne miejscowości, jednoczymy się i jest to nasze święto poza granicami Polski.

Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na cel 32. Finału WOŚP. Siema !!! Sztab Wośp w Den Haag

Koncert WOŚP
Pierwsza pomoc
Kwesta
Strefa dla dzieci
Zbiórka
Dla dzieci
Występy artystyczne
Strefa Gastro
Edukacyjne
2024-01-28 12:00:00
Impreza miejska 32. Finału WOŚP w CKiS Public event Fabryka Sztuk Tczew

Główna impreza w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Na scenie zaprezentują się dzieci i młodzież - uczestnicy warsztatów, uczniowie lokalnych szkół oraz przedszkolaki. W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie kwesta do puszek oraz licytacje. Równolegle działać będzie strefa gastro - ciasta, kawiarenka, grill, bigos, popcorn.

Dla dzieci
Kwesta
Rozrywka
Strefa dla dzieci
Strefa Gastro
Zbiórka
2024-01-28 12:00:00
32. FINAŁ WOŚP W SYDNEY Public event Albion House Ashfield

Planujemy — jak co roku — licytacje wartościowych przedmiotów i usług, możliwość nabycia gadżetów WOŚP oraz fantów poprzez aukcje stolikowe w tzw. SIEMA LOS, atrakcje dla dzieci w SIEMA KIDS, pamiątkowe zdjęcia w SIEMA PHOTO i skorzystanie z minizabiegów odprężających w SIEMA RELAX. A to wszystko przy akompaniamencie występów małych i dużych artystów począwszy od muzyki klasycznej po hard rock, zumby prowadzonej po polsku, mamy też nadzieję na występ polskiego zespołu folklorystycznego i krótkie warsztaty tańca. Prace organizacyjne właśnie trwają i program może ulec zmianie, ale jedno jest pewne — OJJJJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na cel 32. Finału WOŚP.

32. Finał WOŚP w Sydney zacznie się w południe 28 stycznia 2023 w Klubie Polskim w Ashfield. Gorąco zapraszamy na tą letnią zadymę w środku lata tu, na drugim końcu świata!!!

Koncert WOŚP
Kwesta
Sport
Spotkanie
Zbiórka
Zdrowie
Rozrywka
Dla dzieci
Występy artystyczne
2024-01-28 12:00:00
32. FINAŁ WOŚP W SADKACH I REJESTRACJA POTENCJALNYCH DAWCÓW SZPIKU Public event Ochotnicza Straż Pożarna Sadki

REJESTRACJA POTENCJALNYCH DAWCÓW SZPIKU PODCZAS 32. FINAŁU WOŚP W SADKACH Dnia 28 stycznia w godzinach od 12.00 do 18.00 w sali Urzędu Gminy w Sadkach na ulicy Strażackiej 11, odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Akcja otwarta dla wszystkich osób pełnoletnich. Przyjdź i podaruj cząstkę siebie dla drugiego człowieka !!!!!!!

Pierwsza pomoc
Zbiórka
Zdrowie
2024-01-28 12:00:00
32. FINAŁ WOŚP W SADKACH I POBÓR KRWI Public event Ochotnicza Straż Pożarna Sadki

POBÓR KRWI PODCZAS 32 FINAŁU WOŚP W SADKACH Dnia 28 stycznia 2024 roku w godzinach od 12.00 do 18.00 w sali Urzędu Gminy w Sadkach na ulicy Strażackiej 11 odbędzie się POBÓR KRWI przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Akcja przeznaczona jest dla wszystkich osób pełnoletnich. Przyjdź i podaruj cząstkę siebie dla drugiego człowieka !!!!!!!

Pierwsza pomoc
Zbiórka
Zdrowie
2024-01-28 12:00:00
1. Bieg Pszczyński z Sercem dla WOŚP Public event requiring registration Pszczyńskie Centrum Kultury Pszczyna

W tym roku po raz PIERWSZY zorganizujemy dla Was wydarzenie sportowe w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Już niedługo przekażemy Wam więcej informacji o 1. Biegu Pszczyńskim z Sercem dla WOŚP! Obserwujcie wydarzenie na facebboku.

Bieg WOŚP
Sport
Zdrowie
2024-01-28 13:00:00
Loteria Fantowa w ramach 32. Finału WOŚP w Radziejowicach Public event Gminne Centrum Kultury "POWOZOWNIA" Radziejowice

Podczas koncertów w dniu 32. Finału WOŚP w Radziejowicach jak co roku odbędzie się Loteria Fantowa za rzut do Puszki WOŚP minimum 10 zł. Zapraszamy dzieci i dorosłych do zabawy! Środki zebrane do puszek podczas wydarzenia zasilą cel 32. Finału WOŚP Miejsce: Gminne Centrum Kultury "POWOZOWNIA" w Radziejowicach

Zbiórka
2024-01-28 13:00:00
Bieg WOŚP w Ujeździe Public event Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Ujazd Cooltura Ujazd

Zapraszamy na Bieg WOŚP w Ujeździe, który odbędzie się w dniu Finału - 28 stycznia 2023 roku o godz. 13:00 Bieg odbędzie się na dystansie 6 km. Zapisy przed startem (Gminna Hala Sportowa w Ujeździe)

Bieg WOŚP
2024-01-28 13:00:00
Koncert w MHS w ramach 32. Finału WOŚP w Mławie Public event Urząd Miasta Mława Mława

Zapraszamy na wielkie granie-pomaganie na Mławskiej Hali Sportowej!

Mławska Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w 32. Finał WOŚP – 28 stycznia 2024 roku już od godziny 13:00! Gwiazdami naszego koncertu będą — tradycyjnie – wschodzące talenty naszego regionu. Chcemy promować wyrażanie siebie poprzez muzykę i taniec, pochwalić się tym, co umiemy, pokazać jak należy cieszyć się życiem i w jak różnorodny i piękny sposób można je ratować! W przerwach między występami utalentowanych Mławian będą prowadzone licytacje, podarowanych przez darczyńców, wyjątkowych przedmiotów i voucherów. Nasze aukcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem wszystkich obecnych na sali, dreszczyk emocji i radość z wygranej udzielają się wszystkim! Cały dochód uzyskany z licytacji wesprze zbiórkę prowadzoną w ramach 32. Finału WOŚP w Mławie. Nie zabraknie też stoisk uginających się od wyjątkowych przedmiotów, czy potraw, pozytywnie zakręconych, uśmiechniętych ludzi oraz innych atrakcji dla małych i dużych! Obserwujcie nas!

”Płuca po pandemii”

 1. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Organizatorem wydarzenia jest Sztab #4287 z Szefem Szymonem Zejerem na czele, który powstał z inicjatywy Burmistrza Mławy – Sławomira Kowalewskiego. Współorganizatorami są: Urząd Miasta Mława, Miejski Dom Kultury, Mławska Hala Sportowa, oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Koncert WOŚP
Pierwsza pomoc
Światełko do nieba
Strefa dla dzieci
Zdrowie
Rozrywka
Dla dzieci
Występy artystyczne
Edukacyjne
2024-01-28 14:00:00
Koncert 32. Finału WOŚP- Gramy w Milton Keynes Public event PFCC Milton Keynes

Kochani ❤️ Znów zagramy w MK ?

Energia już jest! Wiele świetnych pomysłów, wielu wspaniałych ludzi już zgłosiło się z pomocą ?

Będzie muzyka na żywo, atrakcje dla dzieci, pyszne jedzonko, grono wspaniałych ludzi wspomagających ten szczytny cel ❤️

Koncerty potwierdzamy w dyskusji i już niedługo w głównej części wydarzenia.

Wciąż jednak szukamy: ❤️ nowych relacji ❤️ sponsorów ❤️ wolontariuszy ❤️ ludzi, którzy chcieliby oddać trochę serducha do tego szczytnego celu w każdej innej formie!

Zapisujcie datę w kalendarzu! ???28 stycznia 2024???

Będzie się działo! ???

Koncert WOŚP
Kwesta
Strefa dla dzieci
Zbiórka
Rozrywka
Dla dzieci
Występy artystyczne
Strefa Gastro
2024-01-28 16:00:00
motoWOŚPowe pokazy samochodowe Public event Gminne Centrum Kultury "POWOZOWNIA" Radziejowice

Chcesz przypomnieć sobie, jak to kiedyś jeździliśmy Maluchem i był to luksus? To zapraszamy do Radziejowic, bo już 28 stycznia 2024 r. Tasmania Serwis zrobi pokaz oraz za wrzut do Puszki WOŚP przewiezie dawnym Maluchem po okolicy! Zapraszamy! Środki zebrane do puszek podczas wydarzenia zasilą cel 32. Finału WOŚP.

Rozrywka
2024-01-28 17:00:00
WOŚP nam w duszy gra.. 32 Finał! Public event Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Boleszkowice

32. Finał WOŚP organizuje Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Boleszkowicach przy współpracy Urzędu Gminy w Boleszkowicach\, Zespołu Szkół w Boleszkowicach\, Koła Gospodyń Wiejskich „Gospodarski Krąg” w Boleszkowicach\, Zakładu Usług Komunalnych w Boleszkowicach\, Ochotniczej Straży Pożarnej w Boleszkowicach\, instytucji i przedsiębiorstw z całego regionu oraz ludzi dobrej woli. Finał odbędzie się na sali gimnastycznej w ZS w Boleszkowicach. Podczas Finału nie zabraknie występów artystycznych dzieci i młodzieży\, słodkiego kącika z ciastami\, licytacji fantów przekazanych przez sponsorów oraz tradycyjnego światełka do nieba\, oraz płonącego serca\, symbolu WOŚP. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wsparciem naszego Sztabu. Warto grać z nami i pobijać kolejne finansowe rekordy. Hasło\, które towarzyszy nam co roku to "Miłość\, przyjaźń i muzyka".

Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na cel 32. Finału WOŚP.

Dla dzieci
Rozrywka
Spotkanie
Strefa Gastro
Światełko do nieba
Występy artystyczne
2024-01-28 19:00:00
Karnawał z WOŚP Praszka w OSP Strojec Public event requiring registration Szkoła Podstawowa nr 3 Strojec

W sobotę 27 stycznia zapraszamy do sali OSP w Strojcu na Bal Karnawałowy razem z WOŚP Praszka. Oferujemy dwa ciepłe posiłki, zimną płytę, kawę, herbatę, ciasto, napoje oraz swojskie jadło. O 21.30 — NIESPODZIANKA — gwiazda wieczoru. Startujemy o godz. 19.00 Do zobaczenia!!

Koncert WOŚP
Rozrywka
Strefa Gastro
Zbiórka
2024-01-28 21:00:00
Koncert 32. Finału w Corby - Gramy bo lubimy Public event PFCC Corby

Kochani ❤️ Znów zagramy w Corby ?

Energia już jest! Wiele świetnych pomysłów, wielu wspaniałych ludzi już zgłosiło się z pomocą ?

Będzie muzyka na żywo, atrakcje dla dzieci, pyszne jedzonko, grono wspaniałych ludzi wspomagających ten szczytny cel ❤️

Koncerty potwierdzamy w dyskusji i już niedługo w głównej części wydarzenia.

Wciąż jednak szukamy: ❤️ nowych relacji ❤️ sponsorów ❤️ wolontariuszy ❤️ ludzi, którzy chcieliby oddać trochę serducha do tego szczytnego celu w każdej innej formie!

Zapisujcie datę w kalendarzu! ???28 stycznia 2024???

Będzie się działo! ???

Koncert WOŚP
Światełko do nieba
Kwesta
Zdrowie
Rozrywka
Dla dzieci
Występy artystyczne
Edukacyjne