Ogłoszenie wyniku - NA ŻYWO

Ogłoszenie wyniku - NA ŻYWO

Pojawił się nowy wpis. Odśwież stronę aby go zobaczyć

czwartek, 8 marzec 2018
12:06

Wielkie dzięki dla partnerów medialnych, dzięki którym docierać z informacjami o naszych działaniach do szerokiego grona odbiorców! 

Zobaczcie jak relacjonowały konferencję zaprzyjaźnione portale: TVN 24Onet oraz  Nasze Miasto.

11:53

Wiemy na co Fundacja WOŚP będzie zbierać 1% podatku!

 

11:05

Mamy rekord! 

10:50

Pamiętajcie, na żywo możecie śledzić, co dzieje się na konferencji.

 

10:47

Jurek Owsiak apeluje o jedność organizacji pozarządowych i prosi o wsparcie petycji w sprawie nowelizacji ustawy o zbiórkach publicznych.

Liczymy na wasze wsparcie! Podpisy można składać na stronie http://wybieramcowspieram.pl/

10:42

Konferencja prasowa podsumowująca 26. Finał WOŚP rozpoczęła się od podziękowań dla wszystkich, którzy wzięli udział w Letniej Zadymce w Środku Zimy. Szef Orkiestry przekazał kilka ciekawych statystyk: najwięcej pieniędzy jako jeden sztab zebrała ekipa ze sztabu przy Gazecie Krakowskiej, natomiast Warszawa zebrała najwięcej jako jedno miasto.  Razem z nami są także przedstawicie Sztabu z Brukseli i na ich ręce Jurek Owsiak składa ogromne podziękowania dla wszystkich Sztabów Zagranicznych. Wyrazy podziękowania należą się także mediom, które relacjonowały na bieżąco gorącą, finałową atmosferę.

 

10:30
10:16

W Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym trwają ostatnie przygotowania przed konferencją prasową, na której Jurek Owsiak ogłosi kwotę zebraną w ramach 26. Finału WOŚP. 

Przygotowania do konferencji - fot. Aleksandra Skorżyńska

05:40

Już w najbliższy czwartek, 8 marca, podczas specjalnej konferencji prasowej Fundacja WOŚP ogłosi oficjalny wynik 26. Finału! Już o 10:30 startujemy ze specjalną transmisją wydarzenia na żywo, wprost z Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie. Oglądajcie nas na naszym kanale na YouTube!

 

See more