We have already raised
11 486 572 PLN

Wydarzenia 29. Finału WOŚP

Rozrywka
Spotkanie
Zbiórka
Kwesta
Koncert WOŚP
Występy artystyczne
Edukacyjne
Dla dzieci
Sport
Zdrowie
Pierwsza pomoc
Bieg WOŚP
Świąteczne
Strefa Gastro
Strefa dla dzieci
Światełko do nieba
Date Event Type of event Collection Centre Location Facebook
2021-01-17 19:00:00
Szybka Runda 3 Public event Stichting PEGAZiK Schiedam

Przyjaciele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy do zabawy. Zapraszamy do udziału w Szybkiej Rundzie: Jedna godzina, jeden prowadzący, dziesięć licytacji.

Rozgrzej się przed Finałem, poczuj magie Orkiestry i zdobądź gadżet. Transmisje znajdziesz na naszym profilu w serwisie youtube.com, godzina 19-20, w dniu 17.01.2021 r. Znajdziesz nas w tym linku: https://www.youtube.com/channel/UCJZowXuk3A_HCzazVtT23hg Wszystkie pieniądze zostają przekazane na tegoroczną zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy na laryngologie, otolaryngologie i diagnostykę głowy najmłodszych.

Regulamin: Prowadzący przedstawia 10 licytacji, każda rzecz ma swój numer. A Ty przez całą godzinę masz czas na licytacje ulubionych przedmiotów. Licytujemy w komentarzach transmisji Live, jedynie w trakcie jej trwania, czyli od godziny 19 do 20, 17.01.2021 roku. Tylko w serwisie youtube.com W komentarzu napisz numer licytowanego przedmiotu, razem z kwotą, jaką proponujesz. Po zakończeniu licytacji skontaktuje się z wygranym nasz dział obsługi sztabu WOŚP Den Haag, w celu umówienia się na odbiór i wybrania metody zapłaty.

Zapłata: -przy odbiorze osobistym, metoda wrzut do puszki, -wpłata na eSkarbonkę naszego sztabu.

Odbiór: -osobisty na terenie Den Haag i okolice, -wysyłka – koszt wysyłki ponosi licytujący.

Rozrywka
Spotkanie
Zbiórka
2021-01-17 19:30:00
Piąta licytacja online Sztabu WOŚP Oberhausen na rzecz 29. Finału WOŚP Public event Restaurant "Gdańska" Oberhausen

W niedzielę 17 stycznia 2021, organizujemy naszą piątą licytację online na Zoomie na rzecz 29 finału WOŚP.

Data: niedziela 17 stycznia 2021, godz. 18:00. Wydarzenie online na Zoom, link otwarty, bez zapisów. Licytacja odbędzie się na Zoomie.

Aby wziąć udział w licytacji wystarczy kliknąć w link (warto wcześniej zainstalować sobie aplikację Zoom - jest darmowa). https://us02web.zoom.us/j/87945199246 Udział w licytacji jest bezpłatny, nie wymagamy wcześniejszych zapisów.

Ten finał gramy z głową – na cel: laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Gramy z radością! - mimo trudnej sytuacji damy radę i po raz kolejny zagramy z WOŚP.

Licytować będziemy, jak co roku, przedmioty wyjątkowe, przekazane z dobrego serca przez darczyńców, w celu wykorzystania podczas aukcji internetowej, a całośc zebranej kwoty zasili cel 29. Finału WOŚP.

Obserwujcie nasz profil na Facebooku oraz stronę wydarzenia – to tu pojawiać się będą linki do Zooma kolejnych licytacji oraz zdjęcia licytowanych przedmiotów.

Można pomóc bez wychodzenia z domu! Zapraszamy na licytację online!

Kwesta
2021-01-18 16:30:00
Transmisja z czatem na żywo - licytacje WOŚP Public event Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury Boguszów-Gorce

Transmisja z czatem na żywo, podczas której prezentowane i licytowane będą przedmioty, gadżety uzyskane od darczyńców na WOŚP. Czas trwania: 16.30-17.00.

Zbiórka
2021-01-20 16:30:00
Transmisja z czatem na żywo - licytacje WOŚP Public event Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury Boguszów-Gorce

Transmisja z czatem na żywo, podczas której prezentowane i licytowane będą przedmioty, gadżety przekazane przez darczyńców na WOŚP. Czas trwania: 16.30-17.00.

Zbiórka
2021-01-21 19:00:00
Szybka Runda 4 Public event Stichting PEGAZiK Schiedam

Przyjaciele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy do zabawy. Zapraszamy do udziału w Szybkiej Rundzie: Jedna godzina, jeden prowadzący, dziesięć licytacji.

Rozgrzej się przed Finałem, poczuj magie Orkiestry i zdobądź gadżet. Transmisje znajdziesz na naszym koncie w serwisie youtube.com, godzina 19-20, w dniu 21.01.2021 r. Znajdziesz nas w tym linku: https://www.youtube.com/channel/UCJZowXuk3A_HCzazVtT23hg

Wszystkie pieniądze zostają przekazane na tegoroczną zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy na laryngologie, otolaryngologie i diagnostykę głowy najmłodszych.

Regulamin: Prowadzący przedstawia 10 licytacji, każda rzecz ma swój numer. A Ty przez całą godzinę masz czas na licytacje ulubionych przedmiotów. Licytujemy w komentarzach transmisji Live, jedynie w trakcie jej trwania, czyli od godziny 19 do 20, 21.01.2021 roku. Tylko w serwisie youtube.com W komentarzu napisz numer licytowanego przedmiotu, razem z kwotą, jaką proponujesz. Po zakończeniu licytacji skontaktuje się z wygranym nasz dział obsługi sztabu WOŚP Den Haag, w celu umówienia się na odbiór i wybrania metody zapłaty.

Zapłata: -przy odbiorze osobistym, metoda wrzut do puszki, -wpłata na eSkarbonkę naszego sztabu.

Odbiór: -osobisty na terenie Den Haag i okolice, -wysyłka – koszt wysyłki ponosi licytujący.

Rozrywka
Spotkanie
Zbiórka
2021-01-22 14:00:00
"Wielka Gra dla WOŚP" Invitation-only event Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białej Piskiej Drygały

„Wielka Gra dla WOŚP” to ostatnie wydarzenie poprzedzające 29. Finał w Białej Piskiej.

Odbędzie się 22 stycznia 2021 roku w Sołeckim Centrum Kultury w Drygałach. Jego celem jest integracja rodzin i sprawdzenie ich wszechstronnej wiedzy, oczywiście z przymrużeniem oka. Przed wejściem na wydarzenie uczestnicy zostaną przebadani przez specjalistów z WOŚP- owego Pogotowia Diagnostycznego. Sprawdzimy, czy bije im serce do WÓŚP-u. Badani otrzymają recepty i zalecenia oraz prawo wstępu na wydarzenie.

Głównym punktem programu będzie rozgrywka planszowa w rozmiarze XL, inspirowana znanym programem telewizyjnym. W grze będą brały udział trzy drużyny (niebiescy, czerwoni, żółci), a każda z drużyn liczyć będzie 6 osób (mogą to być rodziny wielopokoleniowe, grupy znajomych). Warunkiem uczestnictwa będzie dowolna kwota wrzucona do puszki wolontariusza WOŚP. Drużyny kolejno będą wybierały kategorie spośród symboli umieszczonych na planszy, asystentka prowadzącej pomoże im wylosować zestaw pytań z danej kategorii, który odczyta osoba prowadząca. Drużyna ma 1 minutę na odpowiedź. Odpowiedź za poprawną lub błędną uznawać będzie loża ekspertów powołana przez organizatora, czyli sztab #5637. To również eksperci zadecydują o przyznawanej punktacji. Zwycięża drużyna, która grę zakończy z największą liczbą punktów, pozostali uplasują się na podium. Gracze otrzymają pamiątkowe medale.

Podczas tego wydarzenia nastąpi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem #HEJTMINIEGRA. Powołana przez organizatora (sztab #5637) komisja wybierze najciekawszy ze zgłoszonych plakatów i przyzna nagrody w dwóch kategoriach: praca indywidualna oraz praca grupowa.

Celem konkursu jest wsparcie akcji „Hejt mi nie gra” stworzonej przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Rzecznika Praw Obywatelskich – Adama Bodnara, a w tym roku realizowanej przez sztab #5637, podczas organizowania 29. Finału WOŚP w Białej Piskiej.

Działaniami towarzyszącymi „Wielkiej Grze dla WOŚP” będą licytacje przekazanych przedmiotów, „Słodki Kramik” pełen domowych ciast i ciasteczek przygotowanych przez lokalne Koło Gospodyń „Drygalanki”, występy artystyczne najmłodszych mieszkańców miejscowości oraz koncert gwiazd.

W tym roku gramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wszystkie zebrane środki w czasie wydarzenia zasilą cel 29. Finału WOŚP.

Koncert WOŚP
Kwesta
Rozrywka
Występy artystyczne
Edukacyjne
2021-01-22 16:30:00
Transmisja z czatem na żywo - licytacje WOŚP Public event Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury Boguszów-Gorce

Transmisja z czatem na żywo, podczas której prezentowane i licytowane będą przedmioty, gadżety przekazane przez darczyńców na WOŚP. Czas trwania: 16.30-17.00.

Zbiórka
2021-01-22 23:59:00
Konkurs rysunkowy "FINAŁOWE SERDUSZKO WOŚP" Invitation-only event Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Łódź

Konkurs rysunkowy dla uczniów szkół podstawowych z rejonu działania sztabu (osiedla Widzew, Janów i Olechów). Temat pracy: FINAŁOWE SERDUSZKO WOŚP.

Stwórz pracę rysując, bądź malując to, co kojarzy Ci się z podanym tematem. Praca musi nawiązywać do tegorocznego 29. Finału WOŚP. Forma i technika wykonania jest dowolna. Jedynym ograniczeniem jest zakaz korzystania z gotowych materiałów WOŚP (np. wydrukowanie i wklejenie gotowych grafik).

Konkurs jest podzielony na dwie kategorie wiekowe względem klas: 1-4 oraz 5-8. Z obu kategorii zostaną wyróżnione 3 najlepsze prace (łącznie 6). Wszystkie prace zostaną zaprezentowane podczas transmisji na żywo w dniu finału oraz opublikowane na stronie internetowej sztabu i na Facebook'u. 6 najlepszych prac zostanie wybranych podczas głosowania internetowego, które rozpocznie się 24 stycznia. Wyróżnieni zostaną odpowiednio nagrodzeni.

Termin nadsyłania prac: do 22 stycznia 2021. Prace należy przesyłać internetowo przez formularz https://forms.gle/eB7ZHi5yADga83S58 lub na adres e-mail [email protected] podając imię i nazwisko, wiek, nazwę i numer szkoły autora, imię i nazwisko opiekuna, kontakt do opiekuna (e-mail lub telefon).

Dla dzieci
2021-01-23 00:00:00
Wyzwanie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Public event requiring registration Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie Międzychód

Ważna informacja - limit osób mogących wziąć udział w wyzwaniu - 200 osób!

Termin i miejsce 1. Bieg\, przemarsz\, przejazd rowerem\, hulajnogą itp. które umożliwią wzięcie udziału w Wyzwaniu. 2. Biuro zawodów – Biuro Sztabu przy Urzędzie Miasta i Gminy w Międzychodzie ul. Piłsudskiego 2. 3. Wyzwanie odbędzie się w terminie 23.01.2021 do 30.01.2021 4. Miejsce odbywania wyzwania \, jest nieokreślone i zależy wyłącznie od biorącego udział w Wyzwaniu. 5. Każdy uczestnik Wyzwania powinien mieć zarejestrowaną swoja aktywność na aplikacji\, która umożliwi potwierdzenie np. Strava.

Dystans: 1. Każdy dorosły (16-105) uczestnik pokonuje odległość 29 km. (można więcej dla własnego zdrowia) 2. Każde dziecko do 16 roku co najmniej 2\,9 km ( można więcej dla własnego zdrowia)

Warunki zgłoszenia i zasady uczestnictwa: 1. W Wyzwaniu może wziąć udział każdy chętny w wieku 0-15 lat 2. Osoby niepełnoletnie w szczególności dzieci do lat 7 \, powinny brać udział w Wyzwaniu pod opieką osoby dorosłej (rodzica lub prawnego opiekuna). 3. Zapisy na Wyzwanie odbywać się będą pod wskazanym poniżej linkiem. 4. Link : https://elektronicznezapisy.pl/event/5353.html 5. Każdy uczestnik Wyzwania wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów weryfikacji i umieszczenia i umieszczenia w komunikacie końcowym. 6. Każdy uczestnik Wyzwania bierze odpowiedzialność za udział i zdolność uczestnictwa. 7. Każdy uczestnik wyzwania ma obowiązek zapoznania się z regulaminem i zobowiązany jest do jego przestrzegania. Zgłoszenie uczestnika w Wyzwaniu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. 8. Każdy z 200 uczestników wyzwania otrzyma pamiątkowy medal w biurze zawodów 30.01.21

Kwesta
Sport
Spotkanie
Zbiórka
Zdrowie
2021-01-23 09:00:00
Cudaki na siatce Invitation-only event Ochotnicza Straż Pożarna w Strykowie Lipiny

Już po raz II Szkoła Podstawowa w Lipinach będzie gościć reprezentacje m.in. urzędów, radnych, sportowców oraz nauczyciele szkół z Gminy Nowosolna, oraz Gminy Stryków zmierzą się ze sobą i własnymi umiejętnościami sportowymi w II turniej piłki siatkowej ,,Cudaki na siatce".

Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania, mecze będą transmitowane na żywo na Facebooku naszego sztabu.

Wszystkie zebrane środki wesprą cel 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku razem z Fundacją gramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Sport
Zbiórka
Zdrowie
Rozrywka
2021-01-23 11:00:00
GRA MIEJSKA "Bieg z głową" Public event requiring registration Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białej Piskiej Bemowo Piskie

Gra miejska pn. Bieg z głową" to kolejne wydarzenie organizowane przez Sztab 5637 z Białej Piskiej w ramach 29. Finału WOŚP.

Celem gry jest promowanie dorobku WOŚP, kontynuacja działań edukacyjnych związanych z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej, walką z mową nienawiści, a także integrowanie lokalnej społeczności wokół działań pomocowych.

Gra odbędzie się w Bemowie Piskim - miejscowości typowo wojskowej, gdzie stacjonują również wojska NATO-wskie. Akcja rozegra się w przestrzeni otwartej, na terenie miejscowości.

Termin biegu zaplanowano na dzień 23 stycznia 2021 r. W biegu będą uczestniczyć  drużyny 2, 3 lub 4 osobowe składające się (z uwagi na sytuację epidemiologiczną) z członków rodzin. Warunkiem koniecznym jest udział osoby pełnoletniej, terminowe zgłoszenie drużyny oraz wpłata do puszki wolontariusza zadeklarowanej przez drużynę opłaty startowej. Szczegóły gry określa regulamin, którego przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby startującej.

Trasa biegu zostanie zorganizowana tak, aby drużyny nie spotkały się na poszczególnych punktach kontrolnych. Zadaniem każdej z drużyn będzie dotarcie do wyznaczonych miejsc, wykonanie zadań i zdobycie jak największej liczby punktów. Tematyka zadań koncentrować się będzie wokół działań programowych Fundacji WOŚP oraz założeń 29 finału. Udział w grze zapewni także uczestnikom rozwój kompetencji społecznych i dobrą zabawę.

Na zakończenie wszyscy biorący udział w grze otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięska drużyna statuetkę ufundowaną przez Szefa Sztabu.

Impreza zostanie zorganizowana przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Bemowie Piskim, dowództwem Garnizonu Orzysz w Bemowie Piskim oraz z Radą Sołecką sołectwa w Bemowie Piskim.

W tym roku gramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wszystkie zebrane środki w czasie wydarzenia zasilą cel 29. Finału WOŚP.

Pierwsza pomoc
Sport
Rozrywka
Edukacyjne
2021-01-23 11:00:00
Turnieje gier komputerowych Public event requiring registration Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Łódź

Zapraszamy na dwa turnieje gier komputerowych w dniach 23-24 stycznia odbywające się zdalnie. Każdy uczestnik zobowiązany będzie wpłacić wpisowe-cegiełkę w wysokości 5 zł do sztabowej eSkarbonki. Szczegóły turnieju, zapisy i regulaminy dostępne będą na stronie internetowej sztabu w sekcji "Wydarzenia" (https://wosp.zso1lodz.pl).

Rozrywka
2021-01-23 15:00:00
Halowy turniej piłki nożnej "Gramy dla WOŚP" Public event requiring registration Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białej Piskiej Biała Piska

Halowy turniej piłki nożnej  ”Gramy dla WOŚP” - to impreza otwarta, adresowana do miłośników halowej piłki nożnej. Fani tego sportu kompletują drużyny i zgłaszają chęć uczestnictwa w turnieju do osoby wskazanej przez sztab 5637. Zasady turnieju zostały określone w regulaminie.

Warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w rozgrywkach  wrzutka  do puszki wolontariusza zadeklarowanej przez zespół opłaty startowej. Organizator przeprowadza rozgrywki na Hali Gimnastycznej im. K. Górskiego przy Szkole Podstawowej w Białej Piskiej. Rozgrywki poprowadzą gminni animatorzy sportu, reprezentujący współorganizatora 29. Finału WOŚP - Gminę Biała Piska.

W zależności od sytuacji epidemiologicznej dopuszczamy możliwość udziału publiczności. W takim przypadku imprezie towarzyszyć będzie kiermasz ciast, kawa, herbata. Datki z kiermaszu zasilą puszki wolontariuszy wspierając cel 29. Finału WOŚP.

Piłka nożna jest w naszej gminie dominującą dyscypliną sportu. W tym roku, z uwagi na pandemię odwołano doroczny turniej halówki, dlatego też organizacja tego wydarzenia w ramach 29. Finału WOŚP będzie spełnieniem marzeń spragnionych rozgrywek piłkarzy.

Sport
2021-01-24 09:00:00
V Rajd motoWOŚP Public event requiring registration Rada Dzielnicy Strzyża Gdańsk

Już 24 stycznia 2021 r. (niedziela) zapraszamy na dzienny rajd. I to nie byle jaki! Wspólną zabawą chcemy uświetnić obchody 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wesprzemy Fundację Jurka Owsiaka - co oznacza, że całość wpisowego z tego rajdu przekażemy na WOŚP!

ZASADY SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNE Zważywszy na obecną sytuację epidemiologiczną przypominamy, iż każda załoga jedzie tylko we własnej ekipie (bez mieszania się między załogami) i zobowiązuje się do przestrzegania obowiązujących zaleceń związanych z COVID-19.

ZAPISY Dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od rocznika pojazdu, zapisy będą trwały od 15 grudnia 2020 r. do 22 stycznia 2021 r. Zgłoszenia będziemy przyjmować tylko i wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://bit.ly/zgloszeniamotoWOSP

WPISOWE Nie ma kwoty minimalnej - zachęcamy do wsparcia dowolną kwotą. Cały dochód z przeznaczony jest na cel zawarty w temacie 29. Finału WOŚP: dla larynogologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Płatność za Rajd na starcie imprezy do puszki WOŚP.

FORMA RAJDU Oprzemy rajd na podchodach. W tej formie rajdu nie znajdziecie klasycznie rozrysowanego itinerera opisującego trasę. Podamy tylko miejsce, do którego macie dojechać. Na miejscu znajdziecie zadanie oraz podpowiedź, gdzie znajduje się kolejny punkt. Nie ma sztywno narzuconej trasy. Każdy sam decyduje jak należy dojechać do kolejnego punktu. Dlatego ważne jest, żeby zaopatrzyć się w dokładną mapę oraz umieć się nią posługiwać.

WYNIKI Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 29. finału WOŚP, 31 stycznia 2021 r., o godzinie 11:00 w sztabie WOŚP w Radzie Dzielnicy Strzyża (ul. Bernarda Sychty 12, Gdańsk). Wyniki będą udostępnione również w internecie w poniedziałek 1.02.

Rozrywka
2021-01-24 11:00:00
Turniej tenisa stołowego "Gramy dla WOŚP" Public event Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białej Piskiej Biała Piska

Turniej tenisa stołowego  ”Gramy dla WOŚP”  -  to impreza otwarta, adresowana do miłośników tenisa stołowego.

Fani tego sportu zgłaszają chęć uczestnictwa w turnieju do osoby wskazanej przez sztab 5637. Zasady turnieju zostały określone w regulaminie.

Warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w rozgrywkach  jest wrzutka do puszki wolontariusza deklarowanej przez zawodnika kwoty, tytułem opłaty startowej. Organizator przeprowadza rozgrywki na Hali Gimnastycznej im. K. Górskiego przy Szkole Podstawowej w Białej Piskiej. Rozgrywki poprowadzą gminni animatorzy sportu, reprezentujący współorganizatora 29. Finału WOŚP - Gminę Biała Piska.

W zależności od sytuacji epidemiologicznej dopuszczamy możliwość udziału publiczności. W takim przypadku imprezie towarzyszyć będzie kiermasz ciast, kawa, herbata. Datki z kiermaszu zasilą  puszki wolontariuszy, wspierając cel 29. Finału WOŚP.

Tenis stołowy jest w naszej gminie bardzo popularny wśród dzieci i młodzieży, dlatego liczymy na zgłoszenie się dużej liczby zawodników.

Sport
2021-01-24 15:00:00
MINECRAFT - WOŚPowy Turniej Public event requiring registration Ochotnicza Straż Pożarna w Strykowie Stryków

MINECRAFT - WOŚPowy Turniej

 • kiedy ? - 24.01.2021
 • gdzie? - każdy u siebie
 • o której? o 15.00
 • czas rejestracji ? - do 18.01.2021 do
 • godz. 17.00 na adres [email protected]

Wpisowe w postaci cegiełki na WOŚP w wysokości 10 zł od uczestnika płatne na Sztabową eSkarbonkę po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji. Regulamin już niebawem. Temat budowli zostanie podany bliżej turnieju.

Dla dzieci
Rozrywka
Zbiórka
2021-01-24 19:30:00
Szósta licytacja online Sztabu WOŚP Oberhausen na rzecz 29. Finału WOŚP Public event Restaurant "Gdańska" Oberhausen

W niedzielę 24 stycznia 2021 organizujemy naszą szóstą licytację online na Zoomie na rzecz 29 finału WOŚP.

Data: niedziela 24 stycznia 2021, godz. 18:00. Wydarzenie online na Zoom, link otwarty, bez zapisów. Licytacja odbędzie się na Zoomie.

Aby wziąć udział w licytacji wystarczy kliknąć w link (warto wcześniej zainstalować sobie aplikację Zoom - jest darmowa). https://us02web.zoom.us/j/87945199246

Ten finał gramy z głową – na cel: laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Gramy z radością! - mimo trudnej sytuacji damy radę i po raz kolejny zagramy z WOŚP.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną 29 Finał WOŚP odbędzie się głównie online – w internecie. W niedzielę 24 stycznia 2021 o godz. 18:00 organizujemy kolejną licytację online na Zoomie. Udział jest bezpłatny, nie wymagamy wcześniejszych zapisów. Wystarczy wejść na spotkanie na Zoom – link powyżej.

Licytować będziemy, jak co roku, przedmioty wyjątkowe, przekazane z dobrego serca przez darczyńców, w celu wykorzystania podczas aukcji internetowej, na rzecz 29 Finału WOŚP.

Obserwujcie nasz profil na Facebooku oraz stronę wydarzenia – to tu pojawiać się będą linki do Zooma kolejnych licytacji oraz zdjęcia licytowanych przedmiotów.

Można pomóc bez wychodzenia z domu! Zapraszamy na licytację online!

Kwesta
2021-01-25 00:00:00
II Bieg WOSP Eindhoven Public event requiring registration Friendly Heart Stichting Eindhoven

Tradycyjnie w tym roku, chcemy zorganizować bieg WOŚP. W tym roku wyjątkowo, bo "solowo" namawiamy uczestników  do uprawiania sportu i jednocześnie do wspierania akcji WOŚP. Policzymy się z cukrzycą wszyscy razem.

Na przebiegniecie trasy 1 km (dzieci), 5 i 10 km uczestnicy mają tydzień. Sami wybierają sobie dzień i trasę. Przebiegnięte dystanse  muszą potwierdzić za pomocą aplikacji i udostępnić zdjęcia ze swoimi numerami startowymi. Wszystko odbywa się online, kontakty międzyludzkie w obecnej sytuacji są ograniczone do minimum i my również organizując ten bieg, ściśle tego przestrzegamy. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Biegniemy gdzie się da i skąd się da, bo sportowo i zdrowo!

Bieg WOŚP
2021-01-25 16:30:00
Transmisja z czatem na żywo - licytacje WOŚP Public event Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury Boguszów-Gorce

Transmisja z czatem na żywo, podczas której prezentowane i licytowane będą przedmioty, gadżety przekazane przez darczyńców na WOŚP. Czas trwania: 16.30-17.00.

Zbiórka
2021-01-26 19:00:00
Szybka Runda 5 Public event Stichting PEGAZiK Schiedam

Przyjaciele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy do zabawy. Zapraszamy do udziału w Szybkiej Rundzie: Jedna godzina, jeden prowadzący, dziesięć licytacji.

Rozgrzej się przed Finałem, poczuj magie Orkiestry i zdobądź gadżet. Transmisje znajdziesz na naszym koncie w serwisie youtube.com, godzina 19-20, w dniu 26.01.2021 r. Znajdziesz nas w tym linku: https://www.youtube.com/channel/UCJZowXuk3A_HCzazVtT23hg.

Wszystkie pieniądze zostają przekazane na tegoroczną zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy na laryngologie, otolaryngologie i diagnostykę głowy najmłodszych.

Regulamin: Prowadzący przedstawia 10 licytacji, każda rzecz ma swój numer. A Ty przez całą godzinę masz czas na licytacje ulubionych przedmiotów. Licytujemy w komentarzach transmisji Live w serwisie youtube.com, jedynie w trakcie jej trwania, czyli od godziny 19 do 20, 26.01.2021 roku.

W komentarzu napisz numer licytowanego przedmiotu, razem z kwotą, jaką proponujesz. Po zakończeniu licytacji skontaktuje się z wygranym nasz dział obsługi sztabu WOŚP Den Haag, w celu umówienia się na odbiór i wybrania metody zapłaty.

Zapłata: -przy odbiorze osobistym, metoda wrzut do puszki, -wpłata na e-skarbonkę naszego sztabu.

Odbiór: -osobisty na terenie Den Haag i okolice, -wysyłka – koszt wysyłki ponosi licytujący.

Rozrywka
Spotkanie
Zbiórka
2021-01-27 16:30:00
Transmisja z czatem na żywo - licytacje WOŚP Public event Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury Boguszów-Gorce

Transmisja z czatem na żywo, podczas której prezentowane i licytowane będą przedmioty, gadżety przekazane przez darczyńców na WOŚP. Czas trwania: 16.30-17.00.

Zbiórka
2021-01-29 00:00:00
15. Bieg Online "Policz się z cukrzycą" | BIAŁYSTOK Public event requiring registration Stowarzyszenie "Damy Radę" Białystok

Już w dniach 29-31 stycznia, bez względu na jakiekolwiek przeciwności wskakujemy w wygodny dresik oraz buty do biegania i wyruszamy w trasę 15. biegu „Policz się z cukrzycą”. W tym roku nie liczy się czas w jakim pokonamy dystans ani pozycja jaką zajmiemy, ponieważ w tej edycji każdy samodzielnie decyduje kiedy i gdzie chce biec. Nie ważne czy pokonasz dystans 5 km w centrum miasta, w parku czy też może w lesie, ważne abyś zrobił to bezpiecznie, nie łamiąc przepisów. Dopuszczalne formy przebycia dystansu bieg, wózek inwalidzki, rower, hulajnoga, deskorolka, rolki itp.


Zapisy na bieg będą przyjmowane w terminie od 4 do 24 stycznia 2021r. Adres biegowej puszki on-line: https://eskarbonka.wosp.org.pl/c7d5hj Co musisz zrobić aby zarejestrować się i wziąć udział w biegu: -

 1. Wysłać mail na [email protected] w którym wyrazisz chęć wzięcia udziału w biegu, zawrzesz swoje imię oraz nazwisko, a także zdjęcie potwierdzające dobrowolną wpłatę na puszkę biegową on-line.
 2. Cierpliwie poczekać na odpowiedź zwrotną z informacją czy zostałeś pozytywnie zarejestrowany do biegu.
 3. Następnie w wyznaczonym terminie musisz pokonać w dowolny sposób, przy użyciu mięśni dystans co najmniej 5 km, a następnie wysłać ponownie maila ze zdjęciem potwierdzającym przebyty dystans (screenshot z telefonu). Ważne, żeby wysłać to w odpowiedzi na otrzymanego maila z potwierdzeniem udziału.
 4. Cierpliwie poczekać na odpowiedź zwrotną z informacją czy dystans został zaliczony. - Być dumnym z Siebie, że pomogłeś w szczytnym celu.

* Screenshot z przebytym dystansem powinien pochodzić z aplikacji monitorującej dokonania sportowe\, na przykład: Mi Fit\, adidas Running by Runtastic\, Decathlon Coach\, Garmin Connect™\, Nike Training Club itp.

Bieg WOŚP
Sport
2021-01-29 16:00:00
Dwudniowy turniej tenisa stołowego Invitation-only event Szkoła Podstawowa w Mikołajkach Pomorskich Balewko

Pierwszym pomysłem był turniej unihokeja. Jednak podjęliśmy decyzję ze względu na pandemię i niepewną sytuację, że unihokej się nie odbędzie. Postanowiliśmy zorganizować dwudniowy turniej tenisa stołowego. 29.01.2021 r. miałby miejsce turniej sołectw naszej gminy.

Każde sołectwo wystawia 3 zawodników. W turnieju nie ma publiczności. Na sali są tylko zawodnicy grający, reszta uczestników przebywa na stołówce szkolnej. Jeszcze pracujemy nad regulaminem, ale wolontariusze będą zbierać pieniążki do puszki.

30.01.2020 r. odbyłby się turniej samorządowców. Zapraszamy samorządowców z sąsiadujących gmin. Turniej ten poza ideą WOŚP będzie jednocześnie memoriałem na cześć nieżyjącego byłego wójta naszej gminy.

W każdym turnieju chcemy zorganizować konkursy, które będą miały na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz 29. Finału WOŚP. Zapraszamy

Sport
2021-01-29 16:30:00
Transmisja z czatem na żywo - licytacje WOŚP Public event Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury Boguszów-Gorce

Transmisja z czatem na żywo, podczas której prezentowane i licytowane będą przedmioty, gadżety przekazane przez darczyńców na WOŚP. czas trwania: 16.30-17.00.

Zbiórka
2021-01-29 17:00:00
II Noworoczny Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej Rojewo 2021 na rzecz 29. Finału WOŚP Invitation-only event Samorządowy Zespół Oświaty i Kultury w Rojewie Rojewo

II Noworoczny Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej Rojewo 2021 na rzecz 29. Finału WOŚP

Turniej odbędzie się w Hali Sportowej w Rojewie dnia 29 stycznia 2021 r. Startujemy o godz. 17:00. Relacja NA ŻYWO prowadzona będzie w serwisie facebook.com tutaj link - https://www.facebook.com/Szoik-Rojewo-1722964381266679  Gramy z radością – gramy by pomagać!

Podczas tegorocznego Noworocznego Turnieju Charytatywnego, relacjonowanego na żywo online, będziemy zbierać środki na rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Finał z głową.

Zbierać będziemy na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Będą to  m.in.:

 • zestawy endoskopów laryngologicznych
 • endoskopy giętkie
 • zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych
 • egzoskopy
 • lasery diodowe
 • nawigacje optyczne otolaryngologiczne
 • koblatory do operacji migdałków
 • aparaty USG i RTG
 • kardiomonitory
 • lampy czołowe
 • lampy operacyjne
 • polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego

Zbiórka online! Podczas turnieju będziemy informować i przypominać o możliwości wparcia zbiórki poprzez wpłacanie na naszą sztabową eSkarbonkę dostępną tutaj https://eskarbonka.wosp.org.pl/32b5f2

WSZYSTKIE ŚRODKI ZEBRANE W CZASIE WYDARZENIA WESPRĄ CEL 29. FINAŁU WOŚP!

Sport
Zbiórka
2021-01-29 17:00:00
II Rajd bez prądu Public event requiring registration Ochotnicza Straż Pożarna w Strykowie Plichtów

Przygotowania do 29. Finału WOŚP w naszym Sztabie ruszyły pełną parą. W tym roku nie może zabraknąć drugiej edycji "Rajdu bez Prądu". Zapisy ruszają. Przygotowujemy dla Państwa wiele bezpiecznych atrakcji, nie zapominając o obowiązującym reżimie sanitarnym.

Zapraszamy wszystkich serdecznie, GRAMY Z GŁOWĄ!!! Więcej informacji w naszym wydarzeniu na FB Sztabu.

Sport
Spotkanie
Zbiórka
Zdrowie
Rozrywka
Dla dzieci
Edukacyjne
2021-01-30 00:00:00
X Bieg Orkiestrowy WIRTUALNY Public event requiring registration Fundacja "Biegamy z Sercem" Gliwice

Ze względu na pandemię X Bieg Orkiestrowy odbędzie się tylko WIRTUALNIE.

W dowolny sposób aktywności fizycznej oraz w dowolnym miejscu pomiędzy 30.01.2021 (sobota), a 31.01.2021 (niedziela) należy pokonać minimum 1 km - oczywiście można więcej.

Każdy uczestnik otrzyma przesyłką pamiątkowy medal, a mailem numer startowy - do własnego wydruku.

ZAPISY ZAKOŃCZONE - BRAK MIEJSC!

Wszystkie zebrane środki w ramach akcji, zostaną przeznaczone na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w ramach 29. Finału.

Bieg WOŚP
2021-01-30 06:30:00
Przez Czechy dla WOŚP Public event requiring registration Spolek rodičů a přátel Polské školy v Praze, z.s Praha

W przeddzień Finału 30.01.2021 ( sobota), wybieramy się na wyprawę trekingową, do punktu najbardziej na zachód położonego w Czechach. Pomysłodawcy akcji ( Agnieszka Hubert), deklaruja się przy okazji wyprawy wpłacić po 100 kc na WOŚP i będą zachęcać innych uczestników do dobrowolnych wpłat.

"Hen hen na sam zachód Czeskiej Republiki". Zbiórka: 06:30 na hlavním nádraží, skąd o 06:43 jedziemy do miejscowości Aš, a stamtąd treking do punktu najbardziej ma zachód wysuniętego w Czechach i z powrotem, razem 22 km. Z miejscowości As powrót pociągiem po godz. 17, tak że w Pradze będziemy 21:10.

Prosimy o posyłanie zgłoszeń na e-mail: [email protected]

Sport
Zbiórka
Zdrowie
2021-01-30 09:00:00
Zbiórka na Manhatanie - dzień drugi Public event Słupski Ośrodek Kultury Słupsk

Już w weekend przed 29. Finałem WOŚP będzie można spotkać Wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Centrum Handlowym MANHATAN.

Kwesta odbywać się będzie w piątek w godz. 10.00-16.00 oraz w sobotę w godz. 9.00-13.00.

Zachęcamy odwiedzających MANHATAN do zasilenia celu 29. Finału WOŚP.

Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kwesta
2021-01-30 09:00:00
WOŚPowo oddajemy krew. Public event Stowarzyszenie HELP PT Piotrków Trybunalski

Jak co roku, podczas finałów WOŚP chcemy przyczynić się do oddawania krwi, łącząc przyjemne z pożytecznym. Z każdym rokiem jest nas coraz więcej i podczas 29. Finału WOŚP nie może nas zabraknąć w Punkcie Poboru Krwi w Piotrkowie Trybunalskim ul. Słowackiego 74.

Akcje rozpoczynamy od 9.00 - 13.00 Widzimy się w niedzielę 30 stycznia 2021. Siema

Pierwsza pomoc
Spotkanie
Zdrowie
Edukacyjne
2021-01-30 09:00:00
Zbiórka w FIMALU Public event Słupski Ośrodek Kultury Słupsk

Już w weekend przed 29. Finałem WOŚP będzie można spotkać Wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sklepie FIMAL na ul. Bałtyckiej.

Kwesta odbywać się będzie w sobotę w godz. 9.00-17.00.

Zachęcamy odwiedzających FIMAL do zasilenia celu 29. Finału WOŚP.

Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupach sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kwesta
2021-01-30 09:00:00
Dary dla WOŚP Public event Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu Zamość

Dnia 30 stycznia 2021 r. w godz. 9:00 - 21:00 Sztab Nr 5535 planuje zorganizowanie imprezy pod nazwą "Dary dla WOŚP" w Galerii Handlowej TWIERDZA Zamość. Ze względu na sytuację epidemiologiczną zmuszeni jesteśmy do przeprowadzenia ww. przedsięwzięcia w formie skróconej i okrojonej. Głównym punktem tej imprezy będą informacje dotyczące zbliżającego się finału przekazywane przez radiowęzeł. Pojawią się tam wiadomości na temat licytacji, które sztab przeprowadzi w terminie wcześniejszym. Usłyszymy spot przygotowany przez Fundację (nagrany dla naszego sztabu). Wszelkie rzeczy oraz dary wylicytowane wcześniej wyeksponowane będą w szklanych gablotach. Wszystkich uczestników oraz gości Galerii Handlowej TWIERDZA Zamość zaprosimy na kiermasz "Każdy los gra dla WOŚP". Współorganizatorem imprezy będzie Galeria Handlowa Twierdza w Zamościu. Na imprezę zapraszamy wszystkich ludzi dobrego serca, którzy w tym dniu zechcą wesprzeć nasze działania. Wszystkie środki zebrane w czasie imprezy wesprą cel 29. Finału WOŚP. Zamość gra, bo lubi, pomagamy, bo warto! Każdy grosz jest cenny!

Rozrywka
2021-01-30 09:00:00
" Na dwa koła jest zawsze pora" - rowerowa przejażdżka dla WOŚP. Public event Spolek rodičů a přátel Polské školy v Praze, z.s Praha

Start: godz. 09:00 Promenada im Pawła Adamowicza (Riegrově Sady). Meta: Klárov Długość: 30 km

Opis: Nasz tegoroczny bieg w finale praskiego WOŚP nazwaliśmy im. Pawła Adamowicza, również nasza przejażdżka rowerowa będzie nawiązywać do postaci byłego Prezydenta Gdańska, związanego z WOŚP - startuje bowiem ona na promenadzie jego imienia.

Nasza eskapada rowerowa to 30 km jazdy spokojnym tempem dla każdego. Ma być spokojnie, bezpiecznie, ale ciekawie.

Trasa w całości prowadzić będzie ścieżkami rowerowymi. Po drodze mijać będziemy wiele ciekawych miejsc, przy których warto będzie na Chwile się zatrzymać i poopowiadać o nich, np : Petřínské sady, Strahov.

Sport
Zbiórka
Rozrywka
Edukacyjne
2021-01-30 09:00:00
Kwesta w Galerii Sarnii Stok (30.01) Public event V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej Bielsko-Biała

Wolontariusze Sztabu V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej będą kwestować w sobotę 31 stycznia na ternie Galerii Handlowej Sarni Stok. Kwesta odbędzie się w sposób tradycyjny oraz za pomocą terminali płatniczych.

Zapraszamy Was do naszej kwesty. Wszystkie zebrane środki wesprą cel 29. Finału WOŚP. W tym roku gramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kwesta
Zbiórka
2021-01-30 09:00:00
kwestowanie w Galerii Bałtyckiej Public event Rada Dzielnicy Strzyża Gdańsk

Zakupy i wspomaganie szczytnego celu? Jest to możliwe!

Już 30 stycznia 2021 r. wolontariusze ze sztabu WOŚP w gdańskiej dzielnicy Strzyża będą kwestować w Galerii Bałtyckiej! Dzięki współpracy sztabu i centrum handlowego wolontariusze będą zbierać datki wśród klientów Galerii. Dobrowolne datki zasilą cel 29. Finału WOŚP, czyli laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

kwestujący wolontariusze

Kwesta
2021-01-30 09:30:00
Warsztaty Origami dla dzieci - Online Public event Manchesterowcy News LTD Salford

Zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty origami z kotem Maggi! Już o 9:30 w sobotę 30 stycznia 2021 Maggi poprowadzi kreatywne zajecia dla dzieci z formowania papieru w przeróżne figury znaną sztuką japońską zwaną Origami.

Warsztaty są w pełni darmowe jednakże event przygotowany jest z myslą o wsparciu Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy i będzie mozna wpłacać datki na specjalna eSkarbonkę przed oraz w trakcie trwania warsztatów. https://eskarbonka.wosp.org.pl/7zdw5t

image

Dla dzieci
2021-01-30 10:00:00
Zbiórka w Hali Pod Wieżą Public event Słupski Ośrodek Kultury Słupsk

Już w sobotę przed 29. Finałem WOŚP będzie można spotkać Wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hali Pod Wieżą. Kwesta odbywać się będzie w godz. 10.00-15.00. Zachęcamy odwiedzających Halę Pod Wieżą do zasilenia celu 29. Finału WOŚP. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupach sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
Bieg. Policz się z cukrzycą Public event Świdwiński Ośrodek Kultury Świdwin

15. Bieg "Policz się z cukrzycą" tym razem całkowicie odmiennej wirtualnej w formule. Sam decydujesz o miejscu i trasie biegu. Dystans o minimalnej długości 5 km pokonać możesz w dowolnej formie ... byleby przy użyciu własnych mięśni i z uśmiechem na twarzy. Wyraź swoją solidarność z diabetykami.

Zapisz się na Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą", a za datki zebrane przy rejestracji zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Uczestników, który zapiszą się na imprezę, prosimy o uiszczenie opłatę startowej min. 50 PLN. Każdy kto prześle nam zgłoszenie na adres [email protected] otrzyma pakiet startowy a po zakończeniu i udokumentowaniu biegu (screen aplikacji) otrzyma medal okolicznościowy. Pakiety i medale zostaną dostarczone na adres podany podczas rejestracji.

Bieg WOŚP
2021-01-30 10:00:00
Morsowanie dla WOŚP w Pradze Public event Spolek rodičů a přátel Polské školy v Praze, z.s Praha

Morsowanie  w sztucznym jeziorze Džbán - Divoká Šárka. W ramach "aktywnego WOŚP", który będzie częścią naszego praskiego finału, zapraszamy na wspólne morsowanie, w sztucznym Jeziorze Džbán, z pięknymi widokami na rezerwat przyrody Divoká Šárka - wyglądający jak dolina Tatr Zachodnich w miniaturce.

W naszym morsowaniu może wziąć udział każdy, niezależnie od doświadczenia w morsowaniu, czy jego braku.

Świetna zabawa, oczywiście z głową ! Rozgrzewać się będziemy ciepła herbata wprost z termosów, która będziemy pić z retro kubków metalowych - pomalowanych w motywy WOŚP.

Sport
Spotkanie
Zbiórka
Zdrowie
Rozrywka
2021-01-30 10:00:00
Impreza zamknięta - Designer Outlet Warszawa Invitation-only event Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka Piaseczno

Zbiórka pieniędzy przez młodzież za zgodą Dyrekcji Decathlon w godz. od 10;00 - 16;00 na rzecz Fundacji WOŚP. Zbiórka będzie miała miejsce pod opieką wychowawców, którzy beda nadzorowali jej przebieg. Grupa będzie sie składała z około 40 wolontariuszy w Prach osoba z identyfikatorem + osoba naklejająca serduszko. Grupa młodzież podzielona będzie na połowę.Część młodzieży będzie kwestowała od 10-13;00 a pozostała część od 13;00-16;00.PO czym nastąpi komisyjne liczenie pieniędzy i przekazanie ich fundacji WOŚP.Koordynacja - Bożena Karpińska

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
Impreza zamknięta Decathlon-Kwesta na rzecz WOŚP Invitation-only event Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka Piaseczno

Zbiórka pieniędzy przez młodzież za zgodą Dyrekcji Decathlon w godz. od 10:00 - 16:00 na rzecz Fundacji WOŚP. Zbiórka będzie miała miejsce pod opieką wychowawców, którzy będą nadzorowali jej przebieg. Grupa będzie się składała z około 30 wolontariuszy + 30 osób naklejających serduszka. Jednym słowem od godz. 10-13 kwestować będzie 30 osób i od godz.13 do 16 kolejne 30 osób. Po czym nastąpi liczenie pieniędzy i przekazanie ich Fundacji WOŚP.

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
Impreza zamknięta - Kaufland Piaseczno Invitation-only event Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka Piaseczno

Zbiórka pieniędzy przez młodzież za zgodą Dyrekcji Decathlon w godz. od 10:00 - 16:00 na rzecz Fundacji WOŚP. Zbiórka będzie miała miejsce pod opieką wychowawców, którzy będą nadzorowali jej przebieg. Od godz. 10 -13 będzie kwestowało 8 osób tj. 4 pary wolontariusz+ osoba naklejająca serduszko, od godz. 13 -16 taka sama liczba osób, po czym dokonamy komisyjnego otwarcia puszek, przeliczenia pieniędzy i przekazania ich Fundacji WOŚP.

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
Janki grają z WOŚP Public event Szczep 110 WDHiGZ Janki

Jak co roku dzień przed finałem w Centrum Handlowym Janki odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zagramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kwesta odbędzie się w godz. 10:00 - 21:00 za zgodą Dyrekcji CH Janki. Kwestować będą uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Ładach.

Kwesta
2021-01-30 11:00:00
WOŚPOWE MORSOWANIE w TUCZNIE Public event Zespół Placówek Oświatowych w Tucznie Tuczno

Zapraszamy na pierwsze wośpowe morsowanie w Tucznie. Zbiórka o godzinie 11 na kompleksie sportowym przy szkole, rozgrzewka i o 11:45 wejście do jeziora. Podczas morsowania będziemy zbierać pieniądze do puszki WOŚP. Wszystkie środki zebrane w trakcie wydarzenia zasilą cel. 29. Finału.

Sport
Spotkanie
Zbiórka
Zdrowie
2021-01-30 15:00:00
Wędkarskie Zawody WOŚP Public event requiring registration Steam Detailing & Valeting Redditch

Jedyna w swoim rodzaju wędkarska impreza na świecie odbywająca się raz w roku, podczas której zbieramy pieniądze dla oddziałów dziecięcych laryngologii, otolaryngologi i diagnostyki głowy.

7 Wędkarskie Zawody WOŚP odbędą się 30 Stycznia 2020 tylko na nieco innych zasadach niż dotychczas. W dniu zawodów udajesz się w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce, w którym będziesz wędkować. Wędkujesz od 9 do 15. Kartę startową kartę startową dostaniesz na swój adres email

O godzinie 20-stej  transmisja na żywo, na której ogłoszone zostaną wyniki, zrobimy loterię oraz rozlosujemy nagrody.

Prosimy tylko o nie zakłamywanie wyników, nie łowienie z pomocą innych osób itd. Pamiętajcie, że to nie gra o złote kalesony, a dobra zabawa i pomoc potrzebującym.

2021-01-30 17:00:00
Orkiestrowy Kiermasz Rękodzieła on-line Public event Miejski Dom Kultury "Bogucice-Zawodzie" Katowice

Mamy dla Was, w ramach naszego finału, niecodzienną propozycję. Zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła i nie tylko na jedyny taki na świecie Orkiestrowy kiermasz rękodzieła on line.

Jak będzie wyglądał? Nasza koleżanka ze Sztabu Małgosia spotka się z Wami na naszym Facebooku w sobotę 30 stycznia o godzinie 17:00 i zaprezentuje wszystkie drobiazgi i przedmioty na naszym kiermaszu. Każda rzecz będzie miała swój numer. Wy oglądacie prezentację i w komentarzach wpisujecie numer przedmiotu, który chcecie nabyć.

PAMIĘTAJCIE! Decyduje zasada: kto pierwszy ten lepszy! Następnie w niedzielę 31 stycznia w dzień finału zgłaszacie się do nas do Sztabu (MDK Bogucice-Zawodzie, ul. Markiefki 44a, Katowice) i odbieracie wybrany przedmiot jednocześnie wrzucając do naszej Sztabowej Puszki tyle, ile chcecie za niego dać. O

becna sytuacja wymusza na nas zachowania niestandardowe, szalone pomysły, niemożliwe na pozór realizacje, ale któż jak nie my kochani!!! Dzięki sile i radości, którą daje nam Orkiestra - WygraMY.

Kwesta
Rozrywka
2021-01-31 00:00:00
POBÓR KRWI Public event Ochotnicza Straż Pożarna Sadki Sadki

Dnia 31 stycznia 2021 roku przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy odbedzie się POBÓR KRWI. Miejsce Sala Urzędu Gminy  lub Ambulans w godzinach 12.00-18.00 ul.Strażacka 11 89-110 Sadki.

KREW DAREM ŻYCIA !!!!!

Serdecznie Zapraszamy

Zdrowie
2021-01-31 00:00:00
REJESTRACJA DAWCÓW SZPIKU Public event Ochotnicza Straż Pożarna Sadki Sadki

Dnia 31 stycznia 2021 roku przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy odbędzie się REJESTRACJA POTENCJALNYCH DAWCÓW SZPIKU. Miejsce Sala Urzędu Gminy lub Ambulans w godzinach 12.00-18.00 ul.Strażacka 11 89-110 Sadki

PRZYJDŹ I POMÓŻ DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI.

Serdecznie Zapraszamy

Zdrowie
2021-01-31 00:00:00
Wośpo-bus Grębocin Public event Szkoła Podstawowa im. bł ks Władysława Bukowińskiego w Lubiczu Dolnym Grębocin

Siema Pomimo trudnej sytuacji związanej z Covid-19 grębocińska orkiestra zagra po raz drugi. W niedzielę 31.01.2021 WOŚPO-BUS pomknie ulicami Grębocina. Z WOŚPO- Busa muzyka będzie leciała i do zabawy w loterię fantową zachęcała, a kto zgłodnieje sposób mamy...na polową grochówkę zapraszamy. Wszystkie środki zebrane w czasie wydarzenia zasilą cel 29. Finału WOŚP. Organizator Beata Żurawska sołtys Grębocina

Kwesta
2021-01-31 08:00:00
Oddam krew razem z WOŚP na 29. Finał! Public event Ostrowskie Centrum Kultury Ostrów Wielkopolski

Drodzy krwiodawcy!

Jeśli macie zamiar oddać krew tej zimy, zróbcie to razem z WOŚP! To niesamowita możliwość, by połączyć dwie świetne inicjatywy! Będziemy czekać na Was w Ostrowskim Szpitalu, w Terenowym Oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa od godz. 8:00 do 12:00. Pamiętajcie, że należy zachować odstęp pomiędzy oddawaniem krwi, dlatego apelujemy, abyście do stycznia się z tym wstrzymali i zrobili to w ramach WOŚP!

Liczymy na Was!

Zdrowie
2021-01-31 08:00:00
Finałowe stoisko WOŚP Bolszewo Public event Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo Bolszewo

SIE MA!

Nasi wolontariusze będą czekać na Was tradycyjnie, przy bramie kościoła, ale także obok, gdzie będziecie mogli wrzucić coś do puszek i zabrać coś fajnego do domu! Spotkajmy się przy stoisku z gadżetami i pysznościami koło kościoła w Bolszewie - zatoczka przy sklepach Fashion4You i Prezencik (Goldmirk)! Wszystkie zebrane środki zasilą konto 29. Finału WOŚP.

Kiedy? ? 31.01.2021r. od samego rana do ostatniej mszy popołudniowej Gdzie? ? zatoczka sklepowa koło kościoła w Bolszewie

Będzie pysznie, będzie wesoło, będzie można nawet podjechać szybciutko autem i dołożyć się do zbiórki bez wychodzenia z samochodu! ?

Do zobaczenia!

SIE MA! ❤

Kwesta
Świąteczne
Zbiórka
2021-01-31 08:00:00
Finałowe stoisko WOŚP Kąpino Public event Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo Kąpino

SIE MA!

W tym roku oprócz wolontariuszy kwestujących przy kościele parafialnym, będziecie mogli także wrzucić coś do puszek i zabrać coś fajnego do domu ze stoiska! Spotkajmy się przy bazarku z gadżetami i pysznościami koło kościoła w Kąpinie - niedaleko stawu!

Kiedy? ? 31.01.2021r. w godzinach mszy porannych Gdzie? ? staw przy kościele w Kąpinie

Będzie pysznie, będzie wesoło, będzie można nawet podjechać szybciutko autem i dołożyć się do zbiórki bez wychodzenia z samochodu! Wszystkie zebrane środki zasilą konto 29. Finału WOŚP.

Do zobaczenia!

SIE MA! ❤

Kwesta
Świąteczne
Zbiórka
2021-01-31 08:00:00
Świąteczne Stoisko WOŚP w Kębłowie Public event Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo Kębłowo

SIE MA!

W tym roku oprócz wolontariusom kwestujących przy kościele kębłowskim, będziecie mogli także wrzucić coś do puszek i zabrać coś fajnego do domu ze stoiska! Spotkajmy się przy bazarku z gadżetami i pysznościami przy kościele parafialnym w Kębłowie!

Kiedy? ? 31.01.2021r. w godzinach mszy porannych Gdzie? ? chodnik przy kościele w Kębłowie

Będzie pysznie, będzie wesoło, będzie można nawet podjechać szybciutko autem i dołożyć się do zbiórki bez wychodzenia z samochodu! Wszystkie zebrane środki zasilą konto 29. Finału WOŚP.

Do zobaczenia!

SIE MA! ❤

Kwesta
Świąteczne
Zbiórka
2021-01-31 08:00:00
Finałowe stoisko WOŚP w Orlu Public event Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo Orle

SIEMA!

W tym roku oprócz wolontariuszy kwestujących przy kościele parafialnym, będziecie mogli także spotkać wolontariuszy handlujących!  Wrzućcie im coś do puszek i zabierzcie coś fajnego do domu ze stoiska! Spotkajmy się przy bazarku z gadżetami i pysznościami koło kościoła parafialnego w Orlu!

Kiedy? ? 31.01.2021r. w godzinach mszy porannych Gdzie? ? chodnik przy kościele w Orlu

Będzie pysznie, będzie wesoło, będzie można nawet podjechać szybciutko autem i dołożyć się do zbiórki bez wychodzenia z samochodu! Wszystkie zebrane środki zasilą konto 29. Finału WOŚP.

Do zobaczenia!

SIEMA! ❤

Kwesta
Świąteczne
Zbiórka
2021-01-31 09:00:00
Spacer z orkiestrą Public event Stowarzyszenie Nasz Kwilcz Kwilcz

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na spacer z orkiestrą na terenie Kwilcza znajdą się cztery punkty, w których będzie można znaleźć wolontariuszy z puszką, ale również z zadaniem do wykonania . Zadania będą dotyczyły Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegóły pojawią się niebawem :) image

Kwesta
Sport
Zdrowie
Rozrywka
Dla dzieci
2021-01-31 09:00:00
Kwesta na terenie Galerii Sarni Stok (31.12) Public event V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej Bielsko-Biała

Wolontariusze Sztabu V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej będą kwestować w niedzielę 31 stycznia na ternie Galerii Handlowej Sarni Stok.

Kwesta
Zbiórka
2021-01-31 09:00:00
Bieg „Policz się z cukrzycą" Public event requiring registration MIEJSKI DOM KULTURY W WĄGROWCU Wągrowiec

Jak co roku - przy okazji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – zapraszamy wszystkich fanów sportu do udziału w biegu pod szyldem „Policz się z cukrzycą”. Biegajmy jednak z głową – tegoroczny bieg będzie miał charakter indywidualny.

Co to znaczy? 31 stycznia biegasz gdzie chcesz – po Wągrowcu i najbliższych okolicach – i o której chcesz (w godzinach między 9:00 a 17:00). Trasę wybieracie sami, wpadnijcie tylko do Miejskiego Domu Kultury. Przed wejściem do kina zostanie ustawiona puszka, do której będziecie mogli wrzucić datek na WOŚP oraz otrzymacie specjalnie zaprojektowany medal pamiątkowy.

Zachęcamy do robienia zdjęć podczas Waszego biegu i wysyłania ich na sztabowego Facebooka WOŚP WĄGROWIEC https://www.facebook.com/WOSP.Wagrowiec – sumiennie będziemy je publikować.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, zapisz się przez formularz, który znajdziecie tutaj (link). https://docs.google.com/.../1_oOob.../edit OKAŻ SERCE I BIEGNIJ Z GŁOWĄ!

Bieg WOŚP
2021-01-31 09:00:00
Morsy mają gorące serca - Morsy dla WOŚP Public event Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Międzyborzu Syców

Zapraszamy wszystkich do zrobienia letniej zadymy w środku zimy, a mianowicie do włączenia się w jedną z najpiękniejszych polskich akcji charytatywnych jaką jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"Morsy mają ogromne serce" - to hasło przewodnie Morsów dla WOŚP. Startujemy 10 stycznia 2021 r. od godz. 9:00 i spotykamy się nad Zalewem w Stradomii Wierzchniej.

Mamy ZIELONE ŚWIATŁO od zarządcy terenu (ukłony dla MOSiR w Sycowie) więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby nasz Sztaby koordynował akcje morsowania. Zapewniamy "ciepłą atmosferę" oraz PAMIĄTKOWY MEDAL dla każdego morsa, który wesprze nasz sztab.

Kwesta
Sport
Spotkanie
Zbiórka
Zdrowie
Rozrywka
2021-01-31 09:00:00
(Z) Piechotą po Schodach Public event Manufaktura Łódź

Po raz czwarty zapraszam Was na Finał WOŚP, który odbędzie się jak zawsze w biurowcu Orion Business Tower http://biuraorion.pl/ w godz. 09:00-19:00, gdzie będę przez 10 h nieustannie wchodził po schodach na 13te piętro i zbierał fundusze na rzecz 29. Finału WOŚP. Ponieważ sytuacja jest dynamiczna- śledźcie szczegóły wydarzenia w postach. SIEMA!

Kwesta
Sport
Zbiórka
Zdrowie
Rozrywka
2021-01-31 09:00:00
III Chodzieski Bieg dla WOŚP Public event requiring registration ZHP Hufiec Chodzież Chodzież

Siema! Wyobrażacie sobie Finał WOŚP w Chodzieży bez biegu? My też nie! Mimo kilku napotkanych trudności nie poddajemy się i oczywiście w 2021 roku odbędzie się III Rodzinny Chodzieski Bieg dla WOŚP i II Marsz Nordic Walking.

Na naszym wydarzeniu będą obowiązywały inne niż dotychczas zasady, ale coś, co na pewno się nie zmieni to cel - biegniemy, idziemy dla WOŚP! Całkowity dochód z naszego wydarzenia wspiera cel 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mamy nadzieję, że zaangażowanie naszych wspaniałych sportowców również się nie zmieniło.

Zakup cegiełki za pakiet startowy to minimum 25 zł.

Bieg oraz marsz odbędą się 31 stycznia, w nowej formule - każdy z uczestników pokona swoje 5 km w dowolnym miejscu i czasie. Nie martwcie się - kwestia pamiątkowych numerów startowych i medali pozostaje niezmienna.

Śledźcie nasz fanpage, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Bieg WOŚP
2021-01-31 09:00:00
29. Finał WOŚP - Odjazdowy Finał Sztabu #4114 Public event Stowarzyszenie Młodzieżowe Centrum Współpracy Tyczyn

Zbiórka odbędzie się w tradycyjny sposób poprzez kwestę wolontariuszy, lecz obecnie panująca sytuacja zmusza nas do zmiany wydarzenia, które towarzyszyło zbiórce. Finał WOŚP jako impreza kulturalna, nie odbędzie się w takiej formie jak miało to miejsce dotychczas, czyli jako wydarzenie w hali sportowej w Tyczynie.

Planujemy jednak zrobić „objazdowy finał”. Pięknymi samochodami objedziemy wcześniej wyznaczoną trasą teren naszego sztabu, kolejno poprzez gminy Tyczyn, Lubenie, Błażową, Hyżne oraz Chmielnik, przystając na godzinne przystanki. Chcemy w ten sposób bez organizacji imprezy, dać Państwu możliwość przyłączenia się do zbiórki WOŚP. Przejazd chcemy uatrakcyjnić poprzez samochody uczestniczące, a będą to zabytkowe modele samochodów. Na każdym przystanku będzie można zastać wolontariuszy z puszkami, gadżety WOŚP do nabycia, ciepły posiłek i napoje oraz wziąć udział w loteriadzie. Główną nagrodą podobnie jak w zeszłym roku, jest wybrany model Citroena na weekend.

Wszystkie środki zebrane w czasie wydarzenia zasilą cel 29. Finału WOŚP.

Rozrywka
Strefa Gastro
Zbiórka
2021-01-31 09:00:00
Rajd rowerowy dla WOŚP Public event requiring registration ZHP Hufiec Chodzież Chodzież

Siema! W tym roku wychodzimy także z propozycją dla wszystkich rowerzystów! Zapraszamy na Rajd Rowerowy dla WOŚP!

Aby wydarzenie przebiegało godnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi każdy rowerzysta sam określi dzień, godzinę i trasę rajdu. Ważne aby trasa miała minimum 15 km.

Liczba uczestników rajdu jest ograniczona, dlatego już dziś zgłoś się jako uczestnik w linku poniżej. https://forms.gle/tJiHy5h2mwTxpGYA8

Zapraszamy Was do naszej kwesty. Wszystkie zebrane środki wesprą cel 29. Finału WOŚP. W tym roku gramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Zakup cegiełki za pakiet startowy to minimum 25 zł. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy - numer startowy, pamiątkowy medal i drobną niespodziankę. Śledźcie naszą stronę na Facebooku, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Sport
2021-01-31 09:00:00
Spacer z głową Public event Urząd Gminy w Złejwsi Wielkiej Zławieś Wielka

Serdecznie zapraszamy na "Spacer z głową" na rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

31 stycznia 2021 r. w trakcie 29. Finału wybierzmy się na spacer, pokazując wsparcie dla tej niesamowitej imprezy. Każdy, kto chce razem z nami pomagać i wygrywać może zakupić pakiet startowy "Spaceru z głową" i w dniu finału samodzielnie wybrać się na spacer. W każdym pakiecie znajdziecie gadżet WOŚP oraz czerwone serduszko, dzięki czemu w finałową niedzielę możecie podzielić się z nami zdjęciem umieszczając je na naszym profilu. Pokażmy, że i w tym roku WYGRYWAMY!!!!

W skład pakietu wchodzą gadżety ufundowane przez gminę Zławieś Wielka: bawełniana składana torba, lampka do biegania, odblaski, długopis i notesik oraz kubek. W 10 pakietach znajdziecie flagi WOŚP, a w kolejnych 35 smycze WOŚP. Ilość pakietów ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Wartość każdego pakietu to ok. 50 zł. Minimalna cena pakietu startowego to 50 zł. Szczegóły w sprawie zakupu, płatności oraz przekazania pakietu pod numerem telefonu +48 509 600 102

Zdrowie
2021-01-31 09:30:00
WOŚP na Kołach - czyli samochodowy rajd dla każdego Public event Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Grodzisko Owidz Owidz

WOŚP na Kołach to samochodowy rajd po gminie Starogard (i trochę ościennych terenach). Trasa będzie przygotowana tak, aby każde auto osobowe dało radę.

image

Co ważne, proponujemy Wam Rajd, który będzie w pełni bezpieczny – Wy decydujecie kogo zabieracie ze sobą i z kim stworzycie swoją drużynę. A w dodatku odkryjecie piękne zakątki w okolicy, rozruszacie szare komórki, z pewnością trochę się również pośmiejecie. . Wpisowe jest dobrowolne i wedle Waszego serducha (cały dochód oczywiście do skarbony WOŚP). Od nas otrzymacie mapę ze wskazówkami trasy, kartę z zagadkami i różnymi pytaniami związanymi z mijanymi przez Was punktami. Otrzymacie też jeszcze jedną, osobną kartę, na której zamieszczać będziecie odpowiedzi. Do udziału zachęcamy każdego, kto posiada sprawne auto. Wszystko wytłumaczymy, więc spokojnie, nie bójcie się zapisywać nawet, jeśli nigdy nie braliście udziału w żadnym rajdzie samochodowym ?. Dla najlepszych przewidujemy nagrody w trzech kategoriach: ? dla drużyny, która uzyska najwięcej punktów – udzielając poprawnych odpowiedzi na pytania / zagadki po drodze oraz uzyskując jak najlepszy czas pokonania trasy ? dla najbardziej Słowiańskiej drużyny (interpretację pozostawiamy Wam – zaskoczcie nas swoim pomysłem na tę kategorię!) ? dla najbardziej kreatywnie ozdobionego samochodu – pokażcie, co tam w Waszych głowach siedzi, wstążki, naklejki, napisy, serducha, a może coś jeszcze innego? Wierzymy w Waszą pomysłowość ?. Już na starcie, każda załoga otrzyma: ❤ specjalną mapę / wskazówki dojazdu do poszczególnych punktów na trasie - kartę pytań / zadań oraz kartę odpowiedzi ❤ pakiet na dobry początek (w tym m.in. naklejki WOŚP, gadżety od sponsorów, słodkie niespodzianki) Rajd startuje i kończy się w Grodzisku Owidz. Wkrótce powstanie specjalny poradnik – w którym znajdą się m.in. instrukcje czytania naszej mapy. Klikajcie „wezmę udział” – wówczas będziecie otrzymywać powiadomienia o nowościach na temat Rajdu!

Edukacyjne
Rozrywka
Sport
2021-01-31 09:30:00
7 Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym Public event requiring registration Mosiński Ośrodek Kultury Mosina

Przed nami 7 Bieg zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym.

Bieg odbędzie się tradycyjnie w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli 31 stycznia 2021 r. W tej edycji czekana na Was kilka zmian, wynikających z obecnej sytuacji w kraju. Organizujemy dwa biegi. Start pierwszego biegu odbędzie się o godz. 9:30, drugiego o godz. 13:00. Na każdy z biegów obowiązuje limit 200 osób. Dziesięciokilometrowa trasa biegnie malowniczymi zakątkami Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Mamy nadzieję, że uda nam się wystartować w tradycyjnej formule, gdzie wszyscy razem spotkamy się na starcie i mecie biegu. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: www.mosinskiegp.pl.

Bieg WOŚP
2021-01-31 10:00:00
Czytanie fragmentów książek - LIVE! Public event Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. Warszawa

Nasz sztab organizować będzie czytanie fragmentów książek, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Będzie z nami wiele znanych osób, które kojarzyć możecie ze świata książek, filmów, muzyki, a także tych, których kojarzycie z telewizji i internetu.

Wydarzenie będzie transmitowane online na facebooku! Podczas live'ów będziemy kwestowali do naszej eSkarbonki.

Szczegółowa lista osób wraz z godzinami rozpoczęcie transmisji podamy bliżej daty finału WOŚP.

Strefa dla dzieci
Spotkanie
Dla dzieci
Występy artystyczne
2021-01-31 10:00:00
5. Piotrkowski Bieg "Policz się z cukrzycą" Public event requiring registration Stowarzyszenie HELP PT Piotrków Trybunalski

Pierwszy raz w formie wirtualnej zapraszamy na udział w  V edycji biegu "Policz się z cukrzycą" w naszym mieście. Bieg odbędzie się na ustalonej trasie, która zostanie opublikowana dwa tygodnie przed wydarzeniem, na dystansie 5 km w dniach 30-31 stycznia 2021 r. Godziny startu dowolne. Trasę będzie można pokonać, tak, jak w poprzednich edycjach, biegiem, marszem lub rowerem.

Zapisy na stronie https://slotmarket.pl/.../15-bieg-wop-policz-si-z-cukrzyc W pakiecie koszulka oraz pamiątkowy medal. Nie może nas zabraknąć!

Bieg WOŚP
Kwesta
Sport
Zdrowie
Rozrywka
2021-01-31 10:00:00
Walk- In Tattoo Public event The Great Orchestra of Polish Hearts Kilkenny

W dniu 29. Finału WOŚP Popeye Tattoo zaprasza Was na "Walk-in Tattoo".

Czyli z marszu możecie wejść do salonu i z różnych przygotowanych wzorów, wybrać ten, który Wam przypadnie do gustu, a Krzysztof już zajmie się resztą.

Wszystkie środki zebrane tego dnia wesprą cel 29. Finału WOŚP.

Zapraszamy

Zbiórka
2021-01-31 10:00:00
Pokaz Kyokushin Karate Public event Miejski Dom Kultury "Bogucice-Zawodzie" Katowice

Wielki Finał, już 29., to super okazja, by się ruszyć, wyjść ze swoich czterech ścian, a przede wszystkim, by zrobić coś dobrego. Wspólnie z Uczniowskim Klubem Sportowym "Orzeł Katowice" chcemy Wam pokazać, jak można zdrowo i twórczo rozwijać swoje pasje i spędzać wolny czas.

Pokaz Kyokushin Karate w wykonaniu członków Klubu idealnie wpisuje się w hasło Letniej Zadymy w środku zimy. Oczywiście młodzi pasjonaci sztuk walki zaprezentują swoje umiejętności w reżimie sanitarnym (transmisja online), jednakże dla Orkiestry nie ma żadnych przeszkód i wierzymy, że będziecie 31 stycznia razem z nami. Pamiętajcie, jesteśmy na Facebooku i tam się widzimy.

Edukacyjne
Sport
Zdrowie
2021-01-31 10:00:00
Bieg Policz się z cukrzycą Public event requiring registration Fundacja Dzień Dobry Komorowo

31 stycznia - ubieramy się na sportowo - kolorowo (najlepiej pomarańczowy kolor) i bez względu na warunki pogodowe - rozpoczynamy 15 bieg "Policz się z cukrzycą".

Spotykamy się pod pomnikiem Piłsudskiego w Komorowie o godzinie 9.45 o godzinie 10.00 start biegu, marszu, marszobiegu. Dystans dowolny od 1 km do 5 km.

Bieg jest jednym z wielu niesamowitych wydarzeń, jakie oferuje Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z okazji Wielkiego Finału! Wszystkie środki zebrane ze wpisowego i kwesty podczas biegu przeznaczone zostaną na wsparcie programów prowadzonych przez Fundacje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Ostrów Biega, by Policzyć się z cukrzycą! Do zobaczenia na starcie!

Bieg WOŚP
Sport
2021-01-31 10:00:00
II Indywidualny Marsz Nordic Walking- Rozgrzejmy Serce dla WOŚP Public event Gminny Ośrodek Kultury w Lelowie Lelów

Zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na wiek, do zapisów na II Indywidualny Marsz Nordic Walking - Rozgrzejmy serce dla WOŚP, który odbędzie się w dniu 31 stycznia 2021 roku o 10:00, podczas trwania 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lelowie.

Ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, tegoroczny Marsz odbędzie się...INDYWIDUALNIE Marsz odbywa się na zasadzie wrzutu symbolicznej kwoty do Puszki Stacjonarnej zlokalizowanej w siedzibie Sztabu. Dla pierwszych 40 osób przewidziany jest pakiet startowy. Do odbycia Marszu zachęcamy jednak... INDYWIDUALNIE lub z NAJBLIŻSZĄ RODZINĄ.

W czasie marszu na ulicach Lelowa będzie można spotkać kwestujących Wolontariuszy z puszkami oraz wesprzeć tegoroczny cel zbiórki dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

W dniu startu pokonaj trasę o dystansie min 3 km, skorzystaj z urządzenia GPS, aplikacji mobilnej do monitorowania aktywności sportowych (np. Endomondo), zegarka z GPS itd. Zarejestruj pokonaną trasę, zapisz wynik w postaci zrzutu ekranu, zdjęcia itp. i wyślij na adres [email protected] wszystko udostępnimy na naszym fanpage

Wysyłajcie do nas zdjęcia i nagrania z Waszego Marszu, pokażcie, że wspieracie Orkiestrę!

Wszystkie środki zebrane w czasie wydarzenia wesprą cel 29. Finału WOŚP.

Zdrowie
2021-01-31 10:00:00
29. Finał WOŚP online w Ostrowi Mazowieckiej Public event Fundacja Dzień Dobry Ostrów Mazowiecka

Finał live na Facebook'u 10:00 - Otwarcie 11:00 - Rozmowa z sponsorami, 12:00 - Rozmowa z wolontariuszami 13:00 - Prezentacja rzeczy na licytacje 14:00 - Licytacje 15:00 - Licytacje 16:00  - Licytacje 17:00 - Informacje jak przebiegła zbiórka. 18:00 - Licytacje 19:00 - Licytacje 20:00 - Światełko do Nieba 20:15 - Koncert - Amelia Andryszczyk dla WOŚP

Koncert WOŚP
Bieg WOŚP
Światełko do nieba
Kwesta
Występy artystyczne
2021-01-31 10:00:00
Akademia Wizerunku gra z WOŚP! Public event Brodnicki Dom Kultury Brodnica

Akademia Wizerunku oraz Gentleman Barber Shop wspólnie z Mateuszem Szafrańskim - Radnym Rady Miejskiej w Brodnicy organizują wydarzenie podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przyjdź 31.01.2021 r. (NIEDZIELA) w godzinach 10-16 na wizytę do salonu i skorzystaj z wybranej przez siebie ✨usługi fryzerskiej damskiej, ✨ kosmetycznej ✨ barberskiej Wszystkie zebrane środki wesprą cel 29. Finału WOŚP. Nie może Cię zabraknąć.

Wszyscy klienci tego dnia zostaną poczęstowani również orkiestrowym tortem.

Organizatorzy zapewniają o przyjaznej atmosferze, zachowując restrykcje związane z pandemią COVID-19. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu (tel. 603 928 491), jednak nie jest to konieczne – czekamy na Was również bez rezerwacji!

Liczymy na Wasz aktywny udział w 29. Finale z głową WOŚP. WYGRYWAMY!

Spotkanie
2021-01-31 10:00:00
Aukcje 29. Finału WOŚP Podkowa Leśna Invitation-only event Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60 Podkowa Leśna

Pamiętacie aukcję, którą w ubiegłych latach prowadzili znani i lubiani mieszkańcy Podkowy Leśnej pan Andrzej Precigs i Pan Włodzimierz Sarna? W tym roku również zapraszamy Was w ramach Finału Wielkiej Orkiestry w Podkowie Leśnej na aukcję w nieco innej formule - online. Przez cały dzień zaczynając od godziny 10:00, będziemy łączyć się z Wami za pośrednictwem naszego funpage.

Zasada jest prosta- licytujecie wysyłając imię i nazwisko oraz kwotę SMS-em na numer telefonu +48 608 676 426.

Uwaga! Kwoty podawane w komentarzach na Facebook'u, nie będą brane pod uwagę, przy licytacji. Po skończonej licytacji, w ciągu godziny odwiedzacie nasz sztab (MOK na świerkowej w Podkowie Leśnej),gdzie zachowując zasady sanitarne odbieracie wylicytowane przedmioty, wrzucając odpowiednią kwotę do puszki wolontariusza, który będzie w sztabie.

W ciągu miesiąca będziemy prezentować listę przedmiotów wystawionych na licytację. Zapraszamy

2021-01-31 10:30:00
Mobilny punkt kwesty Public event Centrum Kultury Błonie

Działania w mobilnym punkcie promocji 29 Finału WOŚP w Błoniu - autobus gminny.

Kwesta, gadżety i drobiazgi za wrzut do puszki 29. Finału WOŚP, wydawanie wolontariuszom ciepłej herbaty i słodkich przekąsek. Autobus będzie przemieszczać się zatrzymując się na 1 godzinę w zaplanowanych lokalizacjach.

Pierwsza lokalizacja: parking przy Centrum Sportu w Błoniu.

Wszystkie środki zebrane w czasie wydarzenia wesprą cel 29. Finału WOŚP

Kwesta
2021-01-31 11:00:00
"Ratujmy siebie i świat" czyli pokaz ratownictwa przedmedycznego Public event Miejski Dom Kultury "Bogucice-Zawodzie" Katowice

Oprócz radosnego święta ludzkiej dobroci nie może zabraknąć elementu edukacyjnego. Wspólnie ze Szkołą Ratownictwa Medycznego przy Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym przygotowaliśmy dla Was kochani pokaz ratownictwa przedmedycznego w formie filmu (ze względu na sytuację pandemiczną), czyli zbiór tego wszystkiego co każdy człowiek powinien wiedzieć w sytuacji kryzysowej czy zagrożenia życia. Trzeba pamiętać, że niesienie pomocy to nie tylko rola medyków i ratowników, ale każdy z nas powinien w chwilach potrzeby zaopiekować się drugą osobą i w miarę swoich możliwości nieść pomoc. Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej w swoim programie "Ratujemy i Uczymy Ratować" przeszkoliła już ponad 3 miliony dzieci klas I-III. My również postanowiliśmy dorzucić swój grosik i gorąco zapraszamy do wspólnego oglądania naszego pokazu.

Edukacyjne
Pierwsza pomoc
Spotkanie
2021-01-31 11:00:00
Kiermasz orkiestrowy, połączony z zabawą w loterię fantową Public event Szkoła Podstawowa im. bł ks Władysława Bukowińskiego w Lubiczu Dolnym Lubicz Górny

Serdecznie zapraszamy na kolejne, orkiestrowe granie. Wśród tegorocznych atrakcji między innymi:

 • zabawa w loterię fantową,
 • ciepła grochówka,
 • pyszne ciasto i wiele innych atrakcji.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Szkoła Podstawowa oraz sołectwo LubiczGórny. *Zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy zobowiązani są do ścisłego przestrzegania zasad reżimu sanitarnego.

Kwesta
Zbiórka
Rozrywka
Strefa Gastro
2021-01-31 11:00:00
IX Częstochowski Bieg Policz Się z Cukrzycą - bieg wirtualny Public event requiring registration Fundacja Maxima Dzieciom Częstochowa

Podczas XXIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Częstochowie odbędzie się - 9. Bieg Policz się z cukrzycą! Tradycyjnie, o godzinie 10:00, w finałową niedzielę, tj. 10.01.2021.

Ponieważ dbamy o Wasze i nasze bezpieczeństwo- w tym roku bieg odbędzie się wirtualnie! Co to oznacza? Biegniecie gdzie chcecie i skąd chcecie - możecie wyjść na spacer, przebiec się z psiakiem, kotem, szczurem lub sami, pokonując taki dystans, jaki dacie radę! Pamiętajcie wysłać do nas zdjęcia z medalami, jak biegniecie, bądźmy razem - żebyśmy za rok mogli spotkać się już na żywo, w większym składzie!

Przygotowaliśmy dla Was 150 pakietów! Zasady rejestracji w tym roku będą troszeczkę inne - nie odbędą się, jak co roku poprzez smsy. W tym roku zapisy odbędą się poprzez umówienie się z nami w sztabie poprzez BOOKSY. Wprowadziliśmy tę platformę, aby uniknąć zbierania się wielu osób pod naszym sztabem w tym samym czasie. O szczegółach z tym związanych będziemy was informować na stronie tego wydarzenia już niebawem!

Zapraszamy wszystkich do udziału w naszym biegu o godzinie 10:00 w niedzielę, jak zawsze, jednak w różnych miejscach. Pobiegnijcie tam, gdzie wam pasuje.

Nie zobaczymy się w tym roku wszyscy, ale niezmiennie razem pomożemy!

Bieg WOŚP
Sport
Zdrowie
2021-01-31 11:00:00
Akcja PODEJDŹ DO PŁOTA Public event Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Międzyborzu Międzybórz

Wolontariusze w asyście strażaków z OSP przejadą gminę i zaproszą mieszkańców, aby podeszli do płota, zasilili skarbonki, a w zamian dostaną zimne ognie z prośbą o zapalenie ich tego samego dnia o godz. 20:00.

Mają je zapalić przed swoim domem (indywidualnie) oraz zrobić pamiątkową fotkę i przesłać do naszego sztabu.

Ze wszystkich przesłanych zdjęć zrobimy pokaz slajdów.

Kwesta
2021-01-31 11:00:00
MORSUJ z głową Public event Ochotnicza Straż Pożarna w Strykowie Stryków

MORSUJ  z głową - dołaćz do naszego wydarzenia i wesprzyj cel 29. Finału WOŚP.

W programie: - morsowanie dla każdego chętnego - dola pierwszych 50 wspierających puszki\, pamiątkowa niespodzianka - konkurs na najbardziej arcydziwne nakrycie głowy.

Zapraszamy wszystkich na plażę nad Zalewem w Strykowie 31 stycznia od godz. 11.00

Kwesta
Sport
Zbiórka
Zdrowie
Rozrywka
2021-01-31 11:30:00
Licytacje WOŚP V Edycja Public event Manufaktura Łódź

V edycja Projektu "LICYTACJE WOŚP" w Łodzi podczas 29.Finału WOŚP. Gramy od 11:29 do 19:00 w Manufakturze.

Wszyscy zaproszeni goście przynoszą swój osobisty gift, który razem z gadżetami WOŚP będzie licytowany od 29 złotych, czyli jak co roku od numeru Finału.

Z racji sytuacji epidemicznej wszystkie aukcje będą dostępne na allegro, a transmisja całego wydarzenia będzie dostępna on-line na facebooku i youtubie.

Koncert WOŚP
Pierwsza pomoc
Kwesta
Sport
Spotkanie
Zbiórka
Zdrowie
Rozrywka
Występy artystyczne
Edukacyjne
2021-01-31 12:00:00
Zrób sobie pamiątkowe zdjęcie Public event Miejski Dom Kultury "Bogucice-Zawodzie" Katowice

Każde wyjątkowe wydarzenie nie może się obyć bez pamiątkowego zdjęcia. Nasz Sztab przygotował dla Wszystkich specjalną okazję do uwiecznienia tych wyjątkowych, finałowych chwil. 31 stycznia 2021r. przed wejściem do naszego Sztabu stanie jedyna i niepowtarzalna fotościanka z finałową grafiką oraz "gość specjalny" - motor Harley Davidson. Będzie można podczas spaceru niedzielnego zajrzeć na plac przed MDKiem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oczywiście za datek do puszki.

Kwesta
Rozrywka
Spotkanie
2021-01-31 12:00:00
Wyraź swoje serce na słodko - Seniorzy pieką ciasta dla WOŚP Public event Miejski Dom Kultury "Bogucice-Zawodzie" Katowice

Niesamowita akcja, której celem jest włączenie w Finał  WOŚP Seniorów. Ze względu na sytuację pandemiczną wiele osób boi się wychodzić z domu. Nasz Sztab wpadł na pomysł, aby także te osoby zachęcić i włączyć w 29. Finał WOŚP. Wyraź swoje serce na słodko - Seniorzy pieką ciasto dla WOŚP polega na tym, że każdy chętny sam lub wespół z innymi piecze blachę ciasta, którą następnie przynosi do Sztabu (lub umawia się ze Sztabem na odbiór ciasta z domu). Przekazane ciasta nasi Wolontariusze podzielą i takie przepyszne kawałki będzie można nabyć za datek do puszki w specjalnym namiocie Rady Jednostki Pomocniczej nr 13 Bogucice, który będzie umiejscowiony na placu W. Wajdy na Bogucicach w pobliżu pomnika ofiar II Wojny Światowej i Poległych w czasie Powstań Śląskich. Zachęcamy wszystkich, którzy wybiorą się na niedzielny spacer, o przejście przez Plac Wajdy i nabycie słodkiej cegiełki.

Kwesta
Strefa Gastro
2021-01-31 12:00:00
29. Finał WOŚP Manchester ONLINE Public event Manchesterowcy News LTD Salford

Zapraszamy na nietypowe wydarzenie! Tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Manchesterze zagra ONLINE. Będą wywiady z ciekawymi ludźmi, zabawy dla dzieci, będziemy informować o kwocie zebranej przez nasz sztab na żywo!

Oprócz tego prawdopodobnie połączymy się z gwiazdami sceny - o tym powiadomimy później! Połączymy się także z wolontariuszami, również z ekipą BMW SQUAD UK, którzy będą jeździć z loterią i puszkami po trasie w Manchesterze.

No i najważniejsze - AUKCJE - przeprowadzimy wszystkie aukcje ONLINE! Nie przegapcie! Zaglądajcie również na Allegro gdyż tam pojawią się aukcje z całego świata!

PS. Przyjmujemy rzeczy na aukcje, rękodzieło, kupony, vouchery, usługi , rzeczy niecodzienne, może polski słoik swoich domowych ogórków?

Wszystkie rzeczy prosimy zgłaszać przez [email protected] lub na nasz fanpage, albo wysłać pocztą do fundacji Together Family Centre na adres St Joseph Presbytery, Cutnook Ln M44 6GX z dopiskiem dla WOSP. Prosimy opisać przedmioty w określony sposób: 1. Przedmiot darowizny 2. Firma. Osoba darująca przedmiot 3. Kontakt mail lub telefon 4. Wartość przedmiotu 5. Logo firmowe jeśli posiadasz. PS.2 Przyjmujemy niepotrzebne rzeczy na pchli targ! Informacje niebawem.

SIEMA! Bądźcie z nami!

imageimage

Rozrywka
2021-01-31 12:00:00
"Ania z Piłką" - Blackpool bije rekord dla WOŚP Public event Manchesterowcy News LTD Blackpool

Ania Machowiecka zdecydowała się na żonglerkę piłką nożną przez całą promenadę w Blackpool! To dystans około 18 kilometrów! Start pod The Grand Hotel o godzinie 12:00 !

Ania zaprasza wszystkich chcących wesprzeć inicjatywę i dorzucić cegiełkę do wośpowej puszki! Kibicujemy, czekamy na nagrania i trzymamy kciuki! Blackpool - Manchester jest z WAMI!

image

Sport
2021-01-31 12:00:00
Bieg Policz się z Cukrzycą Public event requiring registration Liceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej Nowa Wieś

Zapraszamy na pierwszy w Kolbuszowej Bieg "Policz się z Cukrzycą" zorganizowany we współpracy z Fundacją Wspierania i Organizacji Czasu Wolnego "Chlebek". Bieg odbędzie się na trasie edukacyjnej Białkówka pod Kolbuszową. Po szczegóły zapisów i informacje zapraszamy na stronę: www.fundacjachlebek.pl

Bieg WOŚP
2021-01-31 12:00:00
Spacer z " Pragą Niezwykłą" - Legendy Praskie. Public event Spolek rodičů a přátel Polské školy v Praze, z.s Praha

Start: Mariánské Náměstí Wraz z licencjonowana przewodniczką po Pradze - Marta Banaś, wyruszymy na miejski spacer, w poszukiwaniu legend Stsrago miasta.

A wraz z nami " wędrować" będą między innymi - szalony golibroda, czarny rycerz, poznamy też historię o jednorękim złodzieju z Kościoła Św Jakuba. Półtora godzinny spacer, pełen niezwyklych historii o Niezwykłym mieście;).

Sport
Spotkanie
Zbiórka
Rozrywka
Edukacyjne
2021-01-31 12:00:00
Wirtualny V Bieg z Fantazją "Policz się z Cukrzycą" Public event requiring registration Miejskie Centrum Kultury Gostynin

Bieg odbędzie się w wirtualnej formie w dniu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tj. 31.01.2021. Będzie polegał na biegu indywidualnym, samodzielnie wyznaczoną trasą, w wyznaczonym zakresie godzinowym tj. pomiędzy  godziną 12.00 a 14.00. Kwota ze sprzedaży pakietów biegowych (cegiełek) w całości zasili konto WOŚP.

Ponadto zostanie przeprowadzony konkurs z nagrodami na najbardziej fantazyjny kostium. Kostiumy będą oceniane przez jury w momencie odbioru pakietów startowych. Zwycięzcy zostaną wyłonieni po zakończeniu biegu i nagrodzeni w dniu kolejnym, przy zachowaniu rygorów sanitarno-epidemiologicznych.

Bieg WOŚP
2021-01-31 12:00:00
9. Bieg "Policz się z cukrzycą" Public event requiring registration Tułowicki Ośrodek Kultury Tułowice

Rozpoczęły się zapisy na dziewiątą edycję biegu "Policz się z cukrzycą". Tym razem, ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne, odbędzie się on w innej formule.

 • nie wyznaczamy konkretnej daty Pokonujesz dystans w dowolnym dla siebie terminie (od 1 do 31 stycznia)
 • nie wyznaczamy trasy Sam decydujesz, jak będzie wyglądała twoja trasa
 • nie określamy dokładnego dystansu Sam decydujesz, ile kilometrów pokonasz (wymagane minimum - 3 km)
 • nie określamy sposobu pokonania trasy Możesz biec, spacerować, maszerować z kijkami, jechać na rowerze lub na rolkach, itp.
 • nie organizujemy wspólnego startu Trasę pokonujesz sam lub w rodzinnym gronie
 • nie określamy wieku uczestników W biegu może wziąć udział każdy, osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców

Zapisz się już dziś! Dlaczego warto? Wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal oraz wezmą udział w losowaniu gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbiór medali - 31 stycznia 2021 r. w godz. 12.00-15.00 na parkingu przy ul. Porcelanowej 15. Zapisy przyjmowane są wyłącznie drogą telefoniczną pod numerem: 77 4600672 w. 25 (w godz. 10-16.) do 29 stycznia 2021 r. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bieg WOŚP
Sport
2021-01-31 12:00:00
5 BIEG Public event requiring registration Zespół Szkół w Radominie Radomin

Z okazji 29. Finału WOŚP odbędzie się 5 edycja Biegu Radomińskiego pod hasłem „Policz się z cukrzycą”. Tym razem wirtualnie.

Uczestnicy muszą przebiec co najmniej 5 km, trasa może być zgodna z mapką (mapka na stronie Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Radominie | Facebook) lub inną, ponieważ każdy ma za zadanie udokumentować swoje uczestnictwo poprzez screen z aplikacji biegowej i selfie w poście, który wstawimy 10 stycznia.

Zgłaszać można się w naszym biurze lub poprzez e-mail: [email protected] do 8 stycznia. Wpisowe wynosi 50 zł. Mamy 3 możliwości wpłaty: biuro GOKIS od poniedziałku do piątku do 15.30, na numer konta: 50949600080040126920000001 oraz w godzinach 11.30-12.30 na starcie. Możemy biegać od 12.00 do 15.00!

Nagrody zostaną rozlosowane. Wszystkie ręce na pokład!

Bieg WOŚP
2021-01-31 12:00:00
Żarski Bieg "Policz się z cukrzycą" Public event Żarski Dom Kultury Żary

Bieg rekreacyjny, dystans 5 km trasy żarskiego "Parkrunu" i powrót na ul. Źródlaną (pętla). Mile widziane rodziny. Sposób pokonania trasy dowolny (marszem, biegiem, rowerem, hulajnogą, itp.)

Zgłoszenia można dokonać w Żarskim Oddziale PTTK, Pl. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11, 68-200 Żary, tel. (68) 374 24 60. Osoba do kontaktu/organizator biegu: Elżbieta Łobacz-Bącal, tel. 602 777 969.

Informacje dotyczące Żarskiego Biegu "Policz się z cukrzycą" ukażą się niebawem na stronie http://zary.pttk.pl/ na Facebooku  https://www.facebook.com/PTTK-%C5%BBary-540885539634493/ na stronie https://dkzary.pl/ oraz na profilu Facebook Żarskiego Domu Kultury.

Bieg WOŚP
Kwesta
Sport
Zdrowie
Rozrywka
Dla dzieci
2021-01-31 12:00:00
WYSTAWA WOŚP 2021 Public event Miejskie Centrum Kultury Gostynin

Wirtualna Galeria Sztuki - w tym albumie możecie obejrzeć prace przekazane przez ludzi o wielkich serduchach na Wirtualną Wystawę WOŚP 2021. Dzieła z wystawy będą licytowane na żywo 31 stycznia 2021 r. podczas 29. Finału WOŚP na stronie - "Sztab WOŚP Gostynin", lub w czasie dalszego ograniczania widowni do imprez na żywo, będą licytowane na platformie ZOOM. Wszystkie zebrane środki wesprą cel 29. Finału WOŚP.

Kwesta
Rozrywka
2021-01-31 12:00:00
29. FINAŁ WOŚP w Nowym Tomyślu! Public event Nowotomyski Ośrodek Kultury Nowy Tomyśl

Do 29. Finału WOŚP został już tylko miesiąc❤️ Utworzyliśmy wydarzenie na Facebooku po to, aby informować o postępach przygotowań oraz, aby łatwiej było się w tym wszystkim "połapać" ? Ten Finał będzie inny, ale RAZEM damy radę! 31 stycznia 2021 roku wolontariusze pojawią się na ulicach Nowego Tomyśla. MAMY KOMPLET !!70!! Nie będzie można uczestniczyć w atrakcjach i licytacji stacjonarnie w NOK-u, ale wkrótce uruchomimy lnasze icytacje na portalu Allegro, które wesprą cel 29. Finału WOŚP.

W dniu Finału odbędzie się licytacja specjalna - zdalna wprost ze sceny NOK-u, o tym również będziemy informować. Nie zabraknie również występów i innych niespodzianek, które będziemy zamieszczać na naszym FB oraz YouTube.

Może być Nas więcej w wydarzeniu?

 • Wejdź na wydarzenie 29. FINAŁ WOŚP w Nowym Tomyślu i zaznaczyć “Wezmę udział”;
 • Udostępnij wydarzenie 29. FINAŁ WOŚP w Nowym Tomyślu na swojej tablicy na FB;
 • W wydarzeniu 29. FINAŁ WOŚP w Nowym Tomyślu kliknij “zaproś” i wybierz znajomych, którym wyślesz zaproszenie.

Pamiętaj, wszystkie zebrane środki w czasie naszego 29. Finału zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Światełko do nieba
Kwesta
Zbiórka
Rozrywka
Występy artystyczne
2021-01-31 12:00:00
29 Finał WOŚP Live w Dublinie Public event The Great Orchestra of Polish Hearts Dublin

Serdecznie zapraszamy na Finał DublinWOŚP Live, który odbędzie się już 31 stycznia.

Ten Finał będzie inny niż wszystkie poprzednie, bo przyjmie formę On-line. Ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że się odbędzie i dalej będzie łączyć ludzi, którym na sercu leży pomoc innym.

Cały finał będzie transmitowany na naszym profilu na Facebooku, a prowadzącymi będą Karol Kania i Justyna Borycka z RMF MAXX. Jacek Jaszczyk jak co roku, poprowadzi licytacje, które odbędą się na żywo na platformie zoom.

Odbędą się licytacje, przedszkole, występy artystów i wiele innych atrakcji, o której opowiemy bliżej Finału.

Już teraz zarezerwujcie sobie ten dzień na dzień z DublinWOŚP.

Cały dochód ze zbiórek z tego dnia, zasili konto 29. Finału Fundacji WOŚP.

Pierwsza pomoc
Światełko do nieba
Strefa dla dzieci
Rozrywka
Dla dzieci
Występy artystyczne
2021-01-31 12:00:00
WOŚP'owa Myjnia Public event The Great Orchestra of Polish Hearts Kilkenny

Kochani,

B&K zaprasza Was do Amber Flash Valeting Center. W dniu  29. Finału będziecie mogli umyć swoje auta, a cały dochód z tego wydarzenia zasili konto 29. Finału WOŚP. W tym roku gramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Zapraszamy

Zbiórka
2021-01-31 12:00:00
Zimowy Irlam Moss Walk dla WOŚP Public event Manchesterowcy News LTD Salford

31 stycznia w dzień 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy wszystkich chętnych dorosłych i dzieci na spacer.

Mamy nadzieję, że taka wspaniała zima dopisze, jaką widzimy na zdjęciach na banerze tego wydarzenia. Aktywność na świeżym powietrzu, a zwłaszcza mroźnym działa zbawiennie na nasz organizm. Nie wymagamy zapisów po prostu bądź pod siedzibą Sztabu WOŚP Manchester w Together Family Centre o 12:00. Załóż ciepłą odzież i maskę - restrykcje covid-19. Pamiętamy o odstępach dwumetrowych.

Cała inicjatywa ma wesprzeć WOŚP więc na miejscu będzie też wolontariuszka z wośpową puszką. Nie wiemy, czy restrykcje w okolicy tej daty będą poluzowane, czy zaostrzone więc informujemy, że w zależności od sytuacji event może się nie odbyć.

Jeśli event się nie odbędzie, powiadomimy wszystkich zainteresowanych i zapraszamy do innych form wsparcia inicjatywy i naszego sztabu np. korzystając z aukcji allegro, licytacji na naszej wizji na Facebooku i wpłat na wirtualną skarbonkę naszego sztabu. image image

Zdrowie
2021-01-31 12:00:00
“Wyjdź na spacer ze swoim psem i zagraj z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Międzychodzie” Public event requiring registration Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie Międzychód

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka! Idziemy więc na rekord z naszymi psami! Będzie edukacyjnie - dowiecie się jak udzielić pierwszej pomocy swojemu pupilowi. Sportowo - spacerowo plus  przeszkody dla psów. A tam, gdzie sport, mała rywalizacja i nagrody do wygrania. Integracyjnie - mimo dystansu znowu będziemy razem. Pomocowo - przy okazji świetnej zabawy, jak co roku pomagamy wrzucając dobrowolne datki do puszek wolontariuszy. Wszystkie środki zebrane w trakcie wydarzenia zasilą cel 29. Finału.

Zapisy odbywać będą się w biurze, skąd otrzymają Państwo karnet, który uprawnia do uczestnictwa w wydarzeniu. Zabawa polega na przejściu z psem dystansu podanego niżej, dotarciu do miejsca wyznaczonego i wzięcia udziału w 5 konkurencjach sprawnościowych dla swojego pupila oraz sprawdzeniu swojej wiedzy. Wolontariusze będą zaopatrzeni w puszki, zachęcamy do dobrowolnej wpłaty. Za każde poprawnie wykonane zadanie oraz poprawną odpowiedź na pytanie, wolontariusz stawia punkt na karnecie. Za daną ilość punktów przewidziane są nagrody.

Termin i miejsce:

 1. Termin: 31 stycznia 2021 r. godz. startowa 12.00.
 2. Miejsce: Tereny wokół Jeziora Miejskiego.
 3. Trasa z plaży miejskiej do ul. Wyspiańskiego(cypel) ścieżka nad jeziorem.
 4. Biuro zapisu: Plaża Miejska stoisko z zapisami (pakiet dla każdego) od 12.00-13.30.
 5. Zakończenie imprezy godz. 15.00 .
 6. Udział w wydarzeniu jest darmowy / na miejscu będą obecni wolontariusze z puszkami

Regulamin Wydarzenia:

1.Wszystkie psy uczestniczące w „Spacerze z psem”  i konkurencjach w STREFIE DLA PSIAKA muszą być pod kontrolą opiekunów, na smyczy, a  w przypadku psów agresywnych w kagańcu.

2.Psy przystępujące do spaceru i zabawy muszą mieć  aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie.

3.Opiekun podejmuje decyzję, czy  jego pies  wykona zadania oraz, że jego stan zdrowia pozwala na wykonanie zadań  przygotowanych przez osobę nadzorującą czyli Annę Leśniak.

4.Osoba nadzorująca przebieg zadań,  Anna Leśniak, jest osobą odpowiedzialną za utrzymanie porządku w STREFIE DLA PSIAKA, należy podporządkować się jej wytycznym dotyczącym bezpieczeństwa ludzi i psów oraz  sprawnego przebiegu zabaw.

5.Zgodnie z„Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Międzychód”, opiekunowie psów zobowiązani są do utrzymania czystości po swoich psach, odpowiadają też za wszelkie zniszczenia dokonane przez ich psy.

6.Organizator imprezy i osoba nadzorująca STREFĘ DLA PSIAKA nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zniszczenia dokonane przez psy lub za ewentualne pogryzienie. Odpowiedzialność spada na opiekuna psa.

7.W związku z ograniczeniami związanymi ze stanem epidemiologicznym ogłoszonym w naszym kraju, na spacerze i w STREFIE DLA PSIAKA obowiązuje nakaz utrzymywania dystansu, minimum 1,5 metra między osobami i zakrywanie ust i nosa maseczkami oraz dezynfekcja rąk.

Pierwsza pomoc
Kwesta
Sport
Spotkanie
Zdrowie
Rozrywka
Edukacyjne
2021-01-31 12:00:00
Bieg "Policz się z cukrzycą" - Sztab #4114 Public event Stowarzyszenie Młodzieżowe Centrum Współpracy Hyżne

Bieg "Policz się z cukrzycą" tym razem całkowicie w odmiennej, wirtualnej formule. Sam decydujesz o miejscu i trasie biegu. Dystans o minimalnej długości 5 km możesz pokonać w dowolnej formie, byleby przy użyciu własnych mięśni i z uśmiechem na twarzy. Jeśli nie masz pomysłu na trasę, dołącz do nas! Dzięki Biegaczom Halo Hyżne mamy przygotowaną, super trasę na odcinku 5 km. Nasz bieg odbędzie się na podczas objazdowego finału WOŚP.

Uczestnik, który zapisze się na imprezę i uiści opłatę startową min. 50 PLN, otrzyma pakiet startowy, a w nim koszulkę biegową oraz numer startowy i niespodziankę... Pakiet startowy i medal zostaną dostarczone przez kuriera UPS na adres podany podczas rejestracji. Zachęcamy do rejestracji, szczegóły na https://www.wosp.org.pl/final/bieg

Oczywiście bez rejestracji też możesz wziąć udział! Pobiegnij razem z nami 31.01.2021 w Hyżne. Wyraź swoją solidarność z diabetykami, podczas Biegu WOŚP "Policz się z cukrzycą", a za datki zebrane przy rejestracji zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Bieg WOŚP
Sport
2021-01-31 13:00:00
Wielka Ciężarówka Świątecznej Pomocy - Finał WOŚP w Gminie Biskupiec Public event Gminny Ośrodek Kultury w Biskupcu Biskupiec

Takiego wydarzenia w naszej gminie jeszcze nie było! 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przejdzie do historii!

Wsiądziemy do Wielkiej Ciężarówki Świątecznej Pomocy i odwiedzimy 6 miejscowości naszej gminy. I to nasi mieszkańcy zdecydowali w głosowaniu online, gdzie przyjedziemy. Nasza oświetlona, kolorowa i głośna ciężarówka pojedzie do Szwarcenowa, Krotoszyn, Bielic, Łąkorza, Lipinek i Biskupca.

Podczas finałowego objazdu odbędą się występy artystyczne "na pace" ciężarówki, licytacje dla zmotoryzowanych, jedzonko na żywo i masa innych atrakcji.

Zorganizujemy "6 Finałów" w 6 miejscowościach jednego dnia między godz. 13 a 20. Będzie się działo!

Rozrywka
2021-01-31 13:00:00
29. Finał WOŚP Mielec NA ŻYWO Public event Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Podkarpacka Hufiec Mielec Mielec
Finał z głową! To hasło tegorocznej edycji.

29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 i zagra dla laryngologii\, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Całość 31 stycznia będziemy transmitować całe wydarzenie jednocześnie na Facebooku i na Youtubie.

W programie znajdą się między innymi:
 • KONCERTY
 • WYSTĘPY
 • ROZMOWY Z NASZYMI GOŚĆMI
Organizatorzy
 • Sztab WOŚP Mielec
 • Hufiec ZHP Mielec
 • Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
 • Radio Leliwa
Transmisja Online:
 • Roland Film

Gorąco zapraszamy na **29. Finał WOŚP Mielec NA ŻYWO. **Do zobaczenia 31 stycznia! Siema!

Koncert WOŚP
Światełko do nieba
Spotkanie
Rozrywka
Występy artystyczne
2021-01-31 13:00:00
Finał licytacji WOŚP - transmisja z czatem na żywo Public event Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury Boguszów-Gorce

Finał licytacji WOŚP w transmisji z czatem na żywo. Czas trwania: 13.00-16.00.

Zbiórka
2021-01-31 14:00:00
Koncert finałowy Public event Szkoła Podstawowa w Mikołajkach Pomorskich Mikołajki Pomorskie

Zapraszamy Cię na finałowy koncert dla WOŚP.

W koncercie wezmą udział nasi lokalni artyści tj. chór parafialny, koła gospodyń, zespoły młodzieży "młodszej" i "starszej", dzieci. Wszyscy artyści występują na holu szkoły wychodzącego na dziedziniec szkoły. Zaletą jest oszklona ściana, przez którą zespoły są widoczne.

Publiczność będzie przebywała na dworze. Tam nasza straż pożarna przygotuje ognisko, przy którym można upiec sobie kiełbaski, za dowolnie wrzuconą kwotę do puszki. Wolontariusze przygotują grochówkę w kuchni polowej. Mieszkańcy naszej gminy przygotują ciepły (barszczyk, kawa, herbata) i słodki poczęstunek. Wolontariusze będą sprzedawać popcorn. Organizujemy loterię fantową i licytacje. Na parkingu szkoły właściciel starych aut udostępni je do możliwości zrobienia sobie zdjęć.

Jeżeli sytuacja pozwoli to będą możliwe przejażdżki owymi samochodami. Strażacy organizują przejażdżki wozem strażackim. Na koniec chcemy zorganizować przemarsz orkiestry przez Mikołajki ze świeczkami, latarkami czy też telefonami w towarzystwie hymnu WOŚP.

Wszystkie zebrane środki zasilą konto 29. Finału WOŚP.

Koncert WOŚP
2021-01-31 14:00:00
Lokalna aukcja „Razem gramy – pomagamy!” na rzecz 29. Finału WOŚP Invitation-only event Samorządowy Zespół Oświaty i Kultury w Rojewie Rojewo

Lokalna aukcja „Razem gramy – pomagamy!” na rzecz 29. Finału WOŚP

Aukcja odbędzie się w przestrzeni online dnia 31 stycznia 2021r. Startujemy o godz. 14:00. Aukcja NA ŻYWO prowadzona będzie w  Microsoft Teams, dzięki czemu każdy będzie mógł do nas dołączyć! Podczas naszej lokalnej aukcji internetowej „Razem gramy – pomagamy!”, za pomocą czatu na naszej grupie w Microsoft Teams, będzie można licytować przedmioty, które otrzymaliśmy z Fundacji oraz przez darczyńców chcących wesprzeć zbiórkę.

Zbierać będziemy środki na rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Finał z głową, poświęconego **laryngologii\, otolaryngologii i diagnostyce głowy. **Środki mają wesprzeć zakup takich sprzętów\, jak m.in.:

 • zestawy endoskopów laryngologicznych
 • endoskopy giętkie
 • zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych
 • egzoskopy
 • lasery diodowe
 • nawigacje optyczne otolaryngologiczne
 • koblatory do operacji migdałków
 • aparaty USG i RTG
 • kardiomonitory
 • lampy czołowe
 • lampy operacyjne
 • polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego

Po wylicytowaniu przedmiotu należy dokonać wpłaty w ustalonej podczas licytacji wysokości na naszą sztabową eSkarbonkę dostępną tutaj https://eskarbonka\.wosp\.org\.pl/32b5f2\, a następnie przesłać do Sztabu Rojewo potwierdzenie dokonania wpłaty w formie zrzutu ekranu. Potem zostaje już tylko odbiór przedmiotu\, który zostanie dokładnie umówiony ze stronami i RADOŚĆ POMAGANIA!**  WSZYSTKIE ŚRODKI ZEBRANE W CZASIE WYDARZENIA WESPRĄ CEL 29. FINAŁU WOŚP!**

Zbiórka
2021-01-31 14:00:00
WOŚP'owa Loteria Public event The Great Orchestra of Polish Hearts Kilkenny

31 stycznia odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z tej okazji przygotowaliśmy dla Was WOŚPową loterię.

Loteria odbędzie się w formie online na żywo. Mamy dla Was mnóstwo wyjątkowych nagród a możliwość nabycia losów rozpocznie się 15 grudnia w wyznaczonych miejscach w Kilkenny, które będziemy podawać na bieżąco w wydarzeniu.

Całość pieniędzy uzbieranych ze sprzedaży losów, zasili konto Fundacji WOŚP. Zapraszamy

Loteria odbywa się wg. zasad obowiązujących w Irlandi (Gaming and Lotteries (Amendment) Act 2019)

Rozrywka
2021-01-31 14:00:00
Gramy z radością na 29. Finale WOŚP w Białej Piskiej Public event Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białej Piskiej Biała Piska

29. Finał WOŚP w Białej Piskiej przebiegać będzie pod hasłem radosnego grania\, aby ostateczne wygrać to co najważniejsze: otwarcie serc mieszkańców na WOŚP oraz pieniądze na laryngologię\, otolaryngologię i diagnostykę głowy. Zagramy z głową\, żeby nie zapomnieć o podsumowaniu wszystkiego co się zadziało w naszej gminie podczas wydarzeń zorganizowanych przez Sztab 5637\, od 15 grudnia do dnia Finału.

Startujemy 31 stycznia, o godz. 14.00 na letniej scenie przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Imprezę finałową rozpoczniemy prezentacją wyników badań WOŚP- owego Pogotowia Diagnostycznego. Filmowa relacja oraz statystyczne wykresy dowiodą, że u zdecydowanej części mieszkańców bije serce do WOŚP-u. Odsetek wątpiących i negatywnie nastawionych okaże się nieprzyzwoicie niski. Dane z raportu zostaną przekazane pani burmistrz, która w naszym sztabie jest wolontariuszką nr 1. Relacje z wydarzeń oraz ciekawsze stories nadrywane podczas kwestowania przez wolontariuszy zamieszczać będziemy na specjalnie zamontowanym telebimie, by wszyscy mieli okazję zobaczyć, jak graliśmy.  Tymczasem na scenie pojawią się zespoły i mali artyści. Zagrają z nami m.in.: Zespół Psychical, Po sezonie, Magnat,  Kapela KLIKA oraz gwiazdy: Mateusz Szkraba, Majkel i  wyczekiwany Beyera. Pomiędzy koncertami  podsumujemy konkursy oraz przeprowadzimy licytacje przedmiotów przekazanych do sprzedaż przez osoby prywatne i firmy. Na bieżąco będziemy także informować mieszkańców o przeliczonej kwocie z kwesty.

Nie zapomnimy także o dobrodziejach Sztabu i sponsorach, którzy rzeczowo, finansowo  i organizacyjnie wspierali nasze działania. W otwartej przestrzeni, wokół domu kultury zorganizujemy strefy gastro z gorącą herbatą, kawą i słodkościami. Na zakończenie Finału odpalimy Światełko do Nieba, by w symboliczny sposób połączyć się z orkiestrą na całym świecie.

Wszystkie środki zebrane w trakcie wydarzeń zasilą cel 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Koncert WOŚP
Światełko do nieba
Kwesta
Strefa dla dzieci
Spotkanie
Zbiórka
Rozrywka
Występy artystyczne
Strefa Gastro
2021-01-31 15:00:00
Goście specjalni naszego finału Public event Miejski Dom Kultury "Bogucice-Zawodzie" Katowice

Nasz finał nie może się obyć bez Gości rzecz jasna.

W dniu finału o godz. 15:00 połączymy się z Rotterdamem, gdzie mieszka i pracuje o. Paweł Gużyński OP. Pochodzi z Torunia. W młodości przez 12 lat grał w piłkę nożną w klubie Elana Toruń. W 1988 r. włączył się w działalność toruńskiego oddziału Ruchu „Wolność i Pokój”. Był duszpasterzem akademickim w Poznaniu i Rzeszowie oraz przeorem klasztoru dominikanów w Łodzi (2012–2015). Prowadził program Rozmównica w telewizji Religia.tv. Współpracował z kanałem internetowym Boska TV, gdzie prowadził vlog Mimochodem. Tworzył też bloga w serwisie Natemat.pl. Niektóre z jego wypowiedzi medialnych wzbudzały kontrowersje, zwłaszcza te, w których ostro krytykował niektórych biskupów, Episkopat Polski czy innych kapłanów oraz zbyt bliskie związki Kościoła z polityką. Kilkukrotnie był za nie dyscyplinowany przez władze zakonne. Prowincjał dominikanów o. Paweł Kozacki powołał nawet w 2019 specjalną komisję do zbadania wypowiedzi zakonnika. Jej wyników nie ujawniono, a o. Gużyńskiego w lutym 2020 skierowano do pracy w Rotterdamie w Holandii, gdzie pełni posługę magistra studentów i mistrza nowicjatu dla tamtejszych dominikańskich kandydatów na kapłanów i braci zakonnych. Dekretem przełożonych objął to stanowisko na okres pięcioletniej kadencji. W 2016 r. został odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności.

TRANSMISJA SPOTKANIA odbędzie się w sieci na naszej stronie facebookowej.

A już o godz. 16:00 w Sztabie pojawi się Tomasz "Zadyma" Gromadzki bokser, Mistrz Polski w wadze półciężkiej. Bokserskim mistrzem świata "Zadyma" na pewno już nie zostanie. Za to może się "pochwalić", że żaden inny pięściarz nie odesłał tak wielu ludzi na tamten świat. Nie, nie w ringu. W zakładzie pogrzebowym, którego Tomek jest właścicielem. Pan Tomasz przekazał na licytację WOŚP swoją koszulkę, a w dzień Finału chętnie zrobi sobie z Wami pamiątkowe zdjęcie.

Edukacyjne
Spotkanie
2021-01-31 15:00:00
Transmisja BARTSAT Public event Hufiec ZHP Bartoszyce Bartoszyce

Tradycyjnie w dniu Finału mieszkańcy Bartoszyc będą mogli włączyć TV Bart-Sat i obejrzeć transmisję z obchodów tego dnia. Wszystko co dzieje się na ulicach miasta zobaczycie przed telewizorem. W tym dniu będzie mogli  obejrzeć koncert wykonany przez lokalne zespoły - nagrany specjalnie na potrzeby Finału.

Nie zabraknie także transmisji z aukcji więc każdy kto ma chrapkę na gadżety niech siada wygodnie i ogląda nas!

Koncert WOŚP
Rozrywka
2021-01-31 15:00:00
Sztabowe Studio Finałowe Public event Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Łódź

Punktualnie o godzinie 15:00 ruszy transmisja z naszego Sztabowego Studia Finałowego, a w niej:

 • koncerty zespołów
 • licytacje
 • pokazy pierwszej pomocy przez ratowników z Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi
 • wyniki konkursów i turniejów organizowanych przez sztab.

Transmisję będzie można oglądać na sztabowym Facebook'u (https://www.facebook.com/wosp.zso1lodz) i na stronie https://wosp.zso1lodz.pl/. Szczegóły będą na bieżąco publikowane na stronie internetowej sztabu.

Koncert WOŚP
Pierwsza pomoc
Rozrywka
Występy artystyczne
Edukacyjne
2021-01-31 16:00:00
29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Głuszycy Public event Centrum Kultury - Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy Głuszyca

Finał z głową - takie jest hasło przewodnie naszej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021r.

Transmisja on-line na fb @ckmbp.gluszyca dostępna będzie od godz. 16:00

Wystąpią: Głuszycka Orkiestra Dęta Zespół Grzybek Band Zespół Paranoja The Craic z muzyką celtic rock

Koncert WOŚP
2021-01-31 19:00:00
Koncert Kasi Wilk | 29. Finał WOŚP w Gminie Tarnowo Podgórne Public event Gmina Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne

Koncert Kasi Wilk Kasia Wilk gwiazdą 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Tarnowo Podgórne.

Co o gwieździe wiedzieć warto?

Kasia Wilk - piosenkarka, autorka tekstów. Właścicielka niezwykle charakterystycznego, mocnego wokalu i charyzmatycznej osobowości. Koncert transmitowany #NAŻYWO online Styczniowe wielkoorkiestrowe granie będzie inne niż dotychczas! Większość wydarzeń organizowanych w naszej Gminie zorganizujemy online! Jedną z atrakcji będzie koncert Kasi Wilk, która zagra 31 stycznia o godz. 19:00. Transmisja koncertu #NAŻYWO dostępna będzie na facebooku Sztab WOŚP Tarnowo Podgórne oraz Gmina Tarnowo Podgórne, a także na YouTube Gmina Tarnowo Podgórne

Koncert WOŚP
2021-01-31 19:00:00
29. Finał WOŚP w Kobylnicy Public event Słupski Ośrodek Kultury Kobylnica

Od godziny 19.00 na stronie Ceerleaders MAXI oraz na telebimach przed Przychodnią w Kobylnicy będzie można zobaczyć prezentacje finałowe. W programie:

 • prezentacja gadżetów, które można wylicytować na Allegro WOŚP w trakcie transmisji online,
 • prezentacja filmów z Finałów WOŚP w 2019 oraz 2020 roku,
 • pokazy taneczne online,
 • laserowe Światełko do Nieba z dedykacją dla Pracowników Służby Zdrowia walczących z Pandemią.

Podczas prezentacji na ulicach Kobylnicy spotkać będzie można wolontariuszki ze skarbonką WOŚP, a na stronie internetowej grupy Cheerleaders MAXI udostępniony będzie link do wpłat internetowych do eSkarbonki. Pieniądze ze zbiórki zasilą cel 29. Finału. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Podczas sesji Rady Miasta oraz na spotkaniach radnych w Urzędzie Miejskim w Słupsku, spotkać będzie można wolontariuszkę ze skarbonką WOŚP. Pieniądze ze zbiórki zasilą cel 29. Finału. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kwesta
Światełko do nieba
Występy artystyczne
2021-01-31 20:00:00
Światełko do nieba Public event Miejski Dom Kultury "Bogucice-Zawodzie" Katowice

Tradycyjnie o 20:00 zapraszamy na światełko do nieba, które w formie pokazu tańca z ogniem zaprezentujemy na naszym parkingu przy Miejskim Domu Kultury "Bogucice-Zawodzie" w Katowicach (przypominamy o zasadach dystansu społecznego i reżimie sanitarnym - odstęp 1,5 metra od innych) Zwieńczeniem światełka będzie wypuszczenie 29 ledowych balonów, które poszybują prosto do NIEBA. W razie niepogody lub dodatkowych obostrzeń wprowadzających zakaz przebywania na zewnątrz pokaz odbędzie się na sali widowiskowej MDKu i będzie transmitowany w sieci.

Światełko do nieba
2021-01-31 22:00:00
Aukcje online, na Whatsapp, Sztabu WOŚP Oberhausen na rzecz 29. Finału WOŚP Public event Restaurant "Gdańska" Oberhausen

Przez cały styczeń organizujemy naszą aukcje online na Whatsapp na rzecz 29. Finału WOŚP. Wydarzenie online na Whatsapp, w grupie, link otwarty, bez zapisów. Aby wziąć udział w aukcjach, wystarczy zapisać się do grupy klikając w link: https://chat.whatsapp.com/GCj5i8bDWv9B4IZ2pI2xMw.

Ten finał gramy z głową – na cel: laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Gramy z radością! - mimo trudnej sytuacji damy radę i po raz kolejny zagramy z WOŚP.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną 29. Finał WOŚP odbędzie się głównie online – w internecie. Przez cały styczeń organizujemy aukcje online na Whatsappie. Udział jest bezpłatny, nie wymagamy wcześniejszych zapisów. Wystarczy wejść na grupę Whatsapp – link powyżej. Licytować będziemy, jak co roku, przedmioty wyjątkowe, przekazane z dobrego serca przez darczyńców, w celu wykorzystania podczas aukcji internetowej, na rzecz 29. Finału WOŚP.

Obserwujcie nasz profil na Facebooku oraz grupę na Whatsapp – pojawiać się tam będą zdjęcia aukcjonowanych przedmiotów. Można pomóc bez wychodzenia z domu! Zapraszamy na aukcję online!

Kwesta