Charitable events of 27th Grand Finale

Let's rock

 

Our fundraiser is organized locally (both in Poland and around the world) and often features many entertainment, sporting, and cultural activities, allowing communities to present their grassroots initiatives.

Our fundraiser is unique in its scale – we hand over the organization to local activists, who establish local hubs of activity ( we work with 1700 Collection Centres globally) and coordinate local activities, events, and recruit and coordinate the work of 120 000 volunteers. The efforts are all geared toward a carefully chosen medical objective.

Date Event Type of event Collection Centre Location
2020-01-11 12:00:00
Koncertowy Food Truck dla WOŚP Zabrze 11-12 stycznia 2020 Public event Wielka Flota Zjednoczonych Sił Zabrze

Sztab WOŚP Zabrze działający przy Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży "Wielka Flota Zjednoczonych Sił" serdecznie zaprasza na 28. Finał "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy". W dniach 11-12 stycznia 2020 pod hasłem "FOOD TRUCK DLA WOŚP"

2 dni pełne muzyki dla WOŚP!

Przewidzieliśmy również wiele ciekawych atrakcji i wiele specjałów, które zawładną Waszymi kubkami smakowymi :)

Zapraszamy: Sobota (11 stycznia 2020) w godzinach 12:00-22:00 Niedziela (12 stycznia 2020) w godzinach 12:00 -22:00

Więcej szczegółów już wkrótce Serdecznie zapraszamy :)

2020-01-12 13:00:00
28. Finał WOŚP w Athlone Public event Midlands Polish Community Athlone

Bądźcie z nami podczas 28. Finału WOŚP w Athlone! Po raz drugi gramy dla Orkiestry w Midlands! Zabierzcie ze sobą rodzinę i znajomych! Szykujemy dla Was masę atrakcji! Koncerty, spotkanie z VIP, "aukcje" i wiele więcej! Wydarzenie ma miejsce na głównej Sali balowej w hotelu Radisson Blu w Athlone – od godz. 13:00 do 20:00. Ponad 6 godzin muzyki na żywo: UNDEFINED JAREK BAND JUST TRY BAJZEL z Poznania - Człowiek Orkiestra Będzie też wiele innych atrakcji podczas całego wydarzenia. Spotkanie z polskimi aktorami: Łukaszem Nowickim i Olgą Paszkowska oraz Mateuszem Damieckim i Pauliną Andrzejewską-Damiecka (rozmowa będzie przeprowadzona w języku polskim). Przez caly dzien na sali balowej beda 2pary kwestujacych wolontariuszy. Malowanie twarzy dla dzieci - DOBROWOLNE WPLATY DO PUSZKI WOŚP Stanowisko mierzenia cisnienia - DOBROWOLNE WPLATY DO PUSZKI WOŚP Stanowisko pokazu pierwszej pomocy i CPR - DOBROWOLNE WPLATY DO PUSZKI WOŚP Domowe wypieki - DOBROWOLNE WPLATY DO PUSZKI WOŚP Aukcje - DOCHÓD WPLACONY DO PUSZKI WOŚP Malowanie paznokci dla pan - DOBROWOLNE WPLATY DO PUSZKI WOŚP Sesja zdjeciowa z Goscmi z Polski - DOBROWOLNE WPLATY DO PUSZKI WOŚP Stanowisko do zdjec z grupa air soft Ireland - DOBROWOLNE WPLATY DO PUSZKI WOŚP Zdjecia z replika samochodu Ferrari - DOBROWOLNE WPLATY DO PUSZKI WOŚP Popołudnie nie do przegapienia! WSTĘP WOLNY Podczas całego wydarzenia będą zbierane pieniądze na WOŚP.

2020-01-12 16:00:00
28. Finał WOŚP w Skwierzynie Public event Skwierzyński Ośrodek Kultury Skwierzyna

image Już dziś zapraszamy WSZYSTKICH bardzo serdecznie na 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Skwierzynie.


W dniu 13 stycznia nasi wolontariusze będą kwestowali na terenie Gminy Skwierzyna i okolicznych miejscowości w godz. od 9:00 do 19:00. Będzie ich łatwo rozpoznać, ponieważ będą ubrani w białe koszulki z logotypem 28. Finału WOŚP ufundowane przez naszych darczyńców. Łącznie na ulice wyjdzie rekordowa ilość kwestujących - 85 osób. Wspierać ich będą nasi niezawodni strażacy ochotnicy. Koncert główny rozpocznie się o godz. 16:00 w sali widowiskowej Skwierzyńskiego Ośrodka Kultury podczas, którego zaprezentują się nasi lokalni artyści oraz przeprowadzone zostaną "licytacje" ciekawych fantów, a także wystąpi gwiazda wieczoru. Na terenie Skwierzyńskiego Ośrodka Kultury będzie również można napić się ciepłej kawy oraz herbaty, spróbować domowego ciasta, kiełbasek z grilla i przepysznej strażackiej grochówki. Podsumowaniem naszego wydarzenia będzie nietypowe światełko do nieba wraz z gwiazdą wieczoru. Do zobaczenia.

2020-01-12 19:00:00
Koncert Cleo w ramach 28. Finału WOŚP w Międzychodzie Public event Powiatowa Rada Młodzieży Międzychód

Już 12 stycznia 2020 roku w Gmina Międzychód ponownie zagramy z Fundacją WOŚP. Podczas styczniowego 28. Finału WOŚP na międzychodzkiej scenie wystąpi CLEO. Koncert odbędzie się w Hali Widowiskowo - Sportowej (ul. Dworcowa 22, 64-400 Międzychód). Koncert Cleo w Międzychodzie

See more